Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Žvejok 2024! ×

Permainos pervežėjų firmos vadovybėje.

Nico_Moretti

Rekomenduojamas pranešimas

Hello, negaišdamas laiko, iškart po PD direktoriaus rinkimų, nusprendžiau išrinkti ir pervežėjų vadovą, nepaisant to, kad kandidatuoti buvo galima net 5 ar 6 dienas, o ir pati atrankos tema buvo užrakinta keliomis dienomis vėliau, kandidatų buvo tik 6, tad aišku, jog buvo šiokių tokių minčių dėl atrankos pratęsimo, bet perskaitęs beveik visus laiškus (vienas buvo kopijuotas, tad viso skaityt nereikėjo, labai sumažėja šansai tapti direktoriumi kai patenki į akmeninį stulpą, žinai) priėjau prie tokios išvados, jog apsieisime be pratęsimo. Šįkart man įspūdį paliko ir į antrą rinkimų etapą pateko šie žaidėjai: Santo_Baronne ir Freez_Armani, na dar paminėsiu Forever_Young, kažkada labai supyko ir pakėlė didelį skandalą, jog nepaminėjau jo kažkuriuose rinkimuose, prašom, turėkis, bet šiame pranešime tavo nick‘as bus matomas tik vienoje vietoje, turbūt pagauni, ką turiu omeny.

 

Pradžiai norėčiau padėkoti Freez_Armani, šie rinkimai jam nėra pirmi, jam jau teko kandidatuoti į mechanikų direktoriaus pareigas ir tuomet jis pateikė gana silpną kandidatūrą, tačiau šiuose rinkimuose jis pasirodė žymiai stipriau, tad respektas tau už tai, jog moki progresuot ir nebekartot tų pačių klaidų, ką daro nemaža dalis šio serverio žaidėjų, kuriems, kad ir tris kartus pirštu parodai klaidą, o jie vis tiek ją padaro ir dar sugeba paklaust „kas blogai?“ Konkretaus lyderio šiuose, kaip ir daugumoje rinkimų, nėra, tačiau neneigsiu, abu šie žaidėjai pateikė gana stiprias kandidatūras, laiškuose labai aiškiai matosi pastangos, idėjų taip pat netrūksta, jei konkrečiau – matau neblogus varžovus „Transit company“ ir „Artūrka logistics“ firminiams ženklams, aišku, jei laiške surašyti pažadai virs realybe. Visgi, tiek laišku, tiek idėjomis, tiek šiaip, kaip asmenybė, man didesnį įspūdį paliko Santo_Baronne, tikiuosi, kad viskas, ką surašei savo netrumpame laiške, bus padaryta ir man vėliau neteks teisintis, kodėl tave taip išgyriau, o firmoje bus tik rangai ir algos, tad kol pervežėjų firmos centrinio ofiso darbuotojai keičia raides šalia direktoriaus kabineto durų, aš naujajam direktoriui tiesiog spaudžiu ranką ir pakviečiu jį į jo naująjį kabinetą, o Freez‘ui palinkėsiu toliau siekti savo tikslo, nors ir nelaimėjai šių rinkimų, tačiau geras pasirodymas šiuose rinkimuose ir įrodymas, kad gebi tobulėt, tau suteiks didelį pliusą sekančiose kandidatūrose.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Kai visi pamato analizę iš kart žiūri paskutinį paryškintą nick'ą, ir man sakė kad Freez'as gavo drk,  bet pats perskaičiau analizę iki galo ir supratau jog taip nėra :D dar kartą Sveikinu su pareigomis, tikiuosi mūsų nenuvilsi. 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.