Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Žvejok 2024! ×

Prisistatau Steve Stanley (2020.04.09)

David_Winship

Rekomenduojamas pranešimas

• Jūsų Vardas_Pavarde žaidime:  Steve_Stanley
• Jūsų tikrasis vardas: Nedas.
• Jūsų amžius: 19
• Laisva vieta išsireiškimui (galite rašyti kokia muzika jums patinka, kokie jūsų hobiai, charakteris, kokius augintinius auginat ir panašiai): Labas, skaitove. Pradėsiu tradiciškai, nuo manojo charakterio: Savo charakterį laikau išskirtiniu, kadangi jį skirstau į du tipus: darbo bei laisvalaikio. Darbingoje aplinkoje, išsiskiria šie charakterio bruožai: rimtas,profesionalumas, taktiškumas, turiu šiokią tokią iškalbą bei reprezantyvumas. Neformalioje aplinkoje esu visai kitoks, esu tarsi „balalaika“, mėgstu daug pašnekėti, kartais ne į temą. Kalbant apskritai, daugumą žmonių mane apibūdina taip: chaotiškas, visada linkęs daryti savaip, esu savimi pasitikintis bei charizmatiškas asmuo. Kovotojas, visados kovosiu už savo išsakytą nuomonę. Tvarkingas, komunikabilus. Mėgstu būti lyderiu, kadangi tai sugebu. Greitai įsisavinu sau suprantančia informacija, tiesiog, ką išmokstu, to ilgai nepamirštu. Komandiniame darbe, visados stengiuosi išsakyti savo nuomonę. Dažniausiai esu tas žmogus, kuris skirsto darbus, prižiūri ir t.t. Atlikdamas kokį darbą, visados stengiuosi jį atlikti kokybiškai bei efektyviai.

Truputis apie patį GS serverio žaidimą. Žaisti šiame serveryje pradėjau 2016 metais, didžiaja laiko dali praleidau gaujose, turėjau kelias savo įkurtas gaujas, kai kuriuose tiesiog prisidėjau prie kūrimo. Taipogi buvau Mechaniku firmos direktorius (2017 metais), bet motyvacijos trūkumas ir neatsakingumas padarė savo. Pagrindiniai mano žaidimo metai 2016-2019, kol kas serveryje nebežaidžiu, bet visados stebiu jo veiklą, faktas kad ateityje manau sugrįšiu.

Šiai dienai atlieku privaloma tarnyba Radviliškyje, Margirio batalione. Ką galiu tik pasakyt, kariuomenėje nėra logikos. Faktas, kariuomenėj išmokstama tikrai daug ko, išmokstama disciplinos, išugdoma kantrybė, sustiprėji fiziškai bei patiri tikrai daug emociju. Išmoksti naudotis ginklu, žinoti jo sandara, veikimo principa bei kaip šaudyti, taipogi tą pati galiu pasakyti ir apie granata, kai tik paleidi ją iš rankų turi 3 sec išnešti sveika kaili. Ateityje galbūt kažką daugiau papildysiu apie kariuomene.

• Nuotrauka(privaloma): Nuoroda į FB profili - https://www.facebook.com/nedas.sarauskas 

Redaguota David_Winship

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Pamiršai paminėt, jog mėgstamiausias užsiėmimas garbint savo Dievą (supranti apie ką aš) :DDD. Nu ką sėkmės, bano tik negauk.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
58 minutes prieš, Ema_And rašė:

Pamiršai paminėt, jog mėgstamiausias užsiėmimas garbint savo Dievą (supranti apie ką aš) :DDD. Nu ką sėkmės, bano tik negauk.

Mikas yra meistras, netark Miko vardo be reikalo

Aha mazute as ir tave myl ;***

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
8 valandas prieš , Lauris Drift rašė:

ko toks mažas? o kode mikas žuvyte? kada pabazarint A?

Nemažas :D čia sakau sena foto, atvažiuok jei nori, kebabu pastatysiu. Nzn Mikas auksine žuvele ir tiek, sake kad terminatorius, bet netinka jam tas. Pabazarint, kadanors :D Nžn laiko nėra, čj vėl nrml pradėsiu žaist vasarą.

8 valandas prieš , Vsio'Charaso rašė:

Ok galvojau rautis bet nevarke, per veiksma nebek prie manes ok ?

Ok

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
10 valandas prieš , Jack'Ferdinando rašė:

Sveikas flandersai

sv kidas, busimas gp

10 valandas prieš , Jeremy Santos rašė:

lauksiu dueto, malonu susipažint

aš ir laukiu, malonu

10 valandas prieš , Vadim_Putin rašė:

opapa ka as cia matau, laurio broli, miko sūnu,  zdarova pacan

sv youtuberi, uošvi

10 valandas prieš , Begėdis rašė:

Sveikas malonu susipažinti.

Svx, ir man

9 valandas prieš , Lauris Drift rašė:

tu gal durnas prasimerk pirma

 

4 valandas prieš , Vadim_Putin rašė:

atsigaves per kupre uzmesiu

Nesipykit draugai

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.