Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

Pristatau Gabija_Ltu

Gabija_Ltu

Rekomenduojamas pranešimas

Spoiler

 Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Gabija_Ltu
 Jūsų vardas realybėje (jei turite, mėgstama pravardė B)) : Gabija, pravardė - Gabcė
 Jūsų amžius, gimimo diena (gal kas nors pasveikins su gimtadieniu :)): 2000.07.14
 Jūsų gyvenamasis miestas: Kavenski
 Jūsų kontaktai (nebūtina, bet pageidautina): Kam reikia - rašykit A.Ž
 Apibūdinkite savo charakterį: Esu sunkaus charakterio asmenybė, mane aplanko dažna nuotaikų kaita. Esu kerštinga, užsispyrusi, lengvai nepasiduodanti, darau viską, kad tik pasiekčiau savo, žodžiu badasss. Minėjau, kad mane aplanko dažna nuotaikų kaita, taigi kai būnu pozityvios nuotaikos galiu turėti ir daug gerųjų charakterio savybių, kurių nevardinsiu.
 Kokia jūsų mėgstamiausia sporto šaka?: Neturiu alia mėgstamiausios, bet gana smagiai žaidžiasi TINKLINIS, tai jį ir priskirsiu prie šio punkto.
 Kuo galite pasigirti, kuo esate išskirtinis iš kitų?: Nesijaučiu ypatinga, visi išsiskiriame tiek išvaizda tiek charakteriais.
 Kuo užsiimate? Kuo domitės? Ką veikiat laisvalaikiu?: Laisvalaikį praleidžiu įvairiai, kas antrą savaitgalį paaukoju mokslamas, daug laiko skiriu dramai t.y mokinuosi pateiktą scenarijų (dažnai gaunu pagr. vaidmenį tad tenka aukoti daug laisvo laiko) mokausi laisvai išreikšti emocijas ko taip pat reikalaujama. Išpuolus atostogoms, laiką praleidžiu kaip ir kiekvienas mūsų - su draugais, na arba prie kompiuterio <juokiuosi> 
 Kaip pradėjote žaisti SA:MP?: Praeitais metais vaikinas įtraukė mane tiek į sampą, tiek į šį projektą, o pats neilgai trukus pasišalino tiek iš projekto tiek iš pačio žaidimo. Kadangi atostogos, pamaniau galinti sau leisti skirti laiko ir žaidimui.
 Iš kur sužinojote apie GreenSide projektą?: Kaip ir minėjau, iš vaikino.
 Jūsų serverio autoritetas, į ką lygiuositės, ko sieksite?: Neturiu autoritetų serveryje,vargu ar turėsiu. Apie tolimus pasiekimus dar nemąsčiau.
 Jūsų gyvenimo autoritetas, ko sieksite realybėje?: Gyvenime autoritetų turiu daug, į kuriuos ateityje norėčiau lygiuotis, tik nežinau ar tikrai norėčiau, ar čia tik trumpalaikė užgaida. Savaime suprantama, kad sieksiu aktorės karjeros.
 Ar turite brolių, seserų, augintinių?: Turiu brolį.
 Ar turite merginą(vaikiną)?: Turiu.
 Jei norite dar plačiau papasakokite apie save: Manau ir taip per ilgą litaniją apie save išdėsčiau, užtenka.
 Jūsų nuotrauka (privaloma)http://www.part.lt/perziura/ee8cce20847ed9798750a48d604865aa351.jpg

http://www.part.lt/perziura/0b43efd4a6bf2851888a644457b0052c988.jpg

http://www.part.lt/perziura/0a84cf8b6fc99d1d04f7e05190ef5160870.jpg

 

 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
22 minutes ago, Ema_And said:

Labas, jeigu prireiks pagalbos kreipkis, sėkmės.

Tu tik į tarnybinį romaną moki įsivelt mergiščia netikus.. Neprašyk tu jos pagalbos. :) Geriau kitų paprašyk ;)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
53 minutes prieš, Dave_Destiny rašė:

Tu tik į tarnybinį romaną moki įsivelt mergiščia netikus.. Neprašyk tu jos pagalbos. :) Geriau kitų paprašyk ;)

Šiaip aš nesu jokiam tarnybiniam romane. Gabija jeigu sutiksi jį žaidime, nepasitikėk, matai kaip meluoja.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
1 valandą prieš , Egyda_King rašė:

Kaiii krasavica esi, malonu su tokia susipažint, sėkmės žaidime, bei gyvenime. Kreipkis jei reiks žaidime /sms. P.S čia taspats TAXI kur pavežė iki banko. :D

Awww, labai malonu skaityti tavo komentarą, tau taip pat visukeriopos sėkmės taxiore ;) 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
prieš 1 valandą, Ema_And rašė:

Šiaip aš nesu jokiam tarnybiniam romane. Gabija jeigu sutiksi jį žaidime, nepasitikėk, matai kaip meluoja.

Turėsiu omenį. :)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
6 minutes prieš, Menian_Fierro rašė:

labas katite parašyk man žaidime i /sms pavežiosiu su savo Infernus kaip tikras viras 

Ačiū, bet apsieisiu ir be tavo tokio "gundančio" pasiūlymo, sėkmės. 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
2 minutes prieš, San_Xenon rašė:

Labas, tik kai merginos prisistato tai neaišku ar drėgstanti ar kabantis :D

Eik gal tu biškį į laukutį galvelę pravėdink. Arba pateiksiu geresnį pasiūlymą - eik pasimokyk gero elgesio manierų, nes matomai pas tave jų 0. 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
2 minutes prieš, Tony_Legreec rašė:

Labas Gabce. Malonu susipažinti, linkiu išlaikyt 10klasės egzaminus bei siekti žaidime savo tikslu. Prireiks pagalbos, kreipkis.

Labą, nuoširdžiai dėkoju. ^^

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
11 minutes prieš, Yahiko rašė:

Sveika , esi grazi :). Taip pat malonu su tavimi bendrauti zaidime , sekmes kaip gyvenime taip ir zaidime.

Labuką, ne itin labai graži, bet ačiū. Tau taip pat visukeriopos sėkmės. ;) 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
6 minutes prieš, Wade_Ramsey rašė:

Labas gražuole ;) Tikrai iškart matosi labai pozitivi bei mėgstanti bendrauti panelė . Be to esi labai mielos veido išraiškos :P Sėkmės tau . P,S draugiškas bučkis :*

Awww, smagu skaityti tokius komentarus pilnus komplimentų, kurie kartais nors ir neatitinka realybės, na bet ačiū. Tau taip pat SĖKMĖS. :) 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.