Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

Peikiu GSPD direktoriu

Pofka_Srd

Rekomenduojamas pranešimas

• Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Pofka_Srd

• Direktoriaus Vardas_Pavardė serveryje : Lucas_Patriot

• Kokiai firmai šis direktorius atstovauja ?: Policijos

• Už ką šis direktorius yra peikiamas ?: Darbuotojų nepriežiūrą, blogu pranešimu apie darbuotojus nesiklausymą/ignoravimą.

• Kokiai taisyklei šis direktorius nusižengė ?: 

1.7.0 Direktorius yra atsakingas už savo pavaduotojų veiksmus.
1.6.1 Direktorius ir pavaduotojas turi rūpintis savo komanda, turi visą kompetenciją pats koreguoti savo komandos gretas.

• Vaizdinė medžiaga, kurioje matosi direktoriaus pažeidimas :

Darbuotojas rakina mane prie pat hood, tą valandą kuria kovojom dėl jo šaudžiau į kitos gaujos narį, bet buvau šiek tiek išėjas iš hood ir iš niekur nieko mane surakino Policininkas -Gvidas_Money.
bIsdbIF.jpg

 

Sakiau jam ką jis daro, bet jis atkirto jog jam Pavaduotojas leido kuris buvo online.
JpPiDq2.png

 

Tuomet mane atvažiavo kitas Policininkas ir išvežė, bet kol vežė prisijungia Lucas ir jam pasakiau jog jo darbuotojai išsidirbinėja ir kišasi į gaujų karus per zonų veiklą, bet jo atsakymas buvo toks ne hood buvai..
MxZDYih.jpg

 

3yYbgdm.jpg

 

Darbuotojui papeikima už tai rašyti net nesinori kai Direktorius iškart atsako jog nepriimtu tokio papeikimo (tiksliau tai matosi)..

 

Marko taisyklė, kad kištis negalima...

El8bawa.png

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Viskas teisėta. Juk pats turėtum žinoti taisyklę, jog negalima rakinti hood'e, bet surakino juk ne hood'e. Koks skirtumas ar toli ar prie pat jo? Nemanau, kad Lucas turėtų būti baudžiamas, nes jeigu mes su Gvidu ir nusižengėm taisyklėms, tai čia mūsų kaltė, o ne jo. Taigi verčiau rašyk man ir jam GSPD darbuotojo papeikimą, kuris ir taip bus atmestas, nes kaip ir minėjau - taisyklėms nenusižengėm :)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Teisėsaugos darbas - malšinti origanizuotą nusikalstamumą. Čia tą jie ir daro. 
1.20.2 Punktas nurodo, kad teisėsaugai draudžiama lįsti į hood'us dėl jų grobimų,  

O punktai 1.20.3 bei 1.20.4 nurodo, kad draudžiama gaudomus, gaujinius 19-20h metu gaudyti/rakinti/sodinti/šaudyti ir etz draudžiama ligoninės interjere bei ligoninės pastato plote ir aplink jį.  Bet nėra punkto, kuris visiškai draustų teisėsaugai gaudyti gaudomus.

 

O dėl to, kad teisėsaugininas gaudomą asmenį pagavo prie pat gaujos hood, ant "linijos" - čia jau daugiau sąžinės reikalas, ne lygis. Stengsiuos su GSPD direktoriumi išsiaiškinti šią situaciją, kad tokie atvejai "ant linijos" nesikartotų.

Papeikimas pateiks rezultatų, bet direktoriui ar darbuotojui nuobaudų duoti nėra už ką. Manau, čia "gatvės tvarka" turėtų įvesti tikrą teisingumą už morališkai nepateisinamą draugo 'supakavimą'. :)

 

Ai... Asmenys, nesantys temos autoriai bei kaltinamieji, komentuojantys nepateikiant įrodymų, kurie galėtų paneigti arba pagrįsti įtariamojo kaltę - pateks į medinę gėdos stulpo dalį. Prasivėdinam, neapsikraunam.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    7 nariai peržiūrėjo šią temą:
    The_Matkus  Edvinas  Svečias  Lucas_Patriot  Pofka_Srd  Svečias  Dake_Ltu 

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.