Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Žvejok 2024! ×

Pasiulimas šiukšlininko darbui

Gordon_Hells

Rekomenduojamas pranešimas

• Jūsų Vardas_Pavardė žaidime:  Gordon_Hells

• Plačiai aprašykite savo pasiūlymą: 1. Mano pasiulimas būtų toks,kad šiukšlininkai turėtų savo intirijerą visi turi išskyrus šiukšlininkai,viduje būtų toks darbas pvz: Pasiemi šiukšles ir surušioji pvz butų Stiklas,plastikas,popierius,ir už suriušiotas šiukšles gautum atitinkamą pinigų kiekį 

2. Pridėti dar vieną mašiną šiukšlinių,kad būtų dvijų rušių o ne vien Trasmaster nes tą mašiną labai lėta ir nelabai kas nori su je dirbti... 

3.Kai dirbi šiukšlininku ir imi iš šiukšlinių šiukšles rodytu kiek dar liko šiukšlių nes tai biški nesamonė pribėgi ir pasžiuri,kad nėra todėl dar sugaišti laiko.

• Kuo jūsų pasiūlymas būtų naudingas forumui?:  Mano pasiulimas būtų naudingas žaidimui pagyvintų šiukšlininko darbą

• Kiti svarbūs įrašai (nuotraukos, svarbūs pasiūlymo faktai, papildymas ir pan. Jeigu neturite ką papildyti šiuo klausimu - palikite tuščią tarpą):  {p.s Kritikos nebijau}

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
25 minutes prieš, Dainius Callidi rašė:

1. Tema yra forumo pasiūlymų skiltyje, o ne serverio.

2. Tavo pasiūlymas taip pat išdėstytas ir aprašytas kaip Minde_Sama video. (Neturi savo minčių)

Bet visgi, esu už šį pasiūlymą.

Ną aš tiesiog viską kaip jis pasakiau tiesiog gal rokas nežiuri jo kanalo :/ :

 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Visu pirma tai aš jau pranešiau Rokui ąsmeniškai ir jis man atsakė tai tiesiog tu norėjai pasipelnyti post'ų, pora įdėjų yra gerų, bet nesuprantu to kaip ten rušiuot reikės vidui?

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
1 minute prieš, LaurisDelarosa rašė:

Visu pirma tai aš jau pranešiau Rokui ąsmeniškai ir jis man atsakė tai tiesiog tu norėjai pasipelnyti post'ų, pora įdėjų yra gerų, bet nesuprantu to kaip ten rušiuot reikės vidui?

viduje reikėtų pasimi šiukšlių nuneši ant stalo parašo čhate ir kur neštį i kokį skiriu pvz plastikas

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Just now, Gordon_Hells said:

viduje reikėtų pasimi šiukšlių nuneši ant stalo parašo čhate ir kur neštį i kokį skiriu pvz plastikas

Tiesiog tai būtu per lengva nes pvž visuose darbuose yra po 2dalykus kuriuos reiktu padaryti. Siūlyčiau padaryti "Pasiemi maišą nuneši ant stalo suskirstai į Metalą/Plastiką/Popierių tada padarai į dėžutes prie kito stalo ir nuneši į lentyną.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Paprasta tiesiog darbas panašus į kaliuze.

Pasiimti Maiša > Nunešti prie rušiavimo stalo > Jis rušiuojamas "spaudinėti Y" > gaunamas vienas iš šiu [Plastikas, popierius, stiklas] > nešama į tam skirta iškrovimo vieta "konteinerius ant kuriu parašyta {Plastikas, popierius ir stiklas}"

Na dėl pačiu nešamu objektu reikėtu pasukti galva (objekto id kad jis dar būtu rankose)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
11 valandas prieš , Minde_Sama rašė:

Paprasta tiesiog darbas panašus į kaliuze.

Pasiimti Maiša > Nunešti prie rušiavimo stalo > Jis rušiuojamas "spaudinėti Y" > gaunamas vienas iš šiu [Plastikas, popierius, stiklas] > nešama į tam skirta iškrovimo vieta "konteinerius ant kuriu parašyta {Plastikas, popierius ir stiklas}"

Na dėl pačiu nešamu objektu reikėtu pasukti galva (objekto id kad jis dar būtu rankose)

Ną taip soriukas kad nukopinau įdėja iš tavęs nes Rokas turbūt tavo kanalo nežiuri gal nežinau ;/ tai soriukas dar kartą

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
12 valandas prieš , Snowito'Yolo rašė:

Čiūvas, iš mindes viska nukopinai. Apgailetinas esi.

Krč tau būtiną čia dar freepostint? tu gal pagalvok gal rokas nežiuri mindės kanalo tiesiog jis čia pažiurės ir padarys mindės pasiulymą :/ apgailėtojau tu

Logikos turėk 

 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
13 valandas prieš , Black'Hand rašė:

Viskas iš Mindės video, tik sugalvojai ką veikti interjere

Ne intireje aš nieko nesugalvojau turbūt tiesiog aš mindės mintį paiemiau nes Rokas turbūt nežiuri mindės kanalo..

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
13 valandas prieš , LaurisDelarosa rašė:

Tiesiog tai būtu per lengva nes pvž visuose darbuose yra po 2dalykus kuriuos reiktu padaryti. Siūlyčiau padaryti "Pasiemi maišą nuneši ant stalo suskirstai į Metalą/Plastiką/Popierių tada padarai į dėžutes prie kito stalo ir nuneši į lentyną.

ną kai ir su visko sutinku tik vienas pavadinimas kirstu akį Metalas turėtu būti stiklas nes kai ant tų punktų yra parašytą Stiklas/plastikas/popierius

O per lengvą nebūtu juk 2dalyai ir būtų dirbti su mašinomis ir vežti šiukšlęs ir dirbti intijere (:

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Su šiukšlių man labai patinka ši įdėja, nes:

1. Tokios sistemos nerasi nei viename serveryje ir tai būtų ūnikali.

2. Šiukšlininkų darbe būtų didesnė įvairovė nevien šiukšles vežioti į šiukšlyną.

3. Būtų didesnis susidomėjimas šiukšlininku darbu, nes pastarasias kelias dienas nemačiau serveryje nei vieno šiukšlininko, kuris dirbu ir rinktų šiukšles.

Ir būtų galimybė įdėti į šiukšlininkų /dpasiekimai surušiuotos šiukšles, nes irgi nėra tokio didelio įdomumo vežioti šiukšles į tą pačią vietą.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    3 nariai peržiūrėjo šią temą:

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.