Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Žvejok 2024! ×

Padėkit man su crash'u

Black_Hand

Rekomenduojamas pranešimas

Prašant pagalbos:

1. Jūsų Vardas_Pavardė: Black_Hand

2. Kokios pagalbos jums reikia: Reikia labai didelės pagalbos, dėl crasho, padėjusiam norėčiau maloniai atsilyginti, nes, pats gal 1h bandžiau bandžiau, ir nieko nešieina, nusprendžiau paprašyti jūsų pagalbos

3. Kuo plačiau apibūdinkite savo problemą: Vos prisijungiu į servery ir gaunu crash, jokių blogų modų kaip ir neturiu, bet labiausiai kliūnantis dalykas į galva yra toks - Kitm folderyje, turėjau įsirašęs PD skin modus, ir man nuo jų labai crashino, ištryniau, persirašiau sa:mp'ą į kitą folderį, ir kai jungiuosi į servery, pastebėjau, kad skinas man vis užmodintas. O kaip ir viskas aišku, kad nuo šitų skinų man ir crashina, gal galit padėt kaipnors ? Gali žinot kame problema ? Per kur galėčiau ištrinti tuos skinus ? Nes per dabartinį Sa:Mp folderį, kuriame dabar įsirašęs visą sampą esu, tai niekur nerandu tų skinų. Padėjusiems tikrai atsidėkosiu, nes, pats visai negaliu susitvarkyti. Ačiū.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Dieve visi kokius patarimus čia kvailus duodat. Kam žmogui windowsus perašyt jei tiesiog jis gali anti-crach atsisiusti ? 

samp anticrash 0.3.7 rasi iškart pirmam puslapi ar kituose bet rasi įkelsi į gta folderi ir nebemes daugiau tau jo.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
7 minutes prieš, Badis_Meile rašė:

Dieve visi kokius patarimus čia kvailus duodat. Kam žmogui windowsus perašyt jei tiesiog jis gali anti-crach atsisiusti ? 

samp anticrash 0.3.7 rasi iškart pirmam puslapi ar kituose bet rasi įkelsi į gta folderi ir nebemes daugiau tau jo.

Aš jį ir dabar įsirašęs buvau kai jungiausi, nepadeda. Bet pala pala, kartais ne į cleo jį reikia kelt ?

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Dabar, Black'Hand rašė:

Aš jį ir dabar įsirašęs buvau kai jungiausi, nepadeda. Bet pala pala, kartais ne į cleo jį reikia kelt ?

Taip reikia į CLEO folderi įkelti ir būna ramu , man taip buvo senais laikais kai naudojau tokius dalykus kai modus. Ir iškart padėdavo ir galėdavau kapot be problemų.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
1 minute prieš, Badis_Meile rašė:

Taip reikia į CLEO folderi įkelti ir būna ramu , man taip buvo senais laikais kai naudojau tokius dalykus kai modus. Ir iškart padėdavo ir galėdavau kapot be problemų.

Nepadeda reiškia man tas anticrasheris

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
1 minute prieš, Black'Hand rašė:

Nepadeda reiškia man tas anticrasheris

Tai va kaip Jimmy sakė persirašyk ir viskas normaliai būs.  Nes čj blogai įrašei net pats to nežinodamas ir daba hu* atrasi :D

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Ištrini gta user files folderį prie documents, išinstaliuoji cleo + samp iš kompo, perkrauni pc, ištrini visą gta folderį, instaliuoji į kitą vieta (tarkim c;disk/programfiles x86)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Tol, kol Brodie ant tavo avataro, yra tikimybė, kad san andreas kurią nors diena suges. Siūlau užsidėti ką nors, kas averagina dešimčia taškų ir keliais reboundais mažiau.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
32 minutes prieš, Century! rašė:

Tol, kol Brodie ant tavo avataro, yra tikimybė, kad san andreas kurią nors diena suges. Siūlau užsidėti ką nors, kas averagina dešimčia taškų ir keliais reboundais mažiau.

:DDDDDD Man jis fav žaidėjas :DDDDDD

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

1. Susirandi orginalius PD skinų failus kuriuos modinai .
2. Atsisiunti SPARK programėlę .

 • Per SPARK programėlę atsidarai gta3.img failą .
 • Atsidaręs failą sukelk orginalius PD skin failus , išsaugok . 

Sekmės žaidžiant .

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Dėl samp manau tikrai nereikėtų persirašyti windows. Jums reikia įsirašyti naują gta ir po vieną modifikacija rašytis ir žiurėti nuo kurios jums crashina žaidimą. Ir nuo kurio crashina tiesiog jo nebesirašykite.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.