Krasnoff crime org

aHKA239.png

 

Krasnoff Crime Organization, kriminalinė organizacija, valdoma trijų asmenų: Velnelis_Camel, Imolotov_Jukebox ir Rhyno_Arrighetto. Pagrindinis šios organizacijos tikslas - įvesti tvarką Los-Santos, JAV. Krasnoff Crime Organizacija buvo suplanuota staigiai, viskas vykdavo eksprontu. Ilgainiui, atsirado kelios papildomos organizacijos galvos, kurių vardan atkurta ši organizacija, veikusi 1990m.

Sugrįžimas.

2017-ųjų Balandžio vidurys. Kol visi kalėjimo prižiūrėtojai vis dar daro pachmielą iš po vakarykščio baliaus, Velnelis staiga susikrauna visus daiktus į kuprinę, kelis pačiumpa po ranka ir greitais mostais pralindęs pro kalėjimo vartus sumuša kalėjimo prižiūrėtoją bei pačiupęs raktus nubėga link išėjimo vartų. Pro kalėjimo zonos vartus žengia su trenksmu du stiprūs žingsniai, pakėlus akis aukštyn matosi kiek niūrus veidas, bet išsilaikęs kūnas.. Tvirtas sudėjimas, lūpos sučiauptos, lyg visą amžinybę būtų tylėjęs. Žengia dar porą žingsnių ir numetęs savo kuprinę ant žemės su visais daiktais, staiga padidina ėjimo tempą link pirmos pasitaikusios mašinos. Staigiai pravėręs Premier automobilio mašinos dureles ištraukia nežinomą asmenį iš automobilio, suduoda kelis smūgius į galvą (visą tai užfiksuoja kameros) ir įsėdęs į automobilį pasuka raktelį.. Pasigirsta garsus automobilio užesys..
2017-ųjų Balandžio 10-oji. Į Los Santos šiaurės vakaruose esančią vilą įsuka Premier automobilio ratai, prasiveria durelės ir iškišęs abi kojas staiga deda ant žemės ir pakilęs iš automobilio su trenksmu uždaro dureles. Po keletos akimirkų, nužingsniuoja link namo durų, pravėręs jas staigiai įeina vidun ir sukrenta ant krėslo, atsidūsdamas ir apmąstydamas viską, kas buvo ankščiau.
2017-ųjų Balandžios 12-osios vakaras, maždaug 20:30 į tą pačią vilą įsuka Huntley automobilio ratai, prasivėrus durelėms staigiai į namą įbėga Rhyno su Imolotovu, pastebėjęs, jog kažkas sėdi krėsle staiga už nugaros sučiumpa ir atsuka Velnelį į save. Pamatę jog tai senasis Velnelis staigiai jį broliškai apsikabina ir atsidusę patranko ne stipriai iš rankos per nugarą.. Po poros valandų, viską apšnekėjus, nutarta atkurti senąją Krasnoff organizaciją.

Kruvinasis kodeksas

Krasnoff organizacijoje yra būtina turėti bendrą supratimą apie šios mafijos istoriją, visada atstovėti už savus ir turėti savo nuomonę. Kad ir kiek kainuotų šaunamieji ginklai, išleisti tiek pinigų, kad užtektų ne tik nušauti kitą asmenį, bet, kad liktų ir sekančiam kartui. Tuo pačiu būtina būti pasiruošus visada vykti į mafijos galvų rengiamą veiklą, nes tam papraščiausiai pasiteisinimų nėra.

MOjpmR0.png

Velnelis, Lukas, Hotas, Remyga.

38R1TZq.png

Kahoris, driftas, minde, jackas, kyoutai, martinez,

lucyzas, delfinas, žukas, džimas, pumputis, calidis, 

tadas, paynas, mikas, ethan, stenley, darius, outsaidas,

jeremy.

  

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

                                                                                                                               acipalaiduokit  :ph34r:

                                                      b14f848cba910478892609eda22dbe3c459.jpg 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
1 valandą prieš , Vsio'Charaso rašė:

Į veiksmą dažniau važiuokit, tada gal ir būsit verti oficialinimo + yra šansų zonas paimt, ždž spreadai,aimai, gl hf!

mokomes is geriausiu 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
On 4/27/2017 at 22:49, Doviliškis rašė:

Žodžiu gauja - vienas rushas. Sėkmės, prireiks.

Sv nori unbano? Sėkmės tik prireiks

 

 

Narys įspėtas forumo įspėjimu dėl forumo taisyklių nesilaikymo:

• Draudžiama rašyti bereikšmius pranešimus;

Redaguota Teddy Wudson

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Atsakyti

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.