Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Žvejok 2024! ×

Pasiūlymas | Gaisrinės transportas

Nelson Victor

Rekomenduojamas pranešimas

Sveiki, kilo mintis man parašyti šitą pasiūlymą, nes jau tikrai atsibodo, nes gaisrininkų daug, o transporto tik 3 ar 4 jei neklystu, tad siūlau padaryti platesnę aikštelę ir pridėti daugiau gaisrinės transporto, nes turi laukti daug laiko kol atsiras..

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Prieš. Užknisot juodai jus mane ir ne mane viena manau. Kai nesveiki pamatot kita žaidėja ir būtinai turint atitrenkt i darbine/nuosava transportą ir taip pastoviai. Visur daužosi ir daužosi trugdo žaidimą..  Manau užtenka tiek kiek yra , nes būtu išvis bardakas jei atsirastu dar daugiau mašinų.. 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Aš asmeniškai to nedarau, bet mane ir gaisrinei dirbant taranuoja, na, bet mano nuomone tas nesamones reikia tvarkyti, pasidaryt įrodymus ir mest įrodymus adminams\policininkams.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Tikrai prieš jūs gaisrininkai nemokat vairuot tai kam jų reikia jums geriau būtum įkėlęs tokį pasiulymą,kad su dviračiu dirbti nes tikrai būtų ramiau GreenSide kaimeliose o dabar važiuoji sau ramiausiai ''*cenzūra*'' gaisrininkas parvaro iš priekio ir būtinai suką į žaidėją važiojantį sau ramiausiai tai tikrai nereikia daugiau tų mašinų kas nerandat to pickupo ir nereikia ir pick'as tad nereikia.... prieš

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.