Amnestija - tai baudžiamojo asmens prašymas sušvelninti bausmę už atliktą nusikaltimą. Šiuo atveju - tai pritaikyta ne į tai, kad sušvelninti išsipirkimo sąlygas, o tai - kad suteikti laisvę dar kartą tapti gaujos nariu. Tereikia atitinkamai užpildyti anketą ir laukti. Amestija gali būti atmesta jeigu ji užpildyta atmestinai , su įžeidinėjimais , arba per ta laiką patekote į ngs su kitu vartotoju , tačiau tik nuo GP/GPP priklausys KADA tai priimti. Savaime aišku - už švelnesnius nusižengimus bus suteikiamos ankstesnės amnestijos ir priešingai. Tai jog amnestija nepriimama itin ilgą laiko tarpą - naujos pildyti negalima.

Norint gauti amnestija , neužtenka parašyti 5 žodžius kaip jūs apgailestaujate dėl savo padarytų klaidų , jūsų amnestija turi įtikinti tiek mane , tiek visus serverio žaidėjus,  kad jūs jau esate pasiruošę grįžti į doros kelia.

Amnestijos paraiškos anketa (Būtina atsakyti į visus apačioje duotus klausimus)
Jūsų visi V_P esantys sąraše: 
Už kokias priežąstis atsidūrėte NGS: 
Laisva vieta paaiškinimui ir mano gailestingumo prašymui: 
Tiklus laikas , kada padarėte pinigų perlaida (pvz 2017-08-20 18:00) :
Išsipirkimo iš NGS banko perlaidos foto: 

Nemokamos amnestijos paraiška - Nuo šiol įmanoma gauti amnestija ir nemokėjus pinigų. Galbūt tai bus šansas, tiems kurie nesugeba susirinkti pinigų ant išsipirkimo, galbūt tai dar labiau motyvuos kai kuriuos žaidėjus, išsipirkti, kurie čia nebus paminėti. Amnestija privalo būti užpildyta pilnai, amnestija negali susidėti iš poros sakinių, viskas privalo būti paaiškinta nuosekliai, kaip viskas įvyko, jeigu amnestija nebus nuoširdi ir tikrai ji manęs neįtikins, kad tikrai esate pasiruošę grįžti į gaujų karus, tada amnestija bus atmesta. Pildyti amnestija galės, tik tie žmonės, kurie bus paminėti apačioje esančiame sąraše. Jeigu kažkokiais būdais, po trumpo laiko, vėl sugebėsite patekti į ngs už tapačia priežastį, būsite įrašytas į tą ngs, iš kurio bus galima tik išsipirkti, o išsipirkimas kainuos 2-3 kartus brangiau, nei būtų pirmas kartas. Šis sąrašas bus nuolat atnaujinamas.

Žmonės galintys pildyti amnestij

Nemokamos amnestijos paraiškos anketa (Būtina atsakyti į visus užduotus klausimus)
Jūsų visi V_P esantys sąraše:
Už kokias priežastis atsidūrėte ngs sąraše:

Laisva vieta paaiškinimui ir mano gailestingumo prašymui: 

© Marko_Escobar [Marius]
© Matthew_Bennett

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Amnestijos paraiškos anketa
Jūsų V_P žaidime: Velnelis_Camel
Už kokias priežąstis atsidūrėte NGS: Nekompetetingas elgesys su gaujos lyderiu.
Laisva vieta paaiškinimui ir mano gailestingumo prašymui: Nieko negaliu prižadėt, nes mano žodis jums kaip žvirblis girioj. Kiekviena karta kai sukuriu gauja, niekada jos normaliai neišlaikau, pastoviai uždaro, per mano gailėstingumą kitiems žaidėjams, o poto supranti kad iš jų jokios naudos, tik sau bloga pasidarai. mhm... Net nežinau kaip čia jums parodyti ar pasakyti mano apgailestavimus, gal tiesiog prisiminkim senus laikus kai visi dar buvom gerais draugais, tai vardan senų gerų laikų! Mantai, Mariau liaudis nori švelnesnių bausmių, nedarykim iš serverio kalėjimo.

Išsipirkimo iš NGS banko perlaidos foto: http://www.part.lt/perziura/b07231a37ad1fb9a80e2e40598859e2017.png

Redaguota Matthew_Bennett
Amnestuotas , sėkmės gaujų karuose.

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Jūsų V_P žaidime: Vadim_Putin
Už kokias priežąstis atsidūrėte NGS:  Nekompetetingas elgesys su gaujos dešiniają ranka.
Laisva vieta paaiškinimui ir mano gailestingumo prašymui:Nu ka zdarova,Marko ir Mantai. Nesu aš dažnas švečias pas jus ngs. Atsiprašau,kad pridariau nesąmoniu su dešiniąja ranka,bet tebunie kaip yra. Pamoką gavau,klaidas pripažįstu ir stengsiuosi tokių daugiau nebedaryti. Prašau Jūsų atleidimo,kad ištrintumėt mane iš ngs sąrašo ir leistumėt vėl vaidentis veiksmuose. Pažadu kad nebepasikartos daugiau tokios nesamonės, ir nebus problemų su manim. Viskas priklauso nuo jūsu dabar gerbiami Gaujų Prižiūrėtojai. Tebunie laisvė Lietuvai.

Amnestija atmesta.

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Jūsų V_P žaidime:  Kazys_Grinius
Už kokias priežąstis atsidūrėte NGS:  Nepagarba GP/lyderiams/kt
Laisva vieta paaiškinimui ir mano gailestingumo prašymui: Sveiki, Mariau, Mantai, rašau šią paraišką atgailaudamas ir tikėdamasis jūsų gailesčio. Priėmiau tikrai nekokį sprendimą įkeldamas tą vaizdo įrašą į forumą, bet pabuvęs ngs, manau ilgiausiai iš visų jame esančių narių norėčiau vėl gauti šansą grįžti į gaujų gretas, nes šiuo momentu motyvacijos jungti sampą tikrai pritrūksta, nes gaujose pats įkarštis, o dar vasarai neįsibėgus ( prieš pradedant kepti šašlą) norisi dar truputėli pasišaudyti. Tikiuosi jūsų pasigailėjimo, nors pripažystu tikrai susimoviau ir dėl to labai apgailestauju. 

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Jūsų V_P žaidime: Lukas_Front
Už kokias priežąstis atsidūrėte NGS: Piknaudžiavimas administratoriaus komandomis/ Melavimas GP
Laisva vieta paaiškinimui ir mano gailestingumo prašymui:  Neesu čia dažnas svečias , tiesiog per savo kvailą galvą atsidūriau tokioje situacijoje. Padariau kvailą sprendimą, padarydamas atp per gaujų kovas ir dar blogiau, melavau GP. Savo pamoką išmokau, toks dalykas daugiau nebe pasikartos ir prašau jūsų antro šanso.

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Jūsų V_P žaidime: Ethan_Wiliams.
Už kokias priežąstis atsidūrėte NGS: Cytinimas gaujoje.
Laisva vieta paaiškinimui ir mano gailestingumo prašymui: Taigi padariau kvaila klaida ,kad cytinau serveryje ir daugiau tokiu klaidu nebedarysiu,norėčiau būti kaip kiti gaujiniai,taigi prašau jūsų antro šanso būti geresniu žaidėju/gaujiniu serveryje.

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Jūsų V_P žaidime: Castro_Pro
Už kokias priežąstis atsidūrėte NGS: Čytinimas gaujoje
Laisva vieta paaiškinimui ir mano gailestingumo prašymui: Gailiuosi kad čytinau serveryje atsisiuntes cleo faila wh, bet daugiau taip nebedarysiu noriu, kad suteiktumet man antra šansa buti geresniu gaujiniu.
Išsipirkimo iš NGS banko perlaidos foto: 

Amnestuotas , sėkmės gaujų karuose

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Jūsų V_P žaidime:  Jeremy_Santos / Dabar: Jeremy_Crawford
Už kokias priežąstis atsidūrėte NGS: Čytinimas
Laisva vieta paaiškinimui ir mano gailestingumo prašymui: Sveika liaudis, sveikas Mantai, Mariau. Mano poelgis buvo neapgalvotas, buvau pilnas pykčio ir pasikeites IP susikūres nauja vartotoja, mėčiau žaidėjus su tb.kick. Dėl šio poelgio nukentėjo mano reputacija, bei praradau savo vartotoja. Turėjau atsibaninti vartotoja, TS, forumą. Pradėjas žaisti susikūres gauja, gavau RCON baną, nes Rokas buvo pamiršes uždėti, bent jau kiek supratau. Todėl turėjau vėl atsibaninti vienu žodžiu painiava. Gaujoje tuo metu kaip čytinau, nebuvau, bet manau aš to nusipelniau, todėl pretenzijų neturiu. Nesu čyteris, propoguoju sąžininga žaidima, bet pyktis daro savo, gailiuosi... Dabar nusprendžiau grįžti be jokių išsikalinėjimu, pradėsiu viską nuo 0, kitaip sakant pradėsiu nuo balto lapo. Gailestingai atsiprašau, ir manau sutarsime draugiškai.

17d0f457368b7746fd9ee1b0de8b0b11525.png

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Jūsų V_P žaidime: Jeff_Alvarez
Už kokias priežąstis atsidūrėte NGS: Čytinimas
Laisva vieta paaiškinimui ir mano gailestingumo prašymui: Sveikas, Mariau ir Mantai. Taigi padariau didžiulę klaidą įsirašant tą modą dėl kurio čia atsidūriau.
Čytinimas buvo labai kvailas ir neapgalvotas, norėjau turėti pranašumą prieš kitus serverio žaidėjus.. Bet dabar supratau jog žymiai smagiau viską pasiekti pačiam, ir įrodyti jog galima ne tik su čytais pasiekti gerų rezultatų. Tikrai manau jog tokių klaidų daugiau nedarysiu ir pasitaisysiu. Atsiprašau, kad čytinau daugiau tai nepasikartos. Todėl prašau antro šanso pasireikšti gaujose.
Išsipirkimo iš NGS banko perlaidos foto:  2d02b13acfe00238d39fb238b0699f03396.png

Kadangi tai buvo tik dienos modas , amnestuotas , sėkmės gaujų karuose

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Jūsų V_P žaidime: Salvis_Gta
Už kokias priežąstis atsidūrėte NGS: Čytinimas
Laisva vieta paaiškinimui ir mano gailestingumo prašymui: Sveikas, Mariau ir Mantai. Patekau į šį sąrašą dėl neapgalvotų veiksmų t.y. čytinimo. Turėjau pranašumą su RIFLE, tačiau taip ir buvau pagautas, todėl pasimokiau ir kovosiu sąžiningai. Prašau suteikti antrą šansą, daugiau nepasikartos.

Išsipirkimo iš NGS banko perlaidos foto:  Dar Roko paprašytą duoti logus, jog būtent Marko 1m pervestą. Laikas: Liepos 1d. nuo 19:06 iki 19:10

c0e354def3fddba808a4e2441c0aeec6808.png

8171aa55c4a24b601721c46f8fa1a9f2991.png

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Jūsų V_P žaidime: Ink_Weed
Laisva vieta paaiškinimui ir mano gailestingumo prašymui: Sveiki gerbiamieji Mariau ir Mantai, esu čia norėdamas atsiprašyti už savo kvailus, ir neapgalvotus poelgius, naudojau INV ir buvau lengvai pagautas ir užblokuotas, tikiuosi duosit antrą šansą dalyvauti gaujų karuose.

683c33bfdf011764ba835ce5b79d00be555.jpg

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Jūsų V_P žaidime: Willy_Gooze.
Už kokias priežąstis atsidūrėte NGS: Neleistinų programų naudojimas (Čytinimas).
Laisva vieta paaiškinimui ir mano gailestingumo prašymui: Sveikas Mariau ir Mantai, šiame sąraše esu dėl savo kvailų pasirinkimų bei nereikalingos ir su*cenzūra*tos informacijos galvodavau jog vienas dalykas padėdavo bet iš tikro nė naudojau Spread cleo nereikalingiems dalykams iš ties vieną dalyką galvodavau jog jis tam padeda bet nė todėl niekada aš jo neįšjungiau tame veiksme taip ir gavau užblokavimą po gilesnio persiskaitymo per įvairius sugebėjimus to cleo tai jį ištryniau nes naudot jį tokiems ginklams kaip AK , M4 ir visą kitą man nebūdavo tol ko jos naudot vien dėl to jog pagrindę naudoju Shotgun bei Deagle ginklus , cleo už kuri gavau blokavimą tai buvo SPREAD , todėl norėčiau atsiprašyt už savo kvailus bei durnus pasirinkimus bei prižadu jog tai nepasikartos vien dėl to jog net nesinori rizikuot kadangi 2 blokavimai už čytinimą yra RCON bei atemimas todėl atsiblokavus serveryje pasilikau tuščia GTA SAN ANDREAS žaidimą ir tikiuosi savo durnai galvai tai daugiau nebepasikartos , dar kartą atsiprašau už savo kvailus pasirinkimus ir turbūt ar galbūt jus man už tai atleisit, sėkmės jums renkant pasirinkimą bei savo darbe toliau ir tikiuosi dar turėsiu leidimą pasirodyt gaujų karuose.
Išsipirkimo iš NGS banko perlaidos foto: http://imgur.com/a/Dq5pv

Į ngs pateko papildomas acc , todėl išsipirkimo suma yra per maža

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Jūsų V_P žaidime: Jake_Xarim
Už kokias priežąstis atsidūrėte NGS: Serverio klaidų išnaudojimą.
Laisva vieta paaiškinimui ir mano gailestingumo prašymui: Sveiki visi skaitantys šį laiškelį, norėčiau išsipirkti iš šio sąrašo, todėl viską paaiškinsiu kaip buvo.. Eilinė diena, tik įstojau į gaują ir prisidirbau ;/ Kaip? Viskas vyko gan durnai, tiesą sakant mano poelgis buvo durnas ir aš tai pripažįstu! Einant prie aiškinimo noriu paminėti, kad gailiuosi, o dabar pradėkim! Kadangi gaujinis, visai nesinori pasiduoti pareigūnam ir sėstis į kalėjimą, taip? Tai neapgalvojas šio sprendimo aš jį padariau, o ką padariau? Bėgdamas greit parašiau /pzu ir v_p, kad išsisukčiau nuo pareigūno ir taip pabėgčiau, kadangi neapgalvojau nieko ir gavau BAN'ą.. Po to pažiūrėjus užblokavimo anketą viskas gan durnai įvyko, buvau su privilegijom, o jų netekau, taipogi teko palikti gan gerą gaują dėl NGS ;/ Dar kartelį paminėsiu, kad tikrai gailiuosi dėl to ir gan stipriai pasimokiau! Taipogi priežastis galbūt nėra iš blogųjų, todėl manau suprasite : )  Norėčiau sulaukti atsakymo ir vėl būti gaujuose, pilnavertiškai džiaugtis žaidimu! Sėkmės visiems, ačiū už supratingumą ir, kad viską perskaitet!
http://www.part.lt/perziura/1a479da61b48fe19b8f9af915cc1ab9f578.png

(Redaguoju temą, nes nepastebėjau, kad reikia sumokėti 1m, o ne 500k, todėl dametu dar 500k skubiai)   Įrodymai, kad damokėjau likusius pinigus : http://www.part.lt/perziura/12958d3ccfc21bb3b7c99df80c06f0ab635.png

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Jūsų V_P žaidime:  Cristiano Capelli
Už kokias priežąstis atsidūrėte NGS:  " Nekompetetingas elgesys su gaujos dešniaja ranka / žaidimas su kitais acc būnant ngs " 
Laisva vieta paaiškinimui ir mano gailestingumo prašymui : Sveiki visi skaitantys šią puikią amnestiją . Užpildžiau šią amnestiją , nes pateko mano draugas Dominykas į ngs , nes prisijungiau į jo acc " būdamas ngs " . O į jį patekau , nes nekompetetingai atlikau pavaduotojo pareigas. LABAI NORĖČIAU SUGRĮŽTI Į GAUJAS , NES KOLKAS ESU SERVERIO KENKĖJAS , BŪDAMAS ŠIAME SĄRAŠE . AČIŪ , KAS SKAITĖ :)  :):) .  
Išsipirkimo iš NGS banko perlaidos foto : 

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Jūsų V_P žaidime: Martin_Busato
Už kokias priežąstis atsidūrėte NGS: Piknaudziavimas admin komandomis.
Laisva vieta paaiškinimui ir mano gailestingumo prašymui: Na sveiki visi, i si sarasa patekau labai kvaila klaida. Per zonos grobima su /atp netycia nusiteleportavau ne i hooda, o i pacia zona. Nusiteleportaves ten buvau nufilmuotas kazkurio gaujinio ir patekau i NGS. Noreciau issipirkti is NGS ir tapti pilnaverciu zaideju bei dalyvauti gauju veiksmuose. Daugiau tai nebepasikartos.
Išsipirkimo iš NGS banko perlaidos foto:  295a4468bfb0e815f1ad65b4810b8af7215.png

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Jūsų V_P žaidime:  Kazys_Grinius
Už kokias priežąstis atsidūrėte NGS:  Serverio klaidų išnaudojimas.
Laisva vieta paaiškinimui ir mano gailestingumo prašymui:  Sveiki skaitantys, norėčiau vėl grįžti į gaujų karus, pasielgiau labai kvailai isnaudodamas serverio klaidą, tikiuosi jūsų supratimo, ačiūū.

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Jūsų V_P žaidime:  Toshy'Jaekoi
Už kokias priežąstis atsidūrėte NGS: Nepagarba gp
Laisva vieta paaiškinimui ir mano gailestingumo prašymui: sori kad gangsteriu gymiau draugai

http://imgur.com/a/wceWi

Amnestija atmesta , užpildyta atmestinai.

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Amnestijos paraiškos anketa (Būtina atsakyti į visus apačioje duotus klausimus)
Jūsų V_P žaidime:  J_S
Už kokias priežąstis atsidūrėte NGS:  Netyčia
Laisva vieta paaiškinimui ir mano gailestingumo prašymui:  Atiprašau jūsų tai nepasikartuos daugiau. Atleisk @Matthew_Bennett
Tiklus laikas , kada padarėte pinigų perlaida (pvz 2017-08-20 18:00) : 2021-41-84
Išsipirkimo iš NGS banko perlaidos foto: Dar nepadariau

Amnestija atmesta.

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Jūsų V_P žaidime: Euras_Pitas.
Už kokias priežąstis atsidūrėte NGS: Nepagarba gp.
Laisva vieta paaiškinimui ir mano gailestingumo prašymui: Labas vakaras piliečiai skaitantys šią amnestiją. Norėčiau atsiprašyti Manto ir Mariaus, kad su jais elgiausi nepagarbiai, įžeidinėjau. NGS Prabuvau gana ilgą laiko tarpą tai pasimokiau iš savo klaidų tikiuosi gauti amnestiją ir greičiau grįžti į gaujų karus.
Tiklus laikas , kada padarėte pinigų perlaida (pvz 2017-08-20 18:00) :2017.08.28 20:40
fd76067f9fa82ddf15ee8eb3b267fa98800.png

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Jūsų V_P žaidime: Ponas_Saimis
Už kokias priežąstis atsidūrėte NGS:  Čytinimas
Laisva vieta paaiškinimui ir mano gailestingumo prašymui:  Laba vakara 'cenzura' ir viso gero.
Tiklus laikas , kada padarėte pinigų perlaida (pvz 2017-08-20 18:00) : 2017-08-29 00:32

6f89d928771e45ed2528d3b6930cdf69360.png

Amnestija atmesta.

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Jūsų V_P žaidime: Laimis_Hifi
Už kokias priežąstis atsidūrėte NGS: Nekompetetingas elgesys su gaujos co lyderiu.
Laisva vieta paaiškinimui ir mano gailestingumo prašymui: Sveiki visi skaitantis atsiprašau ,kad neapgalvojau kas galėtu atsitikt jei tik pakeisiu i bloga žodini ranga. Aš esu paprastas žmogus ir galvoju iš anksto ,bet  ši karta nepagalvojau ir padariau ,nes galvojau nieko tokio nebus labai atsiprašau Foreverio ir tikiuosi man atleisi už blogus dalykus. Ačiū kurie skaitė.
Tiklus laikas , kada padarėte pinigų perlaida (pvz 2017-08-20 18:00) : 2017-09-06 22:17
https://imgur.com/Z6hQ7gS

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Jūsų visi V_P esantys sąraše: Josh_Excite
Už kokias priežąstis atsidūrėte NGS: Serverio klaidu isnaudojimas..
Laisva vieta paaiškinimui ir mano gailestingumo prašymui: Sveiki visi skaitantys mano amnestiją, norėčiau atsiprašyti už savo kvailumą bei neapdairumą. Paaiškinsiu kaip ir kodėl tai įvyko. Taigi grobėm pastatą prieš policiją, sprogus visom bombom pastebėjom, jog nėra furgono(pony), taigi nusprendžiau greit nulėkti iki netoliese esančio mūsų gaujos hood‘o. Per tą skubėjimą ir neapdairumą tiesiog nepersirengęs iš gaujos aprangos į picerininko sėdau į motociklą(pizzaboy). Pavažiavus kelis šimtus metru, gal net mažiau gavau baną. Mano manymu tiesiog skubėjimo ir neapdairumo padarinys.
Tiklus laikas , kada padarėte pinigų perlaida (pvz 2017-08-20 18:00) :Siandien 02/11/17 .
Išsipirkimo iš NGS banko perlaidos foto: https://imgur.com/a/8yhQM

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Jūsų visi V_P esantys sąraše: Dvl_Gang
Už kokias priežąstis atsidūrėte NGS: Kaip rašo čytinimą
Laisva vieta paaiškinimui ir mano gailestingumo prašymui: Nu va, 7 mėnesiai be sa:mp'o, sniegas už lango, karšta arbata ir vėl pasisedėjimai prie kompiuterio grįžta ( nežinau ar ilgam ), grįžtu ir aš, noriu žaisti pilnavertį ir man labiau prie širdies žaidimo stilių - gaujų karų ar kaip galim pavadinti. Patekau į šį sąrašą apgailėtinu atveju, kurio niekada nepripažinsiu, nors tai, kaip profesionalai kalba, čytinimas yra akivaizdus, tarkim taip, kad ir kaip bebūtų teisybės nerasi ir jos nebeieškosiu, pildau čia, nes yra galimybė grįžti į senas vėžias ir vėl žaisti šiame serveryje, noriu atsiprašyti visu savo gaujos narių ir kitų nuskriaustūjų nuo mano čyterio kulkų, kuriuos galbūt nuvyliau, o dar kitus pradžiuginau būdamas šiame sąraše ir 'nebetrugdydamas' mėgautis gaujų karais, apgailestauju iš savo pusės ir atsiprašau jog buvau prigautas naudojantis pačiam neaiškiomis neleistinomis programomis ir tikiuosi jūsų gerb, prižiūrėtojai ir visos serverio bendruomenės atleidimo už klaidas iš kurių pasimokiau.
Tiklus laikas , kada padarėte pinigų perlaida (pvz 2017-08-20 18:00) : 2017.12.12 20:22
Išsipirkimo iš NGS banko perlaidos foto: https://imgur.com/a/r93nR

P.S netyčia enter paspaudžiau, pervesti pinigai Mafijos_Tevui

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Jūsų visi V_P esantys sąraše:  Just_Remix
Už kokias priežąstis atsidūrėte NGS:  Nekompetetingas elgesys su gaujos lyderiu
Laisva vieta paaiškinimui ir mano gailestingumo prašymui:  oho niekados negalvojau kad ir man vieną dieną reikės prašyti atleidimo, ir rašyti į šitą tema. Taigi noriu pradėti kaip viskas buvo, ir pabandyti gauti amnestiją. Taigi 2017.12.10 dieną apie 14:00 dienos. Buvau paskyręs savo naują kairioji ranką. Ir išėjau į lauką, kaip grižau žiurių nei Armanio nei Snowo nei kitu nebėra. Likom keli gaujoj. Po ilgo pagalvojimo, ką toliau daryti ko elgtis. Nutariau uždaryti gaują, nes tikrai su 20mėsos prieš 7gerus c-bugerius nieko nepadarysi, ir dar daugiau susigadinsi žaidimą. Taigi uždariau gaują, pabėgau pas Euras_Pitas į gaują. Po Sf zonos nuėjau parūkyti grižes atsisuku chata ir žiuriu viskas benetis išmete, iš gaujos. Iškarto supratau kas vykstą. Nu bet pagal Benecio proto aš turėjau daryti kitaip surinkti mėsa ir laikyti gaują. Kas aš jam?. Mėsos augintojas, nu jau nea tikrai nea. Taigi manau vis tiek negausiu tos amnestijos, nes galvos kad *cenzūra* esu ir vėl taip pat darysiu. Nu bet žiurėsim gal ir duos. 
Tiklus laikas , kada padarėte pinigų perlaida (pvz 2017-08-20 18:00) :  Dar nepadariau
Išsipirkimo iš NGS banko perlaidos foto. Dar nepadariau. 

P.S. jei gausiu amnestija redaguosiu temą kad pervedžiau pinigus. 

Amnestija atmesta, pinigai turi būti pervesti iškarto.

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Jūsų visi V_P esantys sąraše: Raima_Bandit
Laisva vieta paaiškinimui ir mano gailestingumo prašymui: Sveikas, Mariau. Jau gan ilga laika esu NGS saraše, nuo 2017-05menesio ir tikrai man tai jau labai atsibodo, nes esu žmogus megstantis veiksmo o ne darbus. Aišku buvau padaręs klaida prieš leavindamas, biški pacheatinau, grižęs į serverį pagalvojau nieko tokio be gaujos pabusiu, bet pažaidęs menėsi supratau , kad nesugebėsiu be gauju ilgai išbūti Greenside.LT serveryje, nes noriu VEIKSMO.  Pinigu išsipirkimui,taipat nėra ir manau kol aš juos surinksiu, tai man bus 20metų ir man tas žaidimas bus nesvarbus, todėl prašau tavęs Mariau duoti man dar vieną šansą gaujose. Pasižadu daugiau taip nedaryti, už nuodemės gailiuosi, pasižadu taisytis,bei prašau atgailos ir amnestijos.
Tiklus laikas , kada padarėte pinigų perlaida (pvz 2017-08-20 18:00) :

Marius sakė amnestija atmesta

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Atsakyti

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

• Šiuo metu peržiūri   0 narių

Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.