Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

Gražinkite vartotoją Arnas_Classic

Arnas_Classic

Rekomenduojamas pranešimas

Sveikas Rokai,jeigu jau skaitai šį pranešimą tai noriu tau pasakyti,kad gražintum acc Arnas_Classic.Paaiškinsiu namo "scamo" situaciją.Visų pirmą mes su Nedas_Avatar esame draugai,tad aš norėjau pajuokauti su bulketu ir namu.Nu mes "Išsimainėm" jis pasiūlė namą.Tada pasiimiau.Reikėjo eiti valgyti ir pamiršau Nedui pasakyti,kad aš juokavau.Kitą dieną aš jam pasakiau,jis sakė,kad kolkas galiu namą paturėti.Jis namo tipinį scama parašė forume todėl,nes per klaidą apie pajuokavimą jam nepasakiau,tad jis išsigando.Nedas iki šiol žino,kad tą sįkį aš jo nescaminau,bet jis pamiršo ištrinti temą.Rokai,jei netiki mano pasakojimu parašyk į PM arba paklausk žaidime pačio Nedo.įrodymus galiu nusiūsti tau į pm jei tik reikią.Laukiu tavo atsakymo Rokai.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Jau nebepaeis manau tau kažkas , pats prisižaidei jau...

O tie ''pavalgyt ėjau '' didžiausi ir aiškiai matomi atmazai, galėjai kažką originalaus sugalvoti, bet whtvr sėkmės tau kažką pasiekti čia!

Srr už post.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Sv arnai, prisiscaminai ir turi tau nebepaeis jau susigražint nereikia scaminti ir būtum turėjas acc. Ir tu sakai kad su juo draugais buvot? kai klausiau kažkodėl sakė kad ne ir kaip tu jam per 3-4dienas nesugebėjai pasakyt? :) ir db pasigavai (NO ISP)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
4 valandas prieš , Arnas_Classic rašė:

Taip,aš seniau scaminau.Bet šis įvykis nescamas.Jei reikia įrodymų bus.

Jai pradėjai , tai nesustosi tu tarkim gausi tą unbaną? ir kas tada? vėl tarkim (netyčia apscaminsi) ir vėl mazinsės einu valgyt ir tt. Tai prisiscaminai užteks.Cya.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

O, aš manau, kad žmogui šansą dar vieną reiktu suteikt kadangi visi nusipelnė antrojo šanso. Tad sėkmės, kad Rokas perskaitytų, ir atbanintu!

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
26 minutes prieš, Matt'Wooxy rašė:

O, aš manau, kad žmogui šansą dar vieną reiktu suteikt kadangi visi nusipelnė antrojo šanso. Tad sėkmės, kad Rokas perskaitytų, ir atbanintu!

Jis antro šanso tikrai nevertas , ir manau jog nepirmą kart baną gaves tai.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
20 valandas prieš , Yamaha rašė:

Jis antro šanso tikrai nevertas , ir manau jog nepirmą kart baną gaves tai.

Yamaha,šis yra pirmas banas,+mane netik išbanino,o dar slaptažodį pakeitė.Na,kaip tu sakai šanso nevertas,tai jau čia ir netau spręsti.Rokas pasakys viską.Jei ne tai ne.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

.Viskas dabar yra Roko rankose,jis viską nuspręs.Bet ačiū už tavo nuomonę.Daug žmonių mano jei man suteiks jis šansą aš toliau scaminsiu.Na aš jau kai dar turėjau acc jau nescaminau.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Gražinkite tą acc, visi mes pridarome klaidų. Aš tą Arną pažįstu, jis sakė, kad gailisi, jog taip elgiasi. Čia yra tikrai didesnių scamerių, bugerių ir tt., bet iš jų acc tikrai neatima, Ir patys žmonės, kuriuos apscamina turi būti atidesni, nes pavyzdžiui mainams yra skirti tarpininkai, o jei net ir jais nepasitiki, reikia išvis nemainyti. Patys žaidėjai kalti.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.