Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

Joginta_Barboro

Joginta_Barboro

Rekomenduojamas pranešimas

 Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Joginta_Barboro
 Jūsų vardas realybėje (jei turite, mėgstama pravardė B)) :  Joginta
 Jūsų amžius, gimimo diena (gal kas nors pasveikins su gimtadieniu :)): 1998-11-06
 Jūsų gyvenamasis miestas: Tauragė
 Jūsų kontaktai (nebūtina, bet pageidautina): instagram : barboroa

 Apibūdinkite savo charakterį: Esu impulsyvi, pikta, nervuota, nepatinka lozeriai, esu gan pasikėlusi, ir esu tuom patenkinta, nepatinka lėti žmonės. 
 Kokia jūsų mėgstamiausia sporto šaka?: Neturiu šakos mėgstamiausios, patinka tinklinis, baseinas, ir lankau aerobikos pamokas.
 Kuo galite pasigirti, kuo esate išskirtinis iš kitų?: Piktumu.
 Kuo užsiimate? Kuo domitės? Ką veikiat laisvalaikiu?: Mokinuosi, fotografiją domiuosi, advokate noriu tapti, ir siekiu to, patinka leisti laiką su draugais.
 Kaip pradėjote žaisti SA:MP?:  Pasiulė klasiokas, ir pamėginau pažaisti ir man labai patiko.
 Iš kur sužinojote apie GreenSide projektą?: Supergames.lt
 Jūsų serverio autoritetas, į ką lygiuositės, ko sieksite?: Neturiu, mėginsiu kuo greičiau patekti į darbą, ir užsidirbti daug pinigų namui, verslui.
 Jūsų gyvenimo autoritetas, ko sieksite realybėje?: Pati aš sau autoritetas, siekiu būti advokatę.
 Ar turite brolių, seserų, augintinių?:  Sesė Greisvilė, augintinių neturiu.
 Ar turite merginą(vaikiną)?: Neturiu gaila.
 Jei norite dar plačiau papasakokite apie save: Tingiuuu.
 Jūsų nuotrauka (privaloma):  2071b0f9556fa9886be2ead03a37061a571.jpgb8c15814905d0f84e57a24c249bf8a27321.jpg

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Labas, Jogurtuk xDD, taip tave vadinsiu, nieko nepakeisi cia. Noreciau tavo foto uzsideti ant profilio uz tai gausi ledinuku kelis kg, netoli gyveni +-100km, atvaziuosiu, lauk manes. Ate :** 

Eilerascio nebus, tingiu xDDD Gal kita karta

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
On 6/30/2017 at 1:00 PM, Steve Stanley said:

Labas, Jogurtuk xDD, taip tave vadinsiu, nieko nepakeisi cia. Noreciau tavo foto uzsideti ant profilio uz tai gausi ledinuku kelis kg, netoli gyveni +-100km, atvaziuosiu, lauk manes. Ate :** 

Eilerascio nebus, tingiu xDDD Gal kita karta

Labuks, steviuk vadink , ;p ledinukai su sokoladiniu idaru . ;p laukiu nesulaukiu ;{ i bostona - united Kingdom atvaziuok padarysiu pietus :D

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
1 valandą prieš , Joginta_Barboro rašė:

Labuks, steviuk vadink , ;p ledinukai su sokoladiniu idaru . ;p laukiu nesulaukiu ;{ i bostona - united Kingdom atvaziuok padarysiu pietus :D

Jei pietai ir vakariene su nakvyne, tada ok xD Butinai paimsiu ir ledinukus su sokoladiniu idaru, tau niekas nera gaila, visa pasauly pereiciau peskom, kad tik tave pamatyciau.

P.z as sugebu xDDDDD

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.