Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

Evaldas_Trike užblokavo David_Jones

Evaldas_Trike

Rekomenduojamas pranešimas

• Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Evaldas_Trike

 

• Žaidėjo, kurį užblokavote Vardas_Pavardė serveryje : David_Jones

 

• Už ką žaidėjas buvo užblokuotas ?: Piktnaudžiavimas administratoriaus privilegijomis || Salvis_Gta paprašė, kad nužudytu mane nes sukonfliktavom ir David_Jones panaudojo /kill komandą be reikalo.

 

• Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms : 

QLpVO.png

hWNkn.png

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Taip, jis tiesiog pasakė man, kad tu įžeidinėji, jį, trankai jo mašina užlipes, dėl to gavai killa. Ir pasižiurėk dar koks tu visu nemėgstamas esi... Nes meluoji visur... Kiek temu parašes su nusiskundimais pasižiurek..

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
1 minute prieš, David_Jones rašė:

Taip, jis tiesiog pasakė man, kad tu įžeidinėji, jį, trankai jo mašina užlipes, dėl to gavai killa. Ir pasižiurėk dar koks tu visu nemėgstamas esi... Nes meluoji visur... Kiek temu parašes su nusiskundimais pasižiurek..

Tai tau pasakys ban dėk, tai dėsi belenkam, nes pasakė? Nesvarbu man mėgstamas ar nemėgstamas esu, jei tau svarbu, tai tu ir rūpinkis. Ir ne aš jį įžeidinėjau, o jis mane. Įmesk įrodymus kažkokius pirma tada :)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Pagrįstu Jones žodžius, kadangi situacija tokia, kaip ir parašė Jones, taip prašiau kill komandos, kadangi kitaip su tavim niekaip nesusidorosi, nužudai, vėl prilimpi iš niekur nieko daužaisi, žudai, kitaip ir elgtis jau nebebuvo kaip...

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Dabar, Evaldas_Trike rašė:

Tai tau pasakys ban dėk, tai dėsi belenkam, nes pasakė? Nesvarbu man mėgstamas ar nemėgstamas esu, jei tau svarbu, tai tu ir rūpinkis. Ir ne aš jį įžeidinėjau, o jis mane. Įmesk įrodymus kažkokius pirma tada :)

Pas, tave žiruiu nėra logykos... Stebėjau, mačiau, įrodymų neuriu nes kai kill padarai nereikia pirmiausia, jei nežinojai persiskaityk taisyklęs adminų... Ir + negalima užlipus daužyti kitų mašinų ant stogo... Už tai vien ir gavai kill'ą bei įžeidinėjimus ir t.t

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
2 minutes prieš, David_Jones rašė:

Pas, tave žiruiu nėra logykos... Stebėjau, mačiau, įrodymų neuriu nes kai kill padarai nereikia pirmiausia, jei nežinojai persiskaityk taisyklęs adminų... Ir + negalima užlipus daužyti kitų mašinų ant stogo... Už tai vien ir gavai kill'ą bei įžeidinėjimus ir t.t

Nu nėra čia ką diskutuot, sėdėk ramiai ir nesinervuok, pažiūrėk koks oras kieme, nes matau, kad be žaidimo negali gyventi. Įdomu kaip stebėjai mane ir sakai, kad įžeidinėjau (nes to nebuvo) ir kaip gerai taisykles žinai, nes už tokius dalykus mute dedama :)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
4 minutes prieš, Evaldas_Trike rašė:

Nu nėra čia ką diskutuot, sėdėk ramiai ir nesinervuok, pažiūrėk koks oras kieme, nes matau, kad be žaidimo negali gyventi. Įdomu kaip stebėjai mane ir sakai, kad įžeidinėjau (nes to nebuvo) ir kaip gerai taisykles žinai, nes už tokius dalykus mute dedama :)

Taip, mute dedama, bet kaip matai aš esu ne 3 lygio adminas, todėl iškarto negalėjau o turėjau pildyti anketą, bet tu man dėjai ban'ą..
Tai tu atvėsk biškutį..

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
8 minutes prieš, David_Jones rašė:

Taip, mute dedama, bet kaip matai aš esu ne 3 lygio adminas, todėl iškarto negalėjau o turėjau pildyti anketą, bet tu man dėjai ban'ą..
Tai tu atvėsk biškutį..

Man viskas gerai, atvėsti nereikia, tiesiog kitą kartą nedaryk nesąmonių ir tiek. :)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Dabar, Evaldas_Trike rašė:

Man viskas gerai, atvėsti nereikia, tiesiog kitą kartą nedaryk nesąmonių ir tiek. :)

Aš, nedariau tiesiog vygdžiau savo pareigą.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Užblokavimo apeliacija netvarkinga.

Dėl tokių smulkių pažeidimų, rašykite papeikimus ir administratoriai neatsakingai naudojantys komandas, bus nubausti.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    2 nariai peržiūrėjo šią temą:

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.