Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

Emigruoju Tony_Gangs

Tony_Gangs

Rekomenduojamas pranešimas

ūsų Vardas_Pavardė serveryje :  Tony_Gangs

Nuo kada esate mūsų serverio žaidėjas? :  Nuo šiandienos ryto t.y 2017.05.05

Kiek jau laiko žaidžiate SA-MP serveriuose? :  Virš 4 metų.

Iš kur sužinojote apie šį SA-MP serverį? : Šeip ieškojau kokio nors projekto kuriam galėčiau nulaifinti ir per Samp Serveriai.lt radau GreenSide.lt galvoju reik užeiti užėjau ir ahujėni geri mapp darbai ir sistemos geros ir iškart sau sakau žaisiu čia visalaik

Dėl kokių priežasčių palikote seną serverį ir pasirinkote šį SA-MP serverį? : Nes atsibodo tie LMG.lt arba Sarg.lt

Ar įvykdėte visas apmokymų misijas? Jei taip, tai ar buvo sunku jas suprasti ir įvykdyti? :  Puse ivykčiau nebūvo sunku

Kokius darbus jau teko dirbti? Kurie darbai buvo įdomiausi, pelningiausi ir nuobodžiausi? : Šeip nesu dirbes darbuose su pakvietimu bet be pakvietimo įdomiausias šiukšlininkai ar kokia ten

Ar buvo sudėtinga rasti elektronikos parduotuvę? :  ezy tiesiog parašiau /gps ir man rodo kur jis

Ar dažnai naudojate /gps komandą? : Šeip į darba arba kur nors kur toli tada jo naudoju

Ar buvote nušautas ar sumuštas kito serverio žaidėjo be jokios priežasties? :  Būvau neviena kart

Ar pakanka serveryje nuomojamo transporto (dviračiai, mašinos) ir ar sunku buvo jį rasti? :  Nesunku bet tviračiu nuomos punktus galėtu padauginti

Ar naudojote /padmins komandą? Jei taip, tai ar suteikta pagalba jums padėjo? :  Jo naudojau

Ar teko naudotis /kviesti komandą? Jei taip, tai ar greitai buvo sureaguota į jūsų iškvietimą? : Naudojau kaip mane reikėjo į kaimėlius nuvaryti nes sf mieste būvaų 

Serveryje pateikiamos informacijos kiekis yra pakankamas ir aiškus? Jeigu teko susidurti su kažkokiu neaiškumu prašome jį paminėti : Bent jau man aišku viskas

Ką jūsų nuomone serveryje reikėtų keisti, jog naujokams būtų lengviau įsitvirtinti ir pradėti pastoviai žaisi mūsų serveryje? : Mano nuomone apie ši serveri yra labai gera geros sistemos ir gražus mapp darbai bet kame yra problema kad labai daug nulaifinti turi kad turėtum 15k xp norintis į Policijos darba

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.