Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Žvejok 2024! ×

[0.1.7] Pasiulymas mašinoms . [POSUKIAMS]

Alfredo_Rossi

Rekomenduojamas pranešimas

[0.1.7] -

• Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Wade_Ramsey .

• Plačiai aprašykite savo pasiūlymą: Siūlau sukurti šokia tokia realistišką kaip ir ne sistemą nežinau kaip tai pavadinti , siūlau sukurti mašinos posukius . Pvz paspaudus Q arba E migtukus pradėtu mirgsėti posukiai . Pvz Darau posuki į dešine ir paspaudžiu E pradeda mašinos dežinės lemputės mirgsėti.

• Kuo jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui?:  Paivairintu žaidimą be to idėtu ralistiškumo.

• Kiti svarbūs įrašai (nuotraukos, svarbūs pasiūlymo faktai, papildymas ir pan. Jeigu neturite ką papildyti šiuo klausimu - palikite tuščią tarpą):

 

Pagarbiai GreenSide.lt žaidėjas - Wade_Ramsey

 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
2 minutes ago, Insane_Forbik said:

UŽ, žinau šia sistema ir gerai būtu kad padarytu tokia. P.S sveikas žinai kas aš ;)

Žinau , Be to čia Jonnys aš tik su kitu nicku . Šis labiau patinką :) Atsiusk savo skype. I pm.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Esu prieš, nes šiuo metu posūkiai tikrai nereikalingi,  jie jokios naudos neduotų. Serveryje viskas vyksta itin greitai ir nėra laiko žiūrėti į posūkius, nebent jie būtų tik dėl bendro automobilio vaizdo, bet ir tai nevisi juos pastebėtų.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Visų pirma, tai nemanau, jog tai sudomins Serverio Savininkus, nes kiekvienas yra pagalvojęs apie tai. Paanalizuok, juk savininkai dėl tokio dalyko net nesivargintų, nes čia paprasčiausias menkniekis. Supranti, nieks nenaudos tų posūkių, nesvarbu visiem jie. Ir taip, nemanau, kad kažkas norės jų. Tad aš prieš.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
1 hour ago, Vilkas said:

Visų pirma, tai nemanau, jog tai sudomins Serverio Savininkus, nes kiekvienas yra pagalvojęs apie tai. Paanalizuok, juk savininkai dėl tokio dalyko net nesivargintų, nes čia paprasčiausias menkniekis. Supranti, nieks nenaudos tų posūkių, nesvarbu visiem jie. Ir taip, nemanau, kad kažkas norės jų. Tad aš prieš.

Tai kam tada SKIRTAS ŽODIS REAL-LIFE protinguoli? Supranti reikią viską daryti pagal pavadinima.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Dabar, Wade_Ramsey rašė:

Tai kam tada SKIRTAS ŽODIS REAL-LIFE protinguoli? Supranti reikią viską daryti pagal pavadinima.

Pagalvok pats, kam tai turėtų būti reikalinga? Šiaip, būčiau aš už, bet pagalvot reikia, ar tai bus naudinga, reikalinga. Nes jeigu kažką panašaus nereikalingo padarys, tai neįdomu bus, ir nieks to nenaudos. Nebent, yra kitas būdas, jog už Posūkių nejungimą, gresia didelės baudos, čia tik mano apgalvota išeitis. Šiaip, suprantama, jog tai pridėtų Realistiškumo, bet sakau, jog man atrodo, jog nieks nesivargins dėl šito.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
9 valandas prieš , Kendrick Clark rašė:

Tu ispradziu paziurek kokie cia tesla*cenzūra*ai vazineja viduri kelio nachui tie posukiai cia vps.

Departamentas daro viską kad tokių būtų mažiau. Deja susilaukiam didelio pasipiktinimo kuomet tokie asmenys būna pagauti važiuojant kita kelio puse.

Idėja jau gan senai įgyvendinta kitame projekte. Yra ir /avarinis jei sustoji neleistinoje vietoje ir pnš. Pareigūnams būtų daugiau darbo. Bet kiekvieną kartą kai pamatau RP sistemą, užduodu sau klausima, ar to tikrai reikia ? Gi čia visi sako jog yra tiesiog tipinis GRP ir jokių realistiškų naujovių neturi būti. Pažiūrėk kaip visi sukilo kai atėjau direktoriaut su realistišku valdymu ir tvarka serveryje.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

O jeigu logiškai pagalvojus, tai rimtai juk niekas nekreips dėmesio į tuos posūkius, tiesiog tam nėra laiko. Tai kas, kad real life? Bet su tuo persistengti nereikėtų, o ypač su tokiomis nereikšmingomis sistemomis. Jeigu jos yra realybėje, tai nereiškia jog jos būtinos arba reikalingos serveryje.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.