Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Žvejok 2024! ×

Pristatau Deividas_Meskinis

Deividas Meškinis

Rekomenduojamas pranešimas

• Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Esu slapyvardžiu Deividas_Mes(š)kinis,
• Jūsų tikrasis vardas: Mano tikras vardas yra Deividas,
• Jūsų amžius: Esu 18-likos metų,
• Iš kokio miesto esate?: Esu iš Marijampolės apskrities,
• Kokie jūsų charakterio bruožai?: Iš pradžių esu ramaus būdo kol prisitaikau prie aplinkos, ją pilnai iš analizavęs galiu aktyvuoti savo autism instinktus. Taip pat labai protingas. IQ viršija virš 200, o ir autism test, kurį atlikau gan neseniai siekė skalėje nuo 0-33 31
• Laisvalaikio hobis(-iai): Laisvalaikiu užsiiminėju kelionėm dviračių, gaminant įvairiausius žaidimus, tokius kaip osu! (esu ex 4 digit player (tai reiškia labai geras), country ranking 6-8), taip pat WoW classic, Civilization 5 ir panašiai.
• Ar turite augintinių? Jei taip tai kokių: Taip turiu katę vardu koma, nes jinai kartais patiria Komą ir šunį Boską, nes anksčeu būdavau alkoholikas. Taigi štai čia galite pamatyti mano precious animals

fFfowGw.jpg

uOz1g1B.jpg


• Kada pradėjote žaisti SA-MP?: Dar kai ėjau į pirmą klasę buvau kažkokioj cosa nostra gaujoj. Tikras gangsteris,
• Iš kur sužinojote apie Greenside.lt projektą?: Iš pd drk Cleme_Tean (Cleme_Teans) ir dar kiek jis ten acc turėjęs,
• Vieta visoms likusioms mintims išsireikšti: Šio atnaujinto prisistatymo tikslas farminti reputaciją, nes anksčeu buvo labai cringe. Noriu pasakyti, kad grynsaidas yra geras serveris ir laukiame atnaujinimų. Ta proga ateinam pažiūrėti visi lz strymo 

 


• Nuotrauka(privaloma): Aš vaikystėje in baggy jeans and some jean jacket (cringe outfit back then)

https://imgur.com/a/2zZ8NWZ

Redaguota Deividas Meškinis

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias

Sv Deividai, sekmes žaidim. Xx

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias

Sveikas Deividai, sekmės žaidimę sekmės.:)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.