Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

SanAndreas Multiplayer GamePlay Part 1 - GreenSide.lt medkirčiai (first episode)

Minde_Johnson

Rekomenduojamas pranešimas

Na ką sveiki draugai! Nesenai gavęs naują kompiuterį sugalvojau pafilmuoti kaip žaidžiu vieną ar kitą žaidimą, o galiausiai tuo pasidalinti su jumis ;) Kol kas tai yra pirmasis mano kurtas video, todėl kokybės didelės nesitikėkite. Norėčiau, kad įvertintumėte, pasakytumėte klaidas, blogus dalykus kuriuos darau filmuodamas kaip žaidžiu vieną ar kitą žaidimą, - tai įtakos ar ateityje kažką dar kursiu. Tarp kitko video nebus labai dažni, nes dirbu, o filmuoti ir montuoti galiu tik per išeigines. Video kelią gan ilgai, spartesnį internetą pasiimsiu tik apie 10d, o gal dar vėliau... Na bet GL, žiūrim ir išsakom tai ką galvojam! :huh:

 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Na sveikas laikraščio redaktoriau, o gal tave jau dabar vadinti kokiu režisieriumi ? :D

Dėl paties video, visai nieko, tik mano manymu reikėtų pakarpyti jį, pvz. iškirpti nuobodesnes vietas. :)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
13 minutes prieš, Dainius Callidi rašė:

Na sveikas laikraščio redaktoriau, o gal tave jau dabar vadinti kokiu režisieriumi ? :D

Dėl paties video, visai nieko, tik mano manymu reikėtų pakarpyti jį, pvz. iškirpti nuobodesnes vietas. :)

Aš esu viskas po truputį :D Visur viską bandau, eksperimentuoju... Dėkui už nuomonę, ateityje pasistengsiu tų nuobodžių vietų nepalikti ;) 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
28 minutes prieš, Skinny rašė:

Gali kompo specifikacijas?

16 GB RAM
Intel Core i7-6700HQ CPU @ 2.60GHz 2.60 GHz procesorius
64bit operacinė sistema
8 GB vaizdo plokštė ir panašiai. 

 

2 valandas prieš , Smoke Piktas rašė:

Nors vienas kuris per daug nenusišneka per video, šaunuolis kurk daugiau tokių (Y)

Dėkingas tau! Pasistengsiu kurti ir toliau ;) 

 

3 valandas prieš , Lauris_Delarosa rašė:

Numesk savo modus ahujėni žiūriu :D Ir dar ma nepatinka tie klaviatūros garsai nes girdisi :D

Na dėl klaviatūros garsų pasistengsiu, kad jie kuo mažiau girdėtųsi žaidimo metu, tuomet kai filmuoju - jeigu jau taip ;) 

http://www.mediafire.com/file/zep3c4fuubbuimh/Robert's+Overhaul+Finale.7z

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
19 valandas prieš , Raidas_Shadow rašė:

Sveikas puikus video!

 

 

P.S ( Ten as rasiau komentarus :D)

Dėkoju! Supratau, kad tu ;)

 

7 valandas prieš , John''Extazy rašė:

Žiūriu geriau nei klemė varai, mldc sėkmės kelk toliau 

Dėkoju! Ateičiai turiu daug idėjų kaip pagerinti savo video kokybę, tikiuosi tai nors kiek matysis naujame video, o iki tol teks šiek tiek palaukti... Pasistengsiu nesustoti ;) 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    2 nariai peržiūrėjo šią temą:

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.