Nemokamos amnestijos paraiškos anketa (Būtina atsakyti į visus apačioje duotus klausimus)
Jūsų visi V_P esantys sąraše: Jack_Connor
Už kokias priežąstis atsidūrėte NGS: Čytinimas...
Laisva vieta paaiškinimui ir mano gailestingumo prašymui: Buvo taip šaudžiausi LS zonoje su gaujiniais ir pamačiau,kad kažkas [Matthew_Bennet] perkelę į  kitą kanalą ir papraše atsisiųsti TW13 [Teamviewer 13] ir aš žinodamas,kad aš naudoju neleistinus failus, nesutikau duoti tikrinti kompiuterį todėl buvau įrašytas į NGS sarašą ir jame esu virš 2mėn 20d.Būtų labai smagu jeigu bučiau amnestuotas šito dalyko tikrai neatsitiks nes jeigu čytinsiu vėl, rizikuočiau Rcon'u,labai atsiprašau Mantai ką aš padariau norėčiau dalyvauti vėl gaujų karuose ir linksmai praleisti laiką gaujose.

Redaguota Matthew_Bennett
Jūsų amnestija manęs neįtikino, kita amnestija galėsite pildyti 2018-07-07

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Nemokamos amnestijos paraiškos anketa (Būtina atsakyti į visus užduotus klausimus)
Jūsų visi V_P esantys sąraše: 
Pronis_Kadilaks
Už kokias priežastis atsidūrėte ngs sąraše: Kenkėjiškas elgesys
Laisva vieta paaiškinimui ir mano gailestingumo prašymui: Pastebėjęs, jog įmanoma išsibraukti iš NGS sąrašo nemokamai nusprendžiau pasinaudoti šia galimybe, kadangi pinigų sukrapštyti man yra ganėtinai sudėtinga, o ateityje manau kažkada vistiek norėsiu vėl įsitraukti į gaujų veiksmus. Į šį sąrašą pakliuvau per ganėtinai kvailą "pasilinksminimą" kuris truko tik vieną vakarą, o pasėkmės kaip matome skaudžios. Viskas prasidėjo nuo sukurto klubo "Savanna Club". Šis klubas buvo sukurtas draugiškai pabendrauti ir pasivažinėti kartu savanna automobiliais, bet vieną vakarą viskas pasisuko taip, kad truputį užsimanėm veiksmo ir pašaudėm į kitus žmones, nors mum buvo prieš gaunant klubo officialuma pasakyta, jog šaudytis mes griežtai negalime. Taip, tai manau buvo mano didžiausia klaida padaryta GS serveryje už kurią aš nuoširdžiai apgailėstauju ir prisiekiu, jog tokios ir panašios klaidos tikrai nesikartos. Tačiau man tai buvo ganėtinai didelė pamoka kurią aš supratau ir išmokau, jog taisyklės yra taisyklės ir jų nevalia pažeisti. Tikiuosi suprasi, jog aš per šiuos 2 ar 3 mėnesius(tiksliai nebepamenu) pasikeičiau ir prižadu - daugiau tavęs nenuvilti.

Amnestuotas, sėkmės gaujų karuose.

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Nemokamos amnestijos paraiškos anketa (Būtina atsakyti į visus užduotus klausimus)
Jūsų visi V_P esantys sąraše: Misteris_Erikas
Už kokias priežastis atsidūrėte ngs sąraše: Čytinimas, WallHack, Apgaudinėjimai.

Laisva vieta paaiškinimui ir mano gailestingumo prašymui:  Sveikas, Mantai ir kiti skaitantys šią amnestiją. Kadangi buvau tikrai geroje, bei stiprioje gaujoje kuri užimdavo visas zonas, bei turėjo labai galingus narius, o aš ko ne vienintelis per visas zonas nušaudavau vos 1-2 žmogeliukus sugalvojau įsirašyti WallHack, bei Aim Bot, jog žinočiau kur visi yra, ir taikliai šaudyčiau. Taigi per pirmąją zoną (Los Santos) aš labai kvailai išsidaviau, jog turiu nelegalių programų.. Taigi, liepei įjungti TeamViewer, jog galėtum patikrinti kompiuterį. Kadangi tos programos neturėjau, ėjau ją siųstis. Siuntimosi eigoje nuėjau į savo CLEO papkę ir ištryniau visus ten buvusius čytus, bei kitas programas (WallHack, DAMAGE INFORMER, AIM BOT). Kai ištryniau juos, dar nesupratau, jog galima pažiūrėti kada ta papkė buvo redaguota ir galvojau, jog lengvai prasmuksiu. Tačiau.. Kai įjungiau savo GTA SA lokaciją tu pamatei, kad papkė buvo redaguota prieš kelias minutes.. Bandžiau pameluoti/apgauti tave sakydamas, jog ištryniau "DAMAGE INFORMER'Į"... Žinoma, gavau pelnytą ban'ą.

Praėjus kelioms dienoms po užblokavimo aš suvokiau, jog tapau nepilnavertiškas žaidėjas serveryje.. Vis susikūrdavo naujos, bei stiprios gaujos į kurias labai norėjau eiti, tačiau negalėjau... Atsiprašau už mano padarytas klaidas, o dabar, praėjus 4 mėnesiams, bei 23-ioms dienoms  po to karto, prašau mane išrašyti iš NGS, kad vėl galėčiau būti pilnavertiškas žaidėjas serveryje.

Šaunu, kad viską išdėstei taip, kaip ir viskas buvo. Amnestuotas, sėkmės gaujų karuose.

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Jūsų visi V_P esantys sąraše: Maksas_Ameno
Už kokias priežastis atsidūrėte ngs sąraše: Čytinimas 

Laisva vieta paaiškinimui ir mano gailestingumo prašymui: Labas vakaras publika, taigi prašau Pono GP gailestingumo.. Prisipažinsiu, tuo metu kai patekau į NGS turėjau 4-5 rūšių palengvinančias programas,. tai buvo medžiai be lapų, (nushrinkerintas gtasas lyg ten), kiaurai medžių lakstymas, oro keitimas(to net nenaudojau, bet tas įėjo į gta) ir antidrunk su wh kuriuos jūs pastebėjot. Tuo metu tikrai buvo gaila kai patekau į šį sarašą, kadangi tokiuose sarašuose kuriuose būdamas negalėčiau pilnai žaist žaidimo neteko būti nei vienam servery, todėl man tai kažkaip keistai jautėsi šis jausmas :D.. Prižadu, kad daugiau nenaudosiu net tų failų, kurie atrodo juokingai kai užskaito kaip už čytinimą, ir visų kurie palengvina žaidimą. Savo pamoką gavau ir tikrai pasimokiau, jog neverta taip daryti, daug geriau kai moki skilus kaip shrekas ir mokini kitus zaidejus. Nors ilgą laiką neigiau jog čytinau, bet parodydamas savo video pats prisigavau, nors nė neįtariau.. Labai noris gryžti į gaujas, nesenai buvau pasišaudyt, tai taip noris grįžt į gaujų veiksmus, visgi kiek žinome gaujų sistemą pašalins, todęl antrą kartą tokios nebeišbandysim, todėl noriu pasidžiaugt paskutiniais momentais, nors kol Jūs, GP, mane pašalinsit iš šio sarašo (ar nepašalinsit), net nežinau ar galėsiu dar pabūti šios sistemos gaujos nariu. Mano šiek tiek didesnį norą nei daugelio NGS sarašo narių, tapti pilnavertišku žaidėju galėjot pastebėti patys, t.y kai gavau ngs, nepuoliau įžeidinėt kaip dauguma daro gaujų prižiurėtojų (Rebekos ir Benečio), nedariau tai kokių nesamonių, nečytinau. neleavinau kaip dauguma taip darė, negalėjau būti gaujose, nuėjau į darbus, kur ohh DAUG mažiau veiklos ir taip nuobodu dirbti, bet vistiek aktyviai žaidžiau nors ir negalėjau patirti pilnavertiško žaidimo. Atsiprašau tų kuriems pakenkiau nauduodamas tuos neleistinus failus kur rašiau viršuj, atsiprašau buvusios gaujų prižiūrėtojos ir esamo gaujų prižiūrėtojų, kad turėjot per mane delst savo laiką ir tikrint mano kompiuterį, kol tuo metu galėjot prižiūrėt kitus žaidėjus ar dar kažką. Dabar likai vienas, todėl kreipiuosi būtent į tave: Prašau ištrinti iš šio sarašo mane, nes šis sarašas labai apriboja man serverio veiklą, aš dažniausiai būdavau gaujiniu, bet dabar to padaryti kol tu neleisi negaliu. PRIŽADU, jog manes šiame saraše tikrai neišvysit antra sykį už čytinimą, nors ir kas atsitiks stengsiuos tų failų pas save neturėti, nes jeigu mane pagautų antra syk, prarasčiau vartotoją. Tai prašau suteik šansą būti geresniu gaujiniu. Ačiū už dėmesi.

Atsiprašymas priimtas, sėkmės gaujų karuose.

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Jūsų visi V_P esantys sąraše:Tautvys_Drifteris (Tautvys_Jail)
Už kokias priežastis atsidūrėte ngs sąraše:Čytinimas.
Laisva vieta paaiškinimui ir mano gailestingumo prašymui:Taigi gavau ban'ą už čytinimą (aimbot ir wallhack) būdamas gaujose, labai gailiuosi, kad čytinau. Atėjus į "GreenSide TM" gaują, manęs paprašė pašaudyti į vieną iš jų gaujos narį. Šaudydamas į jį aš nieko nepataikiau, tada pasijungęs aimbot'ą pradėjau šaudyti į jį. Patekęs į gaują aš stengiausi slėpti tuos čytus. Po keliu dienų kaip prasidėdavo grobimai, tada labiausiai ir pasigavau droždamas su ak į policininkus. Tada turbūt kilo įtarimas, kad naudojau kažką ir iš gaujos  narių sakė man jai turiu tai, kad ištrinčiau, bet aš laikiausi savo ir toliau naudojau. Per pirmąją zoną t.y. Los Santos zona mane pagavo su wallhack'ų ir paprašius manęs patikrinti kompiuteri, buvau viską ištrynės, ir bandžiau tai slėpti, bet nepavyko. Todėl dabar prašau atleisti už mano padarytas klaidas, ir tikrai pasižadu nenaudoti jokių čytų būdamas gaujose, nes po 6 mėnesiu  labai noriu grįžti į gaujos karus ir būti naudingas kažkuriai gaujai, ir tikrai nesinoriu rizikuoti savo vartotu, bei vėl patekti į ngs.

Jūsų amnestija manęs neįtikino, kita amnestija galėsite pildyti 2018-07-07

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Jūsų visi V_P esantys sąraše: Maksim_Kamoflenka

Laisva vieta paaiškinimui ir mano gailestingumo prašymui:  Sveikas, Mantai ir visi kiti skaitantys mano atgailos prašymą. Patekau į šį sąrašą už čytinimą. Pripažįstu savo klaidą ir tikrai gailiuosi. Man tuo pačiu ir gėda kiek neigiau ir bandydamas apgauti kitus, tuo pačiu, ir save, kad nieko neturėjau. Tai kad čytinau buvo akivaizdu, bet man tada užteko siauro mąstymo gintis. Ilgą laiką jau nesu pilnavertis žaidėjas ir noriu tapti kitokiu. Pasimokiau iš savo klaidų, pasižadu nebekartoti klaidų ir prašau gailestingumo, kad vėl galėčiau tapti, šį kart jau švariu, serverio blogiuku. Neišsiplėsiu ir netuščiažodžiausiu. Paprastai sakant atsiprašau kuriuos nervinau su savo kenkėjišku elgesiu ir prašau dar kartą leisti pajusti ką reiškia zonos, grobimai ir tas malonus spaudimas iš kitų gaujų. Viso. 

Prašymas išpildytas, sėkmės gaujų karuose.

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Jūsų visi V_P esantys sąraše: Alex_Drift
Už kokias priežastis atsidūrėte ngs sąraše: Čytinimas [WH, ANTIDRUNK]

Laisva vieta paaiškinimui ir mano gailestingumo prašymui: Sveikas tamsta GP ir visi, skaitantys mano gailestingumo prašymą. Praeitais metais gavau užblokavimą už čytinimą nuo kezos. Viskas įvyko labai greitai, manęs po SF zonos paprašė patikrinti kompiuterį ar neturiu nelegalių failų. Daviau visus TeamViewer prisijungimus ir leidausi tikrinimas. Pamaniau, kad protingiau būtų nuslėpti viską ir nubėgau į lauką su nešiojamu kompiuteriu, kad dingtų interneto ryšys. Po laiko prisijungiau ir sužinojau, jog gavau baną ir esu įrašytas į NGS. Śiuo metu esu labai stipriai pasikeitęs į gerąją pusę. Noriu atsiprašyti @Egidijus_Keza, kad neleidau tikrinti kompiuterio ir gaišau tavo brangų laiką. Prašau atleisti už mano padarytas klaidas ir pažadu visai GS projekto bendruomenei nenaudoti žaidimo palengvinančių programų ir žaisti sąžiningai. Su pagarba - Aleksas.

Atsiprašymas priimtas, sėkmės gaujų karuose.

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Parašė (redaguota)

Jūsų visi V_P esantys sąraše:Kent_Methew
Už kokias priežastis atsidūrėte ngs sąraše:Čytinimas

Laisva vieta paaiškinimui ir mano gailestingumo prašymui:  Sveikos personos, sveikas Mantai. Mano poelgis buvo šiek tiek kvailas, buvau įsiutęs dėl to,kad mane nušovė ir pasijungiau čytą pavadinimu silent aim. Dėl tokio mano kvailo sprendimo nukentėjo žaidimo vartotojas bei mano reputacija.Bet dabar supratau jog žymiai smagiau viską pasiekti pačiam, ir įrodyti jog galima ne tik su palengvinančiom programom pasiekti gerų rezultatų. Tikrai manau jog tokių kvailų sprendimų daugiau nedarysiu ir pasitaisysiu. Atsiprašau, kad čytinau daugiau tai nepasikartos. Todėl prašau antro šanso pasireikšti gaujose.Atsiprašau Mantai

Amnestija užpildyta su ip changeriu, nejaugi neatsibodo slapstytis? Amnestija atmesta.

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Parašė (redaguota)

Jūsų visi V_P esantys sąraše: Tomas_Silkius 

Už kokias priežastis atsidūrėte ngs sąraše: Serverio klaidų išnaudojimas

Laisva vieta paaiškinimui ir mano gailestingumo prašymui:  Sveiki visi dideli ir maži [Sveikas Mantai] šioje situacijoje patekau pirma karta buvau įrašytas į NGS. Per savo durnas klaidas. Kaip buvo uždraustas C-Bug praėjus kelioms dienoms po naujos šios taisyklės. Aš būdamas 'DM' supratau, jog galima šaudyti greitai naudojant ne tik 'c' raide bet ir 'space'. Galvojau, kad tai nėra draudžiama klydau mane sustabdė admininstratorius prie ligoninės jis filmavo. Aš nežinojau, kad jis filmuos. Pradėjau su tuo tariamu 'c bugu' šaudyti į ligoninės siena. Po savo tokio apgailėtino pasirodymo gavau bana. Nepykstu ant administratoriaus nes pripažystu savo kalte jei nebūčiau bano gaves nuo jo galėjau gauti nuo kitų. Dabar supratau kokia rimta klaidą padariau. Ir pažadu daugiau tokiu iš mano pusės durnu klaidų nebebus.  

Atsiprašau jūsų visų Gs projekto žmonių ir prašau man suteikti antra šansa būti gaujoje ir dalyvauti veiksmuose  :)

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Parašė (redaguota)

Jūsų visi V_P esantys sąraše: Math_Forelli(Roberto_Cavalli)
Už kokias priežąstis atsidūrėte NGS: cytinimas
Laisva vieta paaiškinimui ir mano gailestingumo prašymui: Labas Mantai, apgailestauju uz savo padarytus veiksmus kad naudojau neleistinas programas,noriu pradeti svariai,viska is naujo,tikiuosi amnestuosi ir leisi kariauti gauju zonose,iki greito!:)

Kiekvienas rašo pagal savo sugebėjimus, amnestija atmesta.

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Parašė (redaguota)

Jūsų visi V_P esantys sąraše:: Tamsos_Tvardarys (Begantis_Banginis)

Laisva vieta paaiškinimui ir mano gailestingumo prašymui: Sveikas, Mantai noriu parašyti jūsų bei viso serverio jog naudojau SOBEIT,  su juo buvo ezz viska daryti, bet užtai buvo nesąžininga, nes aš buvau geresnis su pagalbomis, dabar vasaros metu norisi grįžti į gaujų karus, nes dabar esu ngs gan ilga laiką ir nėra veiksmo servery tai nelošiu serveryje, nes negaliu eiti į gaujų karus. Tai jeigu manęs ištrinsit iš  sąrašo busiu labai dėkingas jums bei busiu serveryje aktyvesnis. Tai dar karta atsiprašau viso serverio visų žaidėju jog naudojau sobeit. Aišku būdamas čyteris baninau kitus čytus. LABAI ATSIPRAŠAU.

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Parašė (redaguota)

Jūsų visi V_P esantys sąraše:Tautvys_Drifteris [Tautvys_Jail]
Už kokias priežastis atsidūrėte ngs sąraše:Čytinimas, bandymas apeiti NGS,

Laisva vieta paaiškinimui ir mano gailestingumo prašymui:Sveiki visi skaitantys šita mano amnestija. Patekau į NGS praeita žiemą prieš pat naujuosius metus. Tada atėjo kvailiausia klaidą mano gyvenime, būti gaujoje su kitu vartotojų, bei užpildęs amnestija. Tuomet galvojau, jog bus viskas gerai, ir gausiu amnestija, bet taip neįvyko, mano amnestija buvo atmesta ir buvo įrašytas +1 vartotojas į NGS, prie mano vartotojo. Nuoširdžiai gailiuosi už šia padaryta klaidą savo gyvenime, ir supratau, jog naudodamas neleistinas programas, ankščiau ar vėliau būsi pagautas ir būsi įrašytas į NGS. Dabar norėčiau atsiprašyti Manto, bei Rebekos už trukdymą, bei mano nesąmonių darymą su mano pirmąją amnestiją. Taipogi Billio ir kitų narių kurie buvo gaujoje, kuriems melavau, jog neturiu neleistinų failų, ir už bandymą nuslėpti tuos failus - aimbot'ą, wallhack'ą, neleistiną dmg inf. Nuoširdžiai gailiuosi ir pasižadu nenaudoti jokių neleistinų programą gaujų metu, ir ne tik.

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Parašė (redaguota)

Jūsų visi V_P esantys sąraše:Jack_Connor
Už kokias priežastis atsidūrėte ngs sąraše:Čytinimas

Laisva vieta paaiškinimui ir mano gailestingumo prašymui: Sveiki visi skaitantys šią amnestiją.NGS sąrašę esu virš 3mėnesius per šį laiką pasimokiau ir nebenaudoju jokias palengvačias programas,net pačiam geriau yra kai nenaudojų palengvačias.Į sąrašą patekau kai LS zonoje šaudžiausi su gaujiniais linksmai ir vėliau kai Matthew_Bennett perkelę į kitą kanalą paprašė atsisiusti teamviewer13 ir aš tuo metu žinodamas,kad naudoju neleistinas programas nesutikau duoti patikrinti kompiuterio todėl buvau įrašytas į NGS sąrašą.Atsiprašau Mantai ką tau esu blogo padaręs turbūt atleisi.Noriu vėl dalyvauti gaujų veikloje ir linksmai praleisti laiką.

Parašėi vėl tapačia amnestija, kaip ir viršui, amnestija atmesta.

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Parašė (redaguota)

Nemokamos amnestijos paraiškos anketa(Būtina atsakyti į visus užduotus klausimus)
Jūsų visi V_P esantys sąraše: Kajuto_Tasuke(Winnie_Pooh)
Už kokias priežastis atsidūrėte ngs sąraše: Už čytinima

Laisva vieta paaiškinimui ir mano gailestingumo prašymui: Visas veiksmas vyko visai ne per zoną ir aš nenaudojau nei aimo, nei WH, bet turėjau sobeita su kuriuo kaip durnelis pažaidžiau, tą prasme, susprogdinau keletą mašinų ir gavau ban už cytinima, tuo metu ir buvau gaujoje. Sekantis Nick Winnie_Pooh, su juo necytinau, bet būdamas NGS sąraše bandžiau apeiti sistema ir dalyvauti gaujų kovuose su kita paskyra, aišku, man tai nepaejo, nes gerbiamas GP Matthew_Bennett patikrino mano IP ir sutapo nickais todėl gavau bana už cytinima ir tai buvo mano antrasis Nick, prirašytas prie šio sąrašo. Tai va gerbiamasis gaujų prižiūrėtojau Mantai, aš jūsų labai maldauju, kad man suteiktumete amnestiją, nes ir vėl noriu dalyvauti gaujų karuose, kaip ir seniau, o norėdamas joje dalyvauti, turiu sulaukti jūsų pasigailėjimo. Atsiprašau visos serverio komandos, todėl, kad čytinau, kad kenkiau projektui, dabar suaugau ir viskas bus kitaip, sya!

Amnestija atmesta.

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Parašė (redaguota)

Jūsų visi V_P esantys sąraše:Tony_Delgado
Už kokias priežastis atsidūrėte ngs sąraše:Kenkejiskas elgesys.

Laisva vieta paaiškinimui ir mano gailestingumo prašymui:Taigi gavau ngs uz kenkejiska elgesy, aisku as net nesigyncijau su mantu nes zinojau delko mane irase, gerai zinau ka pats padariau delto dabar prasau gailestingumo .

Amnestija atmesta.

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Parašė (redaguota)

Nemokamos amnestijos paraiškos anketa (Būtina atsakyti į visus užduotus klausimus)
Jūsų visi V_P esantys sąraše:Euras_Pitas.
Už kokias priežastis atsidūrėte ngs sąraše:
Čytinimas, trugdymas lindimas į grobimus, zonas būnant civiliu.
Laisva vieta paaiškinimui ir mano gailestingumo prašymui: Sveikas Mantai ir visi skaitantys šią amnestiją. Nuo patekimo į NGS praėjo daug laiko per kurias spėjau pasimokyti ir tai bus gera pamoka man tikiuosi grįžti į gaujas ir kariauti švariai. Į NGS patekau pirmą dieną po CBUG išėmimo, nusprendžiau su Litu pašaudyti gaujinių jų bazėje, dviese nušovėm kažkur 10 žmonių, tada paprašė atsiūsti video ir prisigavau su fpsunlocku. Po patekimo vis dar bandžiau lysti į zonas būdamas civiliu, bet prisidirbau dar labiau. Esu garantuotas, kad pasimokiau iš savo klaidų ir ateityje jų daugiau nebus. Apgailestauju dėl savo klaidų, tikiuosi gausiu antrą šansą grįžti į gaujas.

Su pagarba Euras.

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Parašė (redaguota)

Amnestijos paraiškos anketa (Būtina atsakyti į visus apačioje duotus klausimus)
Jūsų visi V_P esantys sąraše: Eima_Ofiside
Už kokias priežąstis atsidūrėte NGS: Čytinimas
Laisva vieta paaiškinimui ir mano gailestingumo prašymui:  Na taip... prisičytinau... įsirašiau čytus ir tą pačia dieną gavau baną, pamačiau jog čia administracija dirba puikiai. Kas blogiausia, kad buvau Florencia 13 gaujos leaderis, kuris visą laiką savo gaujiniams sakė, jog nenaudotų čytų, bet gavosi taip jog pats leaderis (aš) įsirašė čytus ir gavo baną. Juokinga, bet prie to pačio ir graudu... Noriu atsiprašyti visų serverio žaidėjų, jog taip pasielgiau, bandžiau palengvinti savo žaidimą ir gauti pranašumą, bet labiausiai noriu atsiprašyti savo gaujinių kurie sumanim buvo nuo pat pradžių iki galo, taip pat noriu atsiprašyti ir GP, kuris suteikė mano gaujai oficialumą ir suteikdavo pagalbą kai jos reikėjo. Atleiskit. Padariau klaidą, bet iš klaidų mokomasi, todėl tai nebepasikartos, nes pasimokiau. Taipogi noriu pasakyti jog tie kurie kažką neleistino naudojat - geriau ištrinkit ir žaiskit sąžiningai, nes čia administracija dirba puikiai, todėl galite bet kada atsidurti šiame saraše ir jūs...
Tiklus laikas , kada padarėte pinigų perlaida (pvz 2017-08-20 18:00) : 2018-07-14 23:26
Išsipirkimo iš NGS banko perlaidos foto:  https://imgur.com/a/NhVkGg2

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Parašė (redaguota)

Jūsų visi V_P esantys sąraše:  Ice_Ball
Už kokias priežąstis atsidūrėte NGS:  Serverio klaidų išnaudojimas.
Laisva vieta paaiškinimui ir mano gailestingumo prašymui:   Sveiki visi skaitantys šią amnestija. Tokioje situacijoje esu pirmą kartą. Per savo labai durną klaidą. Viskas įvyko maždug prieš 5 mėnesius, vakare (ne zonoje), kai su draugu norėjom eiti į DM pasišaudyti. Rankose turėjau keleta ''Desert Eagle'' kulkų. Prieš eidamas į DM jas sušaudžiau į sieną (su c-bug pagalba). Tuo metu mane stebėjo administratorius ir viską filmavo. Aš to nežinojau, bet ant jo nepykstu ir pripažįstu savo kaltę. Noriu visų atsiprašyti... Tokių dalykų iš manęs daugiau nebus. Prašau atleidimo ir antro šanso... 
Pagarbiai Ice_Ball.

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Nemokamos amnestijos paraiškos anketa
Jūsų visi V_P esantys sąraše: Selmis_Lukas
Už kokias priežastis atsidūrėte ngs sąraše: Čytinimas.

Laisva vieta paaiškinimui ir mano gailestingumo prašymui: Sveiki, Mantai ir Mariau. Norėčiau jūsų labai atsiprašyti už tai ką padariau prieš pusę metų. Elgiausi gan durnai naudodamas Čytus, bet aš pasimokiau ir dabar nenaudoju jokių žaidimą palengvinančių programų, ne veltui yra toks posakis "Mokomės iš savo klaidų". Todėl dabar aš labai norėčiau sugrįžti į gaujinių veiksmus, kaip senai gerais laikais, nušauti koki policininką, gal net užimti zona. Manau, kad jūs manimi patikėsite ir duosite man antra šansą. Ir noriu dar karta atsiprašyti visų tų kuriems pakenkiau ar priverčiau pasijusti blogai, AŠ LABAI GAILIUOSI.

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Jūsų visi V_P esantys sąraše:   Shoot_Out
Už kokias priežąstis atsidūrėte NGS:   Serverio klaidu išnaudojimas.
Laisva vieta paaiškinimui ir mano gailestingumo prašymui:   Sveikas Mantai, NGS Esu virš menėsio , manau tikrai  ilga laiką sėdžiu be gauju veiksmu  ir labai noriu grįžti atgal į gauju veiksmus , nes kažkaip liūdna serveryje,  atsiprašau už tai kad cbuginau į visiškai nekaltą mediką, labai gailiuosi dėl savo labai durnos klaidos, ir galiu patvirtinti kad tai tikrai nebepasikartos, tikiuosi atleisi man.
Tiklus laikas , kada padarėte pinigų perlaida (pvz 2017-08-20 18:00) :   2018-09-23 13:35:47
Išsipirkimo iš NGS banko perlaidos foto:  https://imgur.com/a/jUcqrBC

Redaguota Shoot_Out

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Jūsų visi V_P esantys sąraše:Dead_Boy
Už kokias priežastis atsidūrėte ngs sąraše:Čia esu už neleistinų modifikacijų naudojimą, čytinimą.Naudojau Aim Botą ir Spread.

Laisva vieta paaiškinimui ir mano gailestingumo prašymui: Sveikas Mantai Ngs esu jau nuo 2018-08-13 tai yra jau lygiai 3 menesiai kai esu šiame saraše ir labai gailuosi ką padariau.Pasielgiau labai durnai ir neapgalvojau kokios bus pasekmės.Buvau sugautas naudojant Spread Bei Aim Bota,tikrai labai gailuosi,jau 3 menesius žaidžiu serveryje ir serveris be gaujų veiksmu man yra tuštokas,bei nesijaučiu pilnavertis serverio žaidėjas kadangi esu šiame saraše.Prašau šanso tave kad išrašytumete iš šio nešvaraus,susitepusiu gaujinių sarašo,galiu garantuoti kad tokia sitaucija kaip šį kartą NEPASIKARTOS.Tikrai nerizikuosi šiuo Accountu ir nesiryšiu grįžti prie neleistinu modifikacijų..Tikuos atleisi man ir busiu išrašytas iš šio nešvaraus NGS sarašo ačiū už dėmesį.Labai,labai gailuosi kad naudojau neleistinas modifikacijas!

Amnestija atmesta

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Atsakyti

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

• Šiuo metu peržiūri   0 narių

Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.