Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

[0.1.8.1] Mažiau Mašinų Spawn.

Venc_Loo

Rekomenduojamas pranešimas

• Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Venc_Loo

• Plačiai aprašykite savo pasiūlymąSiūlau padaryti mažiau mašinų spawn, ypač MontGomery miestelyje. Žaidėjai turintys silpnesnius kompiuterius pajaučia, jog biški lagina pravažiavus pro jas, krenta fps. Kadangi dabar yra sukurti darbo transporto punktai, kuriuose gali pasiimti transporto priemonę, nesuprantu, kam reikalinga tiek daug transporto priemonių spawn. Tas pats su vairavimo mokykla, fūrų ir motociklų yra normaliai, bet mašinų spawn gal 3 kartus daugiau.

• Kuo jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui?: Mažiau lag silpnesniems kompiuteriams.

• Kiti svarbūs įrašai (nuotraukos, svarbūs pasiūlymo faktai, papildymas ir pan. Jeigu neturite ką papildyti šiuo klausimu - palikite tuščią tarpą): -

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Sutinku su tavo idėją, viskas tame tvarkoje. Bet čia dėl naujokų apmokymų ir panašiai, ir šiaip nuomai. Bet galima būtų ištikro nuimt bent jau po kelias mašinas ir sunaikinti. Šaunu, daugiau tokių geru ir reikalingu idėjų!:wub:

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Taip šnd vos nesviedžiau klaviatūros į siena dėl lago. Dbr buvau atsidares "samp debug" per kuri būna atidaromas tuščias pasaulis, tai per ji būten MontGomery miestelyje pristačiau tiek mašinu kiek pvz būna vairavimo mokykloje fps nukroto nuo 60 iki 30.

Tad geriau sumažint stovinčiu mašinu kieki visuose miesteliuose.

Taip aš pritariu 10/10 idėja

Redaguota Aurimas_Bob
Nebereik jau nieko :D

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Ummm nu gerai, pamažint tų darbinių mašinų kiekį, bet kaip tada bus su darbų (su pakv.) mašinomis ? Pavyzdžiui, iš po atrankos, kai būna daug darbuotojų, kuriems trūksta darbinio transporto. Jeigu dar pamažinsime darbinių mašinų skaičių, bus visai blogai. Tad manau, kad šią įdėją dar reikėtų apgalvoti, o kolkas aš PRIEŠ.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Arba jeigu lagina galima bišk šiek tiek pamodint

bY78vQC.png

Paversti šias mašinas į

at4mBLS.png

ir violia + 3 fps :DDD

3NiEr5y.png

Na dėl vairavimo mokyklos ir šeip kokiu paprastesniu vietu kur yra nebūtinos mašinos galima padaryti ta rodykle kur galima iš lentelės pasiimti tr.priemone.

Na mažiau bus stumdomu mašinu ir mažiau čyteriai jas ims.

Redaguota Aurimas_Bob
Aj nebelagina supratau kad pas mane maitinimo blokas pradėjo gest tai procesorius puse galingumo veikė :D

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Aš su pačia idėja suntiku.

Bet manau geriausia būtų padaryt. Jog visas darbo priemones ištrint ir padaryt kaip dabar yra užlipi ant pickup atsispawnina darbo priemonę ir sėdi ir važiuoji. Tai išviso sumažintu lag'ą nes mano kompiuteris yra medinis ir man tikrai lagina.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Prieš jei kam lagina internetas ar pc tai jusu kaltė tegul tevai nuperka gerus pc ir viskas bus gerai, bei kad imti iš to pickupo mašina čia atrodo į nesamonė o taip panašu į real gyvenima išvis kad pickupu ne butu panašu, o jei kalbant del čyteriu tai pats čyteris gali iš pickupo paimti daug car ir spawninti

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Dabar, Cause rašė:

Prieš jei kam lagina internetas ar pc tai jusu kalte tegul tevai nuperka gerus pc ir viskas bus gerai, bei kad imti iš to pickupo mašina čia atrodo į nesamone o taip panašu į real gyvenima išvis kad pickupu ne butu, o jei kalbant del čyteriu tai pats čyteris gali iš pickupo paimti daug car ir spawninti

Tavo tėvai turtingi kitų neturtingi tai ką jeims daryt ir kaip tik čytai negalėtu paiimt iš pickup mašinu nes einą padaryt jog tik darbuotojams išlystu tas pickup... o dabar kaip yra tai kaip tik gali paiimt mašinas......

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Just now, Rokas_White said:

Tavo tėvai turtingi kitų neturtingi tai ką jeims daryt ir kaip tik čytai negalėtu paiimt iš pickup mašinu nes einą padaryt jog tik darbuotojams išlystu tas pickup... o dabar kaip yra tai kaip tik gali paiimt mašinas......

Supranti Rokai čia yra tikrai nesamonė, ir šeip čia kalba eina apie VM mašinas kad padaryti pikupa, jei kam labai lagina grafika galima sumažinti, o del čyteriu tai reike baninti o ne žiureti ir kviesti draugu čyteriugu 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Dabar, Cause rašė:

Supranti Rokai čia yra tikrai nesamonė, ir šeip čia kalba eina apie VM mašinas kad padaryti pikupa, jei kam labai lagina grafika galima sumažinti, o del čyteriu tai reike baninti o ne žiureti ir kviesti draugu čyteriugu 

O tu skaityt moki jeigu nematai tai aš parašiau jog darbo priemonęs ten visas vm mašinas aišku palikt. Aš žaidžiu su low grafikomis dar turiu specialu gta parsisiuntęs vistiek man 20fps yra tai ką tada daryt?

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    2 nariai peržiūrėjo šią temą:

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.