Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

Prisistatau Rob_Winston

Rob_Winston

Rekomenduojamas pranešimas

 Jūsų Vardas_Pavardė žaidime:  Rob_Winston
 Jūsų vardas realybėje (jei turite, mėgstama pravardė B)) :  Pijus. Šeip visi kažkodėl pipke vadina :DDD
 Jūsų amžius, gimimo diena (gal kas nors pasveikins su gimtadieniu :)):  13 metų(vaikzz) ;D 2004-06-12
 Jūsų gyvenamasis miestas:  Šiaulių.raj
 Jūsų kontaktai (nebūtina, bet pageidautina):  Kas norės į pm.
 Apibūdinkite savo charakterį: Na esu silpnų nervų :D greit pykstu,esu gan draugiškas,mėgstu padėti bedoje,nesu skūpas,nu šeip ramus toks...
 Kokia jūsų mėgstamiausia sporto šaka?:  Tinklinis,krepšinis.
 Kuo galite pasigirti, kuo esate išskirtinis iš kitų?:  Nežinau negaliu niekuo pasigirti aš lygus kaip visi.
 Kuo užsiimate? Kuo domitės? Ką veikiat laisvalaikiu?:  Šeip užsiimu tai nlb kuo :D Labai domiuosi technika,dviračiai,transportu ir t.t. Laisvalaikį praleidžiu su draugai,važinėdamas dviračiu.
 Kaip pradėjote žaisti SA:MP?:  Brolis pasiūlė :D
 Iš kur sužinojote apie GreenSide projektą?:  Ieškau per TOPUS serverio ir radau :D
 Jūsų serverio autoritetas, į ką lygiuositės, ko sieksite? : Na šiame serveryje nebūčiau prasimušes be tokių kaip: Black_Hand,Yamaha_Yamah,Drebin_Deeb,Carlos_Mantilla.
 Jūsų gyvenimo autoritetas, ko sieksite realybėje?:  Mano gyvenimo  autoritetas net nežinau..
 Ar turite brolių, seserų, augintinių?:  Turiu brolį ir sese,o iš augintinių tai papugą.
 Ar turite merginą(vaikiną)?: Ne.
 Jei norite dar plačiau papasakokite apie save: tng..
 Jūsų nuotrauka (privaloma)veido 0 bet eh :D 0b04feb9631fdf8cc499fba4bdfc0fb1979.jpg

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    2 nariai peržiūrėjo šią temą:

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.