Amnestijos paraiškos anketa:

Jūsų V_P: Hot_Anonymous - Rhyno_Arrighetto.
Kiek laiko esate akmeniniame gėdos stulpe: Lyg ir 2 savaitės.
Už kokias priežastis atsidūrėte akmeniniame gėdos stulpe: Čytinimas/kenkimas.
Laisva vieta pasiaiškinimui ir mano gailėstingumo prašymui: Yra kaip yra, nieko nepakeisi. Nepagalvojau apie pasėkmes, padariau tai ko nereikėjo ir dabar esu čia. Atsiprašinėti niekieno neketinu, nes žinau, jog tas pastovus pilstymas iš tuščio į kiaurą nieko nereiškia. Žaisti per vasarą neketinu, o pasijungus sampą benečiui gadinti nervus tuo labiau.. Taigi, prašau pirmą ir paskutinį kartą mane amnestuoti iš akmeninio stulpo, prižadėdamas jog tai nepasikartos.

Redaguota Nico_Moretti
Važiavo karta fūra, vežė amnestijas Greensaido žmonėm, bet kažkoks čyteris ją suboomino ir tadien nieks nebuvo amnestuotas.

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Jūsų V_P: Vincenzo_Ferrari
Kiek laiko esate akmeniniame gėdos stulpe: Esu mediniame gėdos stulpe ir prašau jūsų amnestijos, ko tikriausiai niekas dar nėra bandęs. Tiksliai nepasakysiu, bet manyčiau stulpe esu apie metus, galbūt daugiau.
Už kokias priežastis atsidūrėte akmeniniame gėdos stulpe: Čytinau būdamas gaujos nariu, naudojau auto c-bug. Čytą išbandinėjau dm zonoje. 
Laisva vieta pasiaiškinimui ir mano gailestingumo prašymui: Nuoširdžiai noriu pasižadėti tokios klaidos nekartoti ir nenusikalsti. Prisičytinau, atsisiuntus veikiantį čytą užvaldė azartas, norėjosi jį išbandinėti toliau ir toliau, bet deja, buvau sustabdytas. Užbanintas, bei visiškai izoliuotas nuo pilnavertiško žaidimo serveryje. Esu kaltas, bet jums leidus aš galėčiau grįžti į serverį ir dirbti darbus su pakvietimais ir toliau pilnavertiškai žaisti. Neturiu tokių serverio pinigų kuriais galėčiau išsipirkti iš šios lentos, taigi prašau JŪSŲ išteisinti mane, jei tai būtų įmanoma. Nusiskundimų apie mane daugiau negirdėsite ir tai nepasikartos.

Redaguota Nico_Moretti
Karta Dievas pasiūlė žmogui rinktis tarp proto ir autocbug, tai jis, žodžiu, pasirinko autocbug, o kadangi proto neturėjo tj ir užpildė amnestiją būdamas mediniame stulpe.

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Jūsų V_P: James_Surreno
Kiek laiko esate akmeniniame gėdos stulpe: gal 1 men
Už kokias priežastis atsidūrėte akmeniniame gėdos stulpe: James_Surreno - neteisėtas direktoriaus skype paskyros naudojimas siekiant jį nuversti, nuolatinis čytinimas su ip changeriu, kenkimas projekto žaidėjams, firmų vadovų/žaidėjų freebaninimas.
Laisva vieta pasiaiškinimui ir mano gailėstingumo prašymas sw, sakaitytojau, iš pradžiu noriu atiprašti, kad skridai i orą, na pradėkime aš labai galiuosi, kad čytinau, kenkiaiu projektui, su linksma komanda /tb.kick [ID]. dabar jinai tapo nelinksma, ir nebeveikia, buvau durnas kad nesamones dariau, kad ip chang naudojau, direktorių nuverst norėjau, kad cleme užbaninau, Tikrai to nebus daugaiu, 

Redaguota Nico_Moretti
Atmesta, pakartotinį amnestijos prašymą galėsite pildyti 2018 metais.

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Jūsų V_P:Gabokas_Namokas
Kiek laiko esate akmeniniame gėdos stulpe:Esu NDS jau beveik 2 metus.
Už kokias priežastis atsidūrėte akmeniniame gėdos stulpe:Kad daviau buada gaujiniui.
Laisva vieta pasiaiškinimui ir mano gailėstingumo prašymui:Prašau atleiskite mano kaltes ir noriu pradėti vėl žaisti ,bet NDS man trugdo o dydisis Mariau

Redaguota Nico_Moretti
Kiek laiko esate akmeniniame gėdos stulpe... akmeniniame gėdos stulpe.... akmeniniame gėdos stulpe... AKMENINIAME GĖDOS STULPE.

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Jūsų V_P: Tankistas_Benas 
Kiek laiko esate akmeniniame gėdos stulpe: 10 dienų jei gerai paskaičiavau.
Už kokias priežastis atsidūrėte akmeniniame gėdos stulpe: Anketų kopijavimas atrankoje į policijos departamento direktoriaus pareigas 
Laisva vieta pasiaiškinimui ir mano gailėstingumo prašymui: Sveiki visi skaitantys šį pranešimą. Atsidūriau akmeniniame gėdos stulpe.. Taip greensaidiečiai, kai esi akmeniniame gėdos stulpe nieko negali daryti, net negali dirbti darbo su pakvietimu. Paaiškinsiu jums visą situaciją kaip atsidūriau akmeniniame stulpe.

• Dirbau policininku,  dar pas direktorių Cleme'Tean. Tačiau šis gerasis direktorius direktoriaus pareigas paliko. Iš tiesų būna keistas jausmas kai pripranti prie vieno direktoriaus po to ateina kitas direktorius ir vėl gaunasi tas š malimas. Na o mano bendradarbis - Falanji_Friux užsiminė jog pildo į policijos departamento direktoriaus pareigas, tačiau jam koją pakišo kitas - jis buvo užpildęs į G.Moderatorių, vienu metu dviejų pareigų užimti negali. Tad kiek  supratau jis sprendė ar pildyti į tą direktorių ar ne. Ir atėjo paskutinė diena užpildymui į policijos drk. Iš jo supratau jog jis nepildys į policijos departamento direktoriaus pareigas, prieš tai jis man buvo atsiuntęs foto, o toje foto buvo dalis jo laiško. Maniau jog jis nepildys į direktorių, tad aš pradėjau bandyt rašyt laišką, o jame numečiau porą pastraipų (- jų autorius Falanji_Friux), kurios man užtikrino kelią hotelyje 'akmeninis stulpas' kambarėlyje. Kai užpildžiau anketą, sužinojau,  jog ir jis užpildė. Aš tą laišką galėjau ištrinti,  tačiau jo neištryniau, nes buvau vertas šios bausmės.

Nuoširdžiai noriu atsiprašyti Neivydo, jog jis per manę negavo direktoriaus, o jis jį turėjo gauti. Tai pat noriu atsiprašyti direktorių prižiūrėtojo - Andriaus,  jog jį bandžiau apgauti pildydamas į direktoriaus pareigas. Žinau, amnestijos tikriausiai negausiu, nes esu gan trumpą laikotarpį, tačiau bent būsiu jums paaiškinęs gerbiamieji, kaip per savo kvailumą čia atsidūriau ir savo nuodėmes supratau. Prašau leidimo mėgautis pilnavertišku žaidimu.

Ačiū už dėmėsį,

Tankistas. 

Redaguota Nico_Moretti
Atmesta

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Jūsų V_P: Geranimo_Danger
Kiek laiko esate akmeniniame gėdos stulpe: 4mėnesius.
Už kokias priežastis atsidūrėte akmeniniame gėdos stulpe: už kandidatavimą į šio projekto direktorių, kai buvau direktoriumi kitame projekte.
Laisva vieta pasiaiškinimui ir mano gailėstingumo prašymui: Ehh.. Niekados nesitikėjau jog aš čia pateksiu ir reikės pildyti šią anketą, priežastis jau aiški kodėl patekau į akmeninį, degiau, labai degiau pildydamas į šio projekto direktorių, būdamas kitame projekte direktoriumi, nemaniau jog viskas nutiks taip blogai, nemaniau jog išviso kažkas sužinos, bet kaip sakoma „mokomes iš savo klaidų“, pasimokęs noriu grįžti į šį projektą, pradėdamas naują žaidimą, kadangi mano senas vartotojas(Geranimo_Danger) jau yra atimtas, be galimybės susigrąžinti (Renatas♛: Nebūtų galimybės jei konfiskuotumėt turtą ir grąžintumėt vartotoją?
[Rokas | GreenSide.lt administracija: Pagalvosime.)

Po kurio laiko sulaukiau šios žinutės iš Roko: Laba diena, vartotojo negrąžinsime. Geros dienos.

Kadangi esu akmeniniame, tai negaliu kurtis naujo vartotojo ir ramiai žaisti šiame projekte, ir JEIGU žaisčiau turėčiau slapstytis, o tai ne mano stiliui, prašydamas atleidimo tikrai tikiuosi jog aš būsiu išbrauktas iš šio sąrašo.. Šiame serveryje esu senbūvis, registracijos data parodo, jog žaidžiu nuo 2015 metų, ir turintis tiek daug patirties serveryje, nenoriu jog mano visa karjera ties tuo ir baigtusi.. Taigi, Nico, nežinau ar atleisi ar ne, čia jau tau spręsti, bet tikiuosi suprasi mane, Cheers.

Redaguota Nico_Moretti
Amnestuotas

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Jūsų V_P: Begantis_Banginis
Kiek laiko esate akmeniniame gėdos stulpe: Maždaug apie 18dienų
Už kokias priežastis atsidūrėte akmeniniame gėdos stulpe: Begantis_Banginis[Dutkus_Mnft] - kvailas ir įkyrus melavimas DP.

Laisva vieta pasiaiškinimui ir mano gailėstingumo prašymui:Tai pradesiu savo istorija kodėl patekau. Prie mano vardo yra Dutkus_Mnft Tai jis susikurė šita paskyra Begantis_Banginis Parašė prisistatymą apie save Jis žaidė apie kelis mėnesius paskui išėjo dirbti. Tai as atėjas i Greenside.lt Nenorejau kurtis naujo acc tai paprašiau kad duodu paskyra. Atidavęs paskyra aš pradėjau žaist. Išsidarbinau i mechanikus išdirbau apie tris savaites. Būčiau dirbęs daugiau. Bet Nico Suprato kad čia galimais Dutkus_Mnft Prirasė mano varda prie jo. Paskui as nico_m pradejau i foruma rasyti kad čia mano seses draugo tas Dutkus_Mnft o Begantis_Banginis irgi jo buvo. Bet as Nico_M  norėjau paaiškinti kad čia žaidžia ne tas žmogus kuris jis pamanė. Tai jis nepatikėjo manim ir irasė i Akmenini už kvailas įkyrus melavimas DP. Per tas 3 savaites  stengiausiu būti Top 15 vietoj žvejys Top 13vietoj ukininkas. Nes gal tada manim labiau pasigailes ir nukels I Medini o gal I NDS. Kas čia žino. Tai Ačiū kad iki galo paskaitei gal mane perkelsit u mazesni iki

Redaguota Nico_Moretti
Kai būsi bent 3 vietoje ūkininkų tope, tuomet ir galvosim.

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Jūsų V_P: Esu Deividas_Mes(š)kinis.

Kiek laiko esate akmeniniame gėdos stulpe: Akmeniniame stulpe esu jau 25 diena.

Už kokias priežastis atsidūrėte akmeniniame gėdos stulpe: Atsidūriau už "Anketų kopijavimą į direktoriaus pareigas"

Laisva vieta pasiaiškinimui ir mano gailestingumo prašymui: Sveiki visi skaitantys šį laišką. Visų pirma reikėtų atsiprašyti tiek serverio žaidėjų, tiek pačio serverio projekto administratorių, o atsiprašyti už tai jog kopijuodamas kitų anketas bandžiau gauti post'o, kurio supratau, kad esu nevertas po šio įvykio. Nenoriu čia kaip sakomą "atmazų" sakyti, bet noriu pridurti, kad anketa buvo ne visa kopijuota, tiktai tas ką man buvo atsiuntę
(link'as pašalintas dėl asmens kuris nenorėjo, kad jo anketa būtų tolai viešai matoma)
Čia jums jau paliksiu tikėti ar ne. Kitą dalyką norėčiau prisipažinti iškarto nemeluodamas, kad į serverį nesijungiu kaip ir prašoma, kad asmuo žaistų toliau projekte. Toliau noriu dar prisipažinti, kad kai Tankistas pateko į akmeninį aš iškarto bandžiau ištrinti anketą vengdamas atsakomybės. Na grįžtant prie jungimosi į serverį. kaip čia pasakius aš į jį prisijungiu tai pasirūpinti savo serverio turtu. kad jis nedingtų. Esant akmeniniame dingsta visa veikla serveryje.“ Atsiribojimas/izoliavimas nuo visuomenės“ Atrodo lyg patenki į atskirą pasaulį kuriame gali daryti ką nori tik niekas nemato, negali pasireikšti, negali tapti žinomu ar dar kuo nors. Prieš serverį ateidamas žinojau, kad norėsiu pasiekti kažką tai "GSPD" darbe. Visada dirbai ne dėl savęs, o dėl serverio visuominės. Mano tikslas buvo /top3. Na ir kolkas pasiekęs esu tiktais apie 27 vietą. Patekus į akmeninį supratau, kad daugelis mano tikslų serveryje žlunga arba kaip aš sakau "įvyksta pauzė". Per šį laiką t.y 25 dienas gavau pakankamai laiko pagalvoti tai ką padariau ir ar tai buvo gerai. Prisiekiu sau ir jums gaunant dar vieną progą įrodyti, kad galiu pasitaisyti.

Redaguota Nico_Moretti
Atmesta

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Jūsų V_P: S'F J'S K'T B'Z ir kiti acc
Kiek laiko esate akmeniniame gėdos stulpe: ną jau kažkur 1,5 metų.
Už kokias priežastis atsidūrėte akmeniniame gėdos stulpe: neteisėtas direktoriaus skype paskyros naudojimas siekiant jį nuversti, nuolatinis čytinimas su ip changeriu, kenkimas projekto žaidėjams, firmų vadovų/žaidėjų freebaninimas.
Laisva vieta pasiaiškinimui ir mano gailėstingumo prašymui: Na manau kad jau viskas pasitaise, daugiau taip nedarysiu.

Redaguota Nico_Moretti
Atmesta, sekančią amnestiją galėsite pildyti 2026 metais.

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Kiek laiko esate akmeniniame gėdos stulpe: 1 mėnuo
Už kokias priežastis atsidūrėte akmeniniame gėdos stulpe: Anketų kopijavimas,  atrankoje į direktorių. 
Laisva vieta pasiaiškinimui ir mano gailėstingumo prašymui: Gailiuosi. Prašau jūsų atleidimo , noriu tapti geresniu serverio žaidėju. Žinoma , serveryje dabar žaidžiu šiek tiek mažiau ,  nes šiame serveryje mano mėgstamiausia veikla yra darbai su pakvietimu ,  ko šiuo atveju ir negaliu jų dirbti , nes akmeninis stulpas užtveria kelią. Noriu vėl šiame projekte normaliai žaisti , dirbti toliau darbus su pakvietimu bei bendrauti su direktoriais. Visad aktyviai žaisdavau šiame projekte,  bet didelė klaida pakišo koją, per kurią nebeesu toks aktyvus.. Situaciją žinote patys manau nereikės kopijuoti to pačio teksto. Noriu išeiti iš šio stulpo. Tikiuosi manę suprantat.. :(

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Jūsų V_P: Darius_Kappa[Chris_Gang, Darius_Freaknezz, Bmw_Set, Karolis_Greenside, Brone_Zaraza, Klycka_Peilis, Barking_Cow, Karolis_Bmw] ps as ne karolis bmw ir ne bmw set bet kiti acc mano 

Kiek laiko esate akmeniniame gėdos stulpe: nepamenu bet ilgai
Už kokias priežastis atsidūrėte akmeniniame gėdos stulpe: bereikšmiai komentavimai drk/pav papeikimo temose, serverio daiktų pardavinėjimas, bandymas papirkti pavaduotoją, masinis čytinimas/transporto sprogdinimas su kitais acc.
Laisva vieta pasiaiškinimui ir mano gailėstingumo prašymui: 

Nu tai sw all zaidziu gs senai nuo 2016m. Su pirmu acc ilgai prazaidziau po to gavau ban uz serverio daiktu pardavinejimus, jai paziuretu kas ban anketa matosi kad as tycia norejau bano kas siulytu pcj moca uz krd ne varke bsk. Norejau nebezaist sampo ir nezaidziau pora menesiu koki po to turejau acc brone zaraza padirbau mechuose pas cleme ir ten gavau ban kad norejau beneti papirkt po to klycka peilis cytinimas ir t,t gailiuosi uz situs dalykus, kitas dalykas del masinio cytinimo gavau lempini rcona, nes po to kai nepamenu dlk ant flexo uzsiroviau as jam pagrasinau kad boominsiu taxistus, ir atsijungiau, buvau forume ir atsirado tema kad kazkas su panasiu nicku cytino prisijungiu i srw ziuriu rconas nu po to is neturejimo ka veikt pora man nepatinkantiems zmonems trugdziau zaist bet po poros val atsibodo ir nk nebedariau iki pat db niekaip nekenkiau gs ir noriu gaut amnestija, noriu kad butu atsizvelgta i tai kad su situ acc dirbau pd nk neprisidirbau buvau aktyvus, ir pats pasakiau savo nickus kurie akmeniniam, dq

ps db pc susigadino tai be lietuvisku raidziu.

Redaguota Nico_Moretti
Atmesta

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Jūsų V_P: Darius_Kappa Darius_Freaknezz , Brone_Zaraza, Klycka_Peilis, Barking_Cow, Chris_Gang 
Kiek laiko esate akmeniniame gėdos stulpe: Nepamenu bet ilgai.
Už kokias priežastis atsidūrėte akmeniniame gėdos stulpe:  bereikšmiai komentavimai drk/pav papeikimo temose, serverio daiktų pardavinėjimas, bandymas papirkti pavaduotoją, masinis čytinimas/transporto sprogdinimas su kitais acc.

Sveiki skaitantys

Sveiki skaitantys, kaip matote esu gėdos stulpe už daug dalykų, čytinimas, serverio daiktų pardavinėjimas ir taip toliau, aš gailiuosi už tai ką padariau, beverčiai leidau laiką čytindamas, pakenkiau kai kuriems serverio žaidėjams, esu kaltas, prašau amnestijos todėl kad noriu žaisti pilnavertį žaidimą, be apribojimų, su savo paskutiniu vartotoju pražaidžiau nemažai laiko, buvau taksistas bei dirbau policijoje, aišku aš turėjau neteisėtai pilnavertį žaidimą, tai dariau todėl kad norėjau užsidirbti pinigų, ir kaip būčiau turėjas reikiamą sumą būčiau išsipirkęs, tai dabar bus sunkiau, nematau noro kurtis kitą vartotoją, noriu žaisti kaip ir minėjau sąžiningai, pirmiausia atsiprašau tų kurie dėl manęs patyrė nuostolių, jų nebuvo daug vos keletą mano priešų, tačiau kaip ir minėjau praeitoje amnestijoje aš tai dariau vos keletą valandų, noriu pabrėžti kad su savo paskutiniuoju vartotoju t.y Barking_Cow kad neturėjau jokių nusižengimų, peinai jei skaitai tai neapsimesk šlangą kad nescaminai, turiu omenyje kad policijoje dirbau vos porą dienų, po to užlinko kompiuteris. Tad tikiuosi šį kartą sulauksiu amnestijos. 

PRAŠAU SUPRASKIT IR ATLEISKIT :) 

Redaguota Nico_Moretti
Pradžiai bent rcon nusiimk, žinai

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Jūsų V_P: Bmw_Set,  Karolis_Bmw 

Kiek laiko esate akmeniniame gėdos stulpe: 2.3savaites
Už kokias priežastis atsidūrėte akmeniniame gėdos stulpe: bereikšmiai komentavimai drk/pav papeikimo temose. 
Laisva vieta pasiaiškinimui ir mano gailėstingumo prašymui:SVEIKAS Nico Kartą buvo toks bmw, ir Freaknezzas. du draugai. žaisdamas su savo acc Karolis_Bmw kauliuką pralošiau visą savo turtą. tad galvojau leavint servą. Nu ir žodžiu freaknezzas pasiūlė palošt su savo Chris_Gang acountu, nu sutikau. tada dar puikiai prisimenu kad Nico buvai Medikų laikinu vadovu. ir šis acc Chris_gang buvo medikas. žaisdamas ant savo ip su šiuo accu. patekau pradžiai į medinį stulpą. Kaip viskas įvyko kad patekau. Buvo taip, kai perėjau atgal ant savo Karolis_Bmw acc žaisti toliau. tuo tarpu freaknezzas buvo gaves laikiną baną. nu ir pasinaudojo savo ip changeriu. tuo momentu kol buvo lbane žaidė su chris_gang. Vyko taip kad dirbdamas mediku jam užkliuvo mūsų senas Policijos Departamento Vadovas Lucas_Patriot, su sraigstasparniu. tada freaknezzėlis pasidares keletą screenssotų nuėjo rašyti papeikimą Policijos vadovui Lucui_Patriotui, bet jo tas bereikšmis papeikimas buvo atmestas, nu ir patikrinus Logus visus accus susijus su Chris_Gang  buvo 2 ar 3 interneto ipai. iš jų 1mano. o kitų 2 freaknezzėlio. 

Papasakojau kas kaip buvo su šiuo Chris_Gang accu visą tiesą. o viskas kitą kas susije su čytinimu,papirkinėjimu ir kitais dalykais klauskit freaknezzo. nes tuo momentu kai siautė po greenside mūsų brangusis Dariukas, aš buvau leave.

Nu krč parašiau tokią neaiškę amnestėlę, kaip viskas buvo.

Žinau kad amnestijos negausiu, nes tai neįmanomas dalykas. bet kame esmė kad aš akmeniniam stulpe išvis nepričiom.

Pagarbiai Karolis_Bmw - Bmw_Set

Redaguota Nico_Moretti
Amnestuotas, susirask normalesnių draugų

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Kiek laiko esate akmeniniame gėdos stulpe: Jau 2 mėnėsiai.
Už kokias priežastis atsidūrėte akmeniniame gėdos stulpe: Anketų kopijavimas atrankoje į direktoriaus pareigas.
Laisva vieta pasiaiškinimui ir mano gailėstingumo prašymui: Sveiki visi skaitantys šį amnestijos prašymą. Į akmeninį stulpą patekau už gan didelę klaidą - anketų kopijavimą. Mano spręndimas buvo labai kvailas ir neapgalvotas, kopijuoti dalį iš Falanji'o anketos į pd direktorių. Kopijavau, tikėdamasis pergudrauti kitus, kitaip sakant neteisėtai gauti direktorių. Serveryje šiuo  metu yra išrinkti geri direktoriai, kyla pagunda tiesiog pildyt anketas į darbus. Ši situacija yra puikiai žinoma serverio žaidėjų, amnestiją jau pildau 3 kartą. Atsiprašau dar kartą Falanji, jog per manę buvai negavęs direktoriaus. Tiesiog tai jūsų sprendimas amnestuot mane ar ne. Pasimokiau iš savo klaidos, ir tikiuosi gauti amnestiją. 

Redaguota Nico_Moretti
Amnestuotas

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Jūsų V_P: Shelby_Cobra
Kiek laiko esate akmeniniame gėdos stulpe:  2 mėnėsiai gal truputi ilgiau.
Už kokias priežastis atsidūrėte akmeniniame gėdos stulpe: Atmestinas požiūris į pareigas, žaidimas kitame projekte.
Laisva vieta pasiaiškinimui ir mano gailėstingumo prašymui: Sveiki visi, kas skaitote mano amnestijos prašymą. Patekau čia todėl, nes būdamas direktoriumi žaidžiau su tokiu pačiu vartotojo vardu kuris žaidžia ir kitame serveryje, todėl patekau į akmeninį gėdos stulpą... Žinau, kad ir jūs galvojate, kad aš ten žaidžiau, o čia pusiau dūdavau pusiau nebūdavau ir tik, kad šiaip sau turėti tas pareigas. Bet tai nėra tiesa... :( serveryje skirdavau mažiau laiko būdamas direktoriumi tik todėl, nes dirbdavau ir dažnai būdavau su panele, kadangi buvo vasara... Nenorėjau būti blogas direktorius ar neišpildyti darbuotoju norų, stengiausi visados būti pavyzdys ir atsakyti į darbuotoju užduotus klausimus. Niekada nežaidžiau kitur ir nežaisiu, nes aš neturiu tiek laiko. Atsiprašau Nicko, kad nusivylei manimi....

Redaguota Nico_Moretti
Amnestuotas

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Jūsų V_P: Spalvotas_Cinamonas
Kiek laiko esate akmeniniame gėdos stulpe: 9 mėnesiai 
Už kokias priežastis atsidūrėte akmeniniame gėdos stulpe: Čytinimas + melavimas pagr. Administracijai.
Laisva vieta pasiaiškinimui ir mano gailėstingumo prašymui: Mano palengvinta programą buvo Smooth cam, už kuria ir gavau ban'ą, Bėgdamas į policijos kalėjimo pick up'a, mane pagavo policininkas, nenorėdamas daugiau star'ų ir ilgiau sedeti kalėjime, panaudojau SMCM komandą ir "paskridau" 1 sekundė iki pick up'o, poto po kurio laiko gavau ban'ą už čytinima nuo Pagr. Administracijos, buvau labai susinervinęs, bandžiau ieškoti tiesos pas jį, ir prisimelavau kaip mažas vaikas. Dabar po šitiek laiko draugėliai žaidžia, o aš negaliu žaisti pilna vertį žaidimą. Todėl norėčiau atsiprašyti tiek Jūsų tiek Roko, kad taip padariau, labai gailiuosi ir tikiuosi gauti amnestiją.

Redaguota Nico_Moretti
Amnestuotas

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Jūsų V_P: Tamsos_Tvardarys,
Kiek laiko esate akmeniniame gėdos stulpe: Maždaug apie 3 mėn(Begantis_Banginis: Tamsos_Tvardarys) o Dutkus_mnft beveik 1 metai.
Už kokias priežastis atsidūrėte akmeniniame gėdos stulpe: Begantis_Banginis, Tamsos_Tvardarys [Dutkus_Mnft] - kvailas ir įkyrus melavimas DP.

Sveiki visiems, Greenside.lt  serverio žaidėjai.

Tai pradėsiu kodėl aš čia patekau, Viskas prasidėjo labai senai beveik prieš metus laiko. Kaip susikūriau 1 mano greenside.lt vartotoja. 

Man pasakė draugas apie šį žaidimą, tai pradėjau žaisti man patiko Serveris Greenside.lt. Tai aš buvau dar nieko nežinojau, apie serveriu. Taisykles tai gavęs Nds. Su dutkus_Mnft, pagalvojau. Negaliu su juo dirbti, tai susikūriau, Begantis_Banginis su juo daug laiko žaidžiau, supratau serverio taisykles, nuostatus t.t. Tai kaip vėl pagavo. tai acc atidaviau broliui. Brolis pamatęs, kad negali dirbti darbas su pakvietimu, susikurė Tamsos_Tvardarys jis pateko į Taxi firma, tai su juo susitarę, pradėjom dviese, žaisti per 1 acc, kaip buvo laiko aš žaidžiau, o kaip nebuvau namie jis žaidė, Tai taip abu daug laiko žaidėm, kol Nico atsekė ir įrašė mano broli. Tai Abu pasitarę nusprendėm pildyti i Mechaniku Direktoriaus pareigas. Nes 2 galvos geriau galvoja. Tai užpildę laukėm atrankos analizes, bet pamačiau kad esu akmeniam, Tai žlugo mūsų. Planai. Bet yra vienas geras dalykas, kad mes nekenkiam serverio žaidėjams. Kalbant apie neleistinas programas. Nes tada išvis negausiu Medinio,    Tai nusprendėm parašyti ši laišką gal supras Nico ir perkels į mažesni. Tai va parašiau visą tiesą, kas kaip buvo. Pamenu laikus, kaip buvo, Surenos, (SURELIAI) Norteros. Vadai buvo: Mindaugas_Parkuras Capelis Dar seniau buvo DPD, kur Direktorius buvo Egidijus_Keza, Tai aš šitam serveryje esu sembuvis. 

Pasiraš0 Tamsos_Tvardarys, Begantis_Banginis: Dutkus_Mnft: 

Tamsos_Tvardarys (brolis arba aš)

Begantis_Banginis (Brolis :Seses draugas: Aš)
Dutkus_Mnft (Seses draugas arba aš)

Va dabar tikra visa tiesa kas su kuriuo nick žaidė: 

Redaguota Nico_Moretti
Amnestuotas, tikiuosi, kad daugiau nesusitiksim.

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Amnestijų prašymai

Jūsų V_P: Dioba_Launch
Kiek laiko esate akmeniniame gėdos stulpe: kažkur puse metų (ilgai buvau akmeniniam net linkai su nuotraukomis ant parašo paseno)
Už kokias priežastis atsidūrėte akmeniniame gėdos stulpe: pildymas į pareigas kitame projekte einant pavaduotojo pareigas šiame projekte.
Laisva vieta pasiaiškinimui ir mano gailėstingumo prašymui: nu tai ką buvau taksi pavaduotojas čia net nežinau kaip gavosi kad nuėjau į kažkokį  atsiprašant šūdservį ir susigundžiau ten siulomomis pareigomis, kai atsikvošėjau jau buvo per vėlu ir žinia apie mano kandidatūra į DP "šūdservyje" buvo pasklidusi čia. Dar  prie reasono kodėl aš akmeniniame stulpe prirašyta: 'nesamonių darymas su A raide ts" nors nieko panašaus nebuvo, aš asmeniniame kanale turėjau raidę ir iš ten kikinau visus ir kažkas pranešė kezai gavau baną, ir viskas, bet  gavos taip kad dasidėjo dar vienas reasonas  kodėl aš akmenian stulpe. Iš tiesų gailiuosi dėl padartos klaidos, ilgą laiką nežaidžiau bet vis užeidaau tai į DM tai šiaip pabūt, nėra didelio noro žaisti kai negali net  ts pabūt o ką jau bekalbėt apie žaidimo įdomumą nedirbant darbo su pakvietimu...

Redaguota Nico_Moretti
Atmesta

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Jūsų V_P:  Rokis_Rokelis [Rokas_Torres, Frank_Morelli, Ryan_Cavalier, Mersas_Gelikas, Bryan_Bautista, Greg_Candalez, Joe_Gallo, Rob_Cavalier]
Kiek laiko esate akmeniniame gėdos stulpe: 38 dienas.
Už kokias priežastis atsidūrėte akmeniniame gėdos stulpe: čytinimas x3, komandos narių freeban, naujų paskyrų kurimas siekiant apeiti DP sistemas.

Eisiu iškart prie pasiaiškinimo,  viskas prasidėjo ganėtinai senai, buvau trumpai tariant naujokas iš labai  čyterių pamėgto serverio, visi tikriausiai žino apie ką aš kalbu, taigi buvau įprates naudoti palengvnančias programas, ne tokias su kuriom kenkt kažkam, bet kurios palengvina žaidimą, wh,ridos botai ir t.t.Na, po poros metų žaidimo tame serveryje, nusprendžiau, kad man pabodo toks serveris, kuriame nėr atnaujinimų ir yra tokia  tragiška ekonomika.Tada atradau GreenSide projektą, viskas iš pradžių atrodė taip nauja, pirmi darbai, bei nauji įspūdžiai, bet vieną nelemta dieną, neapsikentęs vieno žaidėjo, panaudojau čytus, tiksliai nepamenu ką padariau, bet tai buvo kažkas su INV naudojimu ir aimu, na ir tada gavau pirmą ban.Na, po to bano ilgą laiką nečytinau.Tada jau buvau susikūręs naują paskyra, žaidžiau ganėtinai trumpą laiką, bet kaip aną kart nė nebuvo minties apie čytinimą,  bet gavos taip, jog labai stipriai apsipykęs su buvusiu prižiūrėtoju [Rage_Assasin], užblokavau jį už kenkimą serveriui..Na ir po to prasidėjo vis naujos paskyros, vis kažką prisidirbdavau,  bet noras žaisti buvo didžiulis,  visados stengdavausi neįsivelti į tokias bėdas, nes dažniausiai visados pakliūdavau į tokias situacijas su draugu,  kuris jau nebežaidžia.Gal buvo toks mąstymas prieš metus virš,  kad reik kenkti žmonėm jei su jais susipyksti, na ką padarysi  juk laiko neatsuksi.Na po to, kaip ir minėjau kūriausi  laaabai daug paskyrų, žaisdavau, pirkdavau paslaugas, pildydavau anketas į darbus, dirbdavau, bet dažniausiai mano nuotykiai sustodavo ties 50 tūkstančių patirties ribos, tuomet gaudavau baną, na ir trūkt už vadžių ir vėl iš pradžių, naujos paskyros, bei tos pačios situacijos,  na ir po to buvo ramu, negava ilgai banų, bet po nemažų  valandų praleistų serveryje, buvau leavines apie 4 mėnesius, po to vėl grįžau žaisti, na tada pastebėjau, norėjau patekti į darbą,  bet vis neįšeidavo, ir galvodavau, kodėl?  Pasirodo, pažiūrėjus akmeninį sąraša radau savo visų vartotojų nick'us, buvau pasimetęs. bei nuliūdes, kad man yra taip apribotos galimybės, tada susimaščiau, ar buvo verta? Atsakymas - tikrai ne...Na, bet kaip ir minėjau laiko neatsuksi ir praeities nepakeisi, nusprendžiau pradėti dirbi, bei kaupti pinigus ant amnestijos, taip ir padariau.Bet po dviejų mėnesiu žaidimo,  mano paskyra buvo konfiskuota už "Serverio valiutos pirkimą", bet buvo liūdna, jog jokios valiutos nepirkau, o gavau bankinį pavedimą iš savo seno draugo,  kuris pradėjo pardavinėti valiutą...Kadangi įrodymų nesidariau, nes ir taip aišku, kad įrodymų nesidarai kaip bendrauji  su žmogumi. Taigi paskyrą konfiskuota..Buvau ganėtinai nuliūdęs, jog praradau paskyrą už nieką,  na , bet  pagalvojau ką padarysi, teks gyvent toliau.Nepasidaviau ir grįžau prie senos paskyros, Frank_Morelli pradėjau vykdyti darbo pasiekimus, nusipirkau administratorių, pradėjau padėti naujiems žmonėms, juk tokią patirtį esu užkaupęs per visą tą laika, nebenaudoju jokių  žaidimą palengvinančių programų, visiškai nebekišu nosies į blogus reikalus,  kur galėčiau prarasti paskyrą. stengiuos kuo mažiau bendrauti su blogą reputacija turinčiais žmonėmis.Nesakau, kad aš turiu gerą reputacija, bet niekada nėra vėlu sutvarkyti savo senas klaidas ir vėl tapti lygiaverčiu žaidėju.Visų norėčiau atsiprašyti, kuriems esu kažkada kenkęs ar nuo manęs esat nukentėje.Labai atsiprašau už padarytas klaidas praeityje, labai norėčiau, jog po šitiek laiko vėl galėčiau dirbti firmose, bei užsitarnauti gerą varda, tad dar kart atsiprašau visų, ir meldžiu atleidimo.

Pagarb. Frank_Morelli                                                                                       

Redaguota Louis_Attanasio
Atmesta.

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Jūsų V_P: Adidas_White
Kiek laiko esate akmeniniame gėdos stulpe: Apie gerus kelis mėnesius
Už kokias priežastis atsidūrėte akmeniniame gėdos stulpe: Firmų vadovų/žaidėjų freebaninimas, piktnaudžiavimas administratoriaus privilegijomis.
Laisva vieta pasiaiškinimui ir mano gailėstingumo prašymui: Na ištikrųjų į Akmenine Gėdos Stulpa pateko brolis (Killer_Lukis), bet jis jau nebežaidžia... Tiek laiko aš pats net nežinojau, kad jame esu kol to nepasakė (bet nesenai sugrįžau į GS).... Būtų smagu, kad pašalintumėte.

Redaguota Billy_Jack
Atmesta.

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Jūsų V_P: Ken_Shizuki
Kiek laiko esate akmeniniame gėdos stulpe: Nuo 2016 metų gegužės mėnesio. 
Už kokias priežastis atsidūrėte akmeniniame gėdos stulpe: Už nepagarbą direktoriui.
Laisva vieta pasiaiškinimui ir mano gailėstingumo prašymui: Na tiesa sakant nepamenu ką aš tuo metu padariau, tačiau gailiuosi tuo metu savo padaryto poelgio, kad ir ką padariau ir manyčiau, kad dabar esu pasikeitęs į gerąją pusę ir bandau siekti tikslų šiame projekte, tuo metu aš tiesiog žaisdavau GS ir atsiprašant maldavau šūdą. Tačiau dabar jau norėčiau ir padirbėti darbus su direktoriaus pakvietimu, šiandien vykusioje atrankoje į policijos departamentą patekau ir tik dėl to, jog praeityje padariau kažką neapgalvoto negalėjau patekti į policijos departamentą, atranka truko 2 valandas. Tad manyčiau man tai buvo gana gera pamoka ir tikiuosi jūsų atleidimo. 

Redaguota Nico_Moretti
Kazkada Dostojevskis parase knyga ir pavadino ja tavo vardu.

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Jūsų V_P: Gytis_Sumskas
Kiek laiko esate akmeniniame gėdos stulpe: Aš esu mediniame gėdos stulpe (bet neleidžia išsipirkti) jau nuo 2015 metų pabaigos ar 2016 metų pradžios.
Už kokias priežastis atsidūrėte akmeniniame gėdos stulpe: Bereikšmis Direktoriaus/Pavaduotojo papeikimo komentavimas.
Laisva vieta pasiaiškinimui ir mano gailėstingumo prašymui: Sveiki, norėčiau Jūsų labai atsiprašyti už savo neapdairų elgesį. Suprantu, kad tai buvo didelė klaida iš mano pusės. Amnestavimo prašau todėl, nes jau pabodo virš metų būti palikus serverį ar dirbti darbus be pakvietimo, kas mano manymu yra visiškai nuobodu. Būčiau, Jums, ponas labai dėkingas, jei suteiktumėte progą būti eiliniu greenside serverio žaidėju, vis dėlto esu tik medinėja gėdos stulpo skiltyje. Dar karta prašau atleidimo. Gero žaidimo. Su pagarba : Gytis_Sumskas

Redaguota Billy_Jack
Žaidėjai yra amnestuojami tik iš akmeninės stulpo dalies.

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Jūsų V_P: Paulius_Koral
Kiek laiko esate akmeniniame gėdos stulpe: Daugiau nei 9 mėnesius.
Už kokias priežastis atsidūrėte akmeniniame gėdos stulpe: serverio daiktų pardavinėjimas einant direktoriaus pareigas.
Laisva vieta pasiaiškinimui ir mano gailėstingumo prašymui: Pirmiausiai tai norėčiau atsiprašyti visu, tu, kuriems buvau padaręs kažką blogo pasinaudodamas savo padėtimi ir panašiai. Šią amnestija rašau, nes aš Paulius gailiuosi dėl savo kvailų, neapgalvotų ir juokingų poelgių kuriuos padariau būdamas direktoriumi, pardavinėjau serverio valiutą už realius pinigus, kurie neturėjo būti taip naudojami kaip aš panaudojau. Padariau didžiausia klaidą, būdamas direktoriumi ir šio serverio žaidėju. Per visus šituos mėnesius  sėdėjau ir apmastydamas savo veiksmus nusprendžiau, jog laikas nebestovėti vietoje, o keistis. Aš žinoma pasikeitęs, bet šiuo momentu bandau grįžti į projektą ir gauti amnestiją, kurios man taip reikia. Kadangi mano accountas buvo atimtas visam laikui susikūrus accountą pradėčiau naują kelionę savo keliu į priekį. Todėl visu skaitančiu šia amnestija norėčiau paprašyti atleidimo ir antro šanso sugrįžti.

Redaguota Billy_Jack
Amnestuotas.

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Jūsų V_P:Jason_Martini, Lukas_Invisible, Johny_Mersedes, Scotish_Cocaine, Steve_Energy, Jack_Martini, Lukas_Fallone, Mike_Guerto.
Kiek laiko esate akmeniniame gėdos stulpe:Aš akmenineme stulpe esu jau apie 4 mėnesius (nepilanai trūksta kelių dienų.)
Už kokias priežastis atsidūrėte akmeniniame gėdos stulpe:Akmenineme stulpe atsiradau už tai jog bugginau darbo statistiką, kūriausi naujus vartotojus siekiant apeiti DP sistemas.
Laisva vieta pasiaiškinimui ir mano gailėstingumo prašymui:Sveikas gerbiamas Direktorių prižiūrėtojau. Pirmiausia pradėsiu nuo ko viskas ir prasidėjo. Žodžiu buvo vasara įsidarbinau į medikus su savo geru draugu, mes siegdami kuo greičiau aukštesnio rango, visų auksinių /dpasiekimų nusprendėme pabuginti darbo patirtį, darbo statistiką. (BUGINOME SU MEDIKU DARBU) Mes šį nešvankų dalykėlį darydavome kaip nebūdavo serveryje valdžios, žaidėjų. Na mes buginome vieną naktį, kitą naktį ir vėliau mūsų valdžios atstovai pastebėjo, jog pas mus yra tikrai nemažai visko darbo statiskoje per tikrai trumpą laiką, tuomet kaip mus pričiupo visus sukvietė į TS3 programą pasiaiškinti jie mūsų paklausė ar tikrai nebuginot? Mes žinoma melavome manėme jog išvengsime šio blogo dalyko... Bet dėja, pirmiausia aš atsidūriau mediniame sąraše, aš bandydamas jo išvengti susikūrdavau vis naujus vartotojus ir žaisdavau paskui juos prarasdavau, o kaip prarasdavau vis tiek toliau nenuleisdavau rankų ir kurdavausi naujus accountus manydamas jog nepastebėds ir galėsiu dirbti darbuose su pakvietimu ir manęs neįrašys į tą Medinę stulpo dalį. Galų galiausiai praradęs visus vartotojus toliau vis tiek kurdavausi ir žaisdavau... Dar nepapasakojau kaip mes buggindavome mes buggindavome taip: abudu pasiimdavome ginklų vienas kitą nušaudovome ir prikelinėjome štai taip kilo darbo patirtis, darbo statistika. Pirmiausia buvau medinėje lentoje kaip ir minėjau man konfiskuodavo vartotojus bet aš kurdavausti nes jų netekdavau na o tas ištisinis vartotojų kūrimasis manau kad mane ir davedė iki akmeninėsdalies... Na o antras dalykas už ką patekau į akmeninę stulpo dalį yra tas jog ištisinis vartotojų kūrimasis siekiant apeiti DP sistemas. Aš manau jeigu nebūčiau praradęs tų kitų vasrtotojų kurie mane versdavo kurtis vis naujus tai nemanau jog būčiau daėjęs ligi akmeninės stulpo dalies(jeigu jie man nebūtu atėmami tikrai nebūčiau taip daręs, tačiau jau yra kaip yra laiko atgal neatsuksi) Jau artėju link pabaigos. Pirmiausia norėčiau atsiprašyti DP už jo sugaištą laiką tikrinant ar nėra ant mano IP sukurtų vartotojų, atleisk man jeigu ir pavyktų gauti amnestiją į jokį panašų sąraša nepateksiu. Tad dar kartelį noriu nuoširdžiai jūsų visų atsiprašyti tiek buvusios medikų valdžios pas kurią dirbau tiek DP kuriam reikėjo mane vos ne galima sakyti 'prižiūrėti'. IR PASKUTINĮ KARTĄ LABAI LABAI VISŲ ATSIPRAŠAU ATLEISKITE MAN GERBIAMIEJI. Duokite man šąnsa pasitaisyti.

Pagarbiai Lukas.

Redaguota Billy_Jack
Atmesta.

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Jūsų V_P:Jack_Risky ,[Bloody_Gaming]
Kiek laiko esate akmeniniame gėdos stulpe:3 Mėnesius.
Už kokias priežastis atsidūrėte akmeniniame gėdos stulpe:Nepagarba firmų vadovams/bendradarbiams.
Laisva vieta pasiaiškinimui ir mano gailėstingumo prašymui:Na iš tiesų net nežinau kodėl aš padariau tokį nusižengimą,ir pats neisivaizduoju kaip aš jį galėjau padaryti,na susipykau su bendradarbiu,visaip jį išvadinau,o paskui ta patį padariau firmos nekaltam vadovui.Iš tiesų norėčiau pasakyti didelį atsiprašymą buvusiam taksi vadovui Antanui_Vairuotojui.Ta dien buvau labai susinervines dėl mokslų,bei asmeninių prižasčių.Dabar dėl visko labai gailiuosi,supratau jog neturiu jokios teisės lieti savo pykčio ant firmos vadovo...Per visus tuos 3 mėnesius supratau savo padarytą klaidą,bei pasimokiau iš savo padarytos klaidos.Tikiuosi suprasite mano pažada jog daugiau tai tikrai nepasikartos.

Su pagarba Jack_Risky

Redaguota Billy_Jack
" tai skiltis skirta asmenims iš akmeninio gėdos stulpo " - Ką daugiau čia tau ir pasakysiu, jeigu pirmo sakinio nepavyksta perskaityt.

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Atsakyti

Užsiregistruokite arba Prisijunkite kad galėtumėt komentuoti

Jums reikia būti užsiregistravusiam kad galėtumėt komentuoti

Susikurti paskyrą

Užsiregistruokite mūsų naujoje svetainėje

Registruotis

Prisijungti

Esate užsiregistravęs? Prisijunkite.

Prisijungti Dabar

• Šiuo metu peržiūri   0 narių

Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.