Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Žvejok 2024! ×

Peikiu Metthew_Bennett

Bounty Game

Rekomenduojamas pranešimas

• Jūsų Vardas_Pavardė serveryje/forume : Bounty_Game

 

• Prižiūrėtojo Vardas_Pavardė serveryje/forume : Matthew_Bennett

 

• Už ką yra peikiamas šis prižiūrėtojas ?: Free įrašimas į NGS. Buvau įrašytas į NGS už vaizdo įrašą kuriame asmeniškai aš nematau ne pagarbos gaujų prižiūrėtojui prašyčiau ypač atkreipti dėmesį į šio prižiūrėtojo elgesį kaip sako kiti jis per daug sau leidžia tiems kurie taip sako aš pritariu. Lauksiu atsakymo ačiū jog iki galo perskaitėte visą šį tekstą. Jeigu sutinkate su manimi spauskite PATINKA.

 

• Vaizdinė medžiaga pagrindžianti jūsų papeikimą : Štai šis vaizdo įrašas 

 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Gal ne į temą bet dėl tų ip changerių, buvau ts, ir gavau iš pono Benečio permanent baną, netgi parašiau prie nicko savo (ip dėl lssw), ne, vistiek jis užbanino mane už tai kad esu su ip changeriu, tam serve esu gavęs ban už čytus tipo, todėl ir keičiau ip, per daug leidi sau benetai ;) 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Manau apie tai jau buvom kalbėja ankščiau kaip tik buvai įrašytas čia , rašai papeikimą praėjus daugiau nei mėnesiui. Idomiai viskas čia atrodo , papeikimą galiu paaiškinti paprastai tu parodei nepagarba man rekordindamas mano pokalbį , kiekvienas prižiuretojas pasielgtų lygiai taip pat.

Modestai man mažiausia reiškia ssw kktt ir t.t ip changerio naudoti negali , turetum tai pats suprasti , jeigu nespranti ir nesuprasi neperseniausia ir pats galėjai atsidurti ngs , kad davei eurui savo kita , kadangi registruota buvo viskas tavo vardu , galėjau drąsiai ta acc pridėti prie tavęs bet buvau naivus ir tikėjaus kad būsi supratingas ir pokalbio užteks.

Nesiruošiu atsakinėti daugiau į jūsų bereikšmius komentarus , patys prisidirbat o po to benetis kaltas thats all.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
12 hours ago, Matthew_Bennett said:

Manau apie tai jau buvom kalbėja ankščiau kaip tik buvai įrašytas čia , rašai papeikimą praėjus daugiau nei mėnesiui. Idomiai viskas čia atrodo , papeikimą galiu paaiškinti paprastai tu parodei nepagarba man rekordindamas mano pokalbį , kiekvienas prižiuretojas pasielgtų lygiai taip pat.

Modestai man mažiausia reiškia ssw kktt ir t.t ip changerio naudoti negali , turetum tai pats suprasti , jeigu nespranti ir nesuprasi neperseniausia ir pats galėjai atsidurti ngs , kad davei eurui savo kita , kadangi registruota buvo viskas tavo vardu , galėjau drąsiai ta acc pridėti prie tavęs bet buvau naivus ir tikėjaus kad būsi supratingas ir pokalbio užteks.

Nesiruošiu atsakinėti daugiau į jūsų bereikšmius komentarus , patys prisidirbat o po to benetis kaltas thats all.

Parašiau šį papeikimą tik po laiko viska gerai apgalvojąs. Man įdomu tave vapšė mokė mokykloje žodžio pagarba, man atrodo, kad ne už tokį dalyką įrašinėti tu negalėjai, o su manimi kalbos vapšė nebuvo tu iškart po pokalbio pabėgai į savo kabinetą ir ieškojai, kad kuo greičiau kažką įnešti į NGS. Kaip aš matau, kad tau svarbu tik, kad parodyti žaidėjams koks tu čia kietas ane? Tu net neparodai gero pavyzdžio žaidėjams. Labai geras pavyzdys Egidijus_Keza kaip buvau tik pradėjęs žaisti šiame serveryje jis aktyviai visiems padėdavo, paaiškindavo naujokams bei kitiems žaidėjams o tu aš tavęs visai nemačiau.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.