Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

Pristatau Daniel_Vegas

Daniel_Vegas

Rekomenduojamas pranešimas

 Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Daniel_Vegas
 Jūsų vardas realybėje (jei turite, mėgstama pravardė B)) : Nojus, Malkų Skaldytojas :D.
 Jūsų amžius, gimimo diena (gal kas nors pasveikins su gimtadieniu :)):  Man yra 14 metų, gimtadienis spalio 28d.
 Jūsų gyvenamasis miestas: Alytus4Life <3 
 Jūsų kontaktai (nebūtina, bet pageidautina): Facebook : https://www.facebook.com/Zemnoras
 Apibūdinkite savo charakterį: : Esu tikrai geras , geranoriškas žmogus, visada padedantis bėdoje, gerbiantis vyresnius už save žmones.
 Kokia jūsų mėgstamiausia sporto šaka?: Krepšinis.
 Kuo galite pasigirti, kuo esate išskirtinis iš kitų?: Turiu skirtingas akių spalvas <3
 Kuo užsiimate? Kuo domitės? Ką veikiat laisvalaikiu?: 

Ką veikiu laisvalaikiu:

Laisvalaikiu mėgstu su draugais pavaksčioti po mietą, užsiimti sportais, žaisti krepšinį, futbolą , tinklinį, arba tiesiog lipu ant turniko. <juokiuosi>  O dienomis kai oras nebūna tinkamas sportui žaidžiu kompiuterinius žaidimus (sampą, lolą, cs'a,pd2)  

Kokie mano pomėgiai , hobiai, pliusai ir minusai?

Pomėgių turiu daug bet vienas iš pagrindinių kaip ir auksčiau minėjau yra sportas, krepšiniu jau užsiiminėju 2 metus. 

Hobių turiu nedaug, na vienas iš jų būtų važinėjimas dviračiu lipimas ant turniko ir panašiai!


 Kaip pradėjote žaisti SA:MP?:  Samp pradėjau žaisti visiems žinomam projekte ryžyne, į ten mane prikalbino ateiti draugas.
 Iš kur sužinojote apie GreenSide projektą?: Iš draugų.
 Jūsų serverio autoritetas, į ką lygiuositės, ko sieksite?: Šiuo metu galbūt Best_Puffy, nes daugiau nepažystu :D
 Jūsų gyvenimo autoritetas, ko sieksite realybėje?: Realybėje hmm, net nežinau, galbūt Eminemas, realybėje sieksiu tapti programuotojum, ar raperiu.
 Ar turite brolių, seserų, augintinių?: Turiu 2 seses ir šunį vardu "Nikis"
 Ar turite merginą(vaikiną)?: Kaip ir:D
 Jei norite dar plačiau papasakokite apie save:  Trys gėriausi bruožai, primas mano gerasis bruožas yra draugiškumas , neskirtau žmonių pagal metus, balsą, pasiekimus - visi žaidėjai yra lygūs, nei vienas darbuotojas firmoje nėra išskirtinis. Antras mano gerasis bruožas būtų stovėjimas visada iki galo už draugus , pažystamus. Jeigu pamatau draugą pažystamą bėdoje tikrai jo nepaliksiu , padėsiu jam iki paskutinės sekundės , padėsiu tol kol tik galėsiu pats. Trečia mano geroji savybė linksmumas - neesu joks piktas žmogus kiekvieną dieną piktas ir panašiai visada stengiuosi būti linsmas , visada stengiuosi savo mintis išdėstyti pozityviai. Dabar pereikime prie mano blogūjų savybių ,  ištiesų blogūjų savybių neturiu tiek daug tačiau išvardinsiu kiek galėsiu, taigi mano pirmoji bloga savybė yra pavydumas : pavydėti galiu dėl bet ko , dėl mažiausio menkniekio jeigu kažkas pasiekia kažko daugiau už mane aš automatiškai pradedu pavydėti, tačiau su šia blogąja savybe jau beveik susitvarkiau ir nebepavydžiu tiek daug. Antra mano blogoji savybė rišasi su pirmąja tai yra kerštingumas : esu kerštingas žmogus jeigu kažkas paliečia mano draugą jį sužeidžia, pravardžiuoja aš tam žmogui atkeršysiu tuo pačiu , tikrai neskatinu jokių patyčių - tai yra mano stabdymo būdas. 
 Jūsų nuotrauka (privaloma)No Jus nuotrauka.

Su Kokybe Nedraugauju, sėkmės.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.