Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

Keli pasiūlymai.

Domas_Exus

Rekomenduojamas pranešimas

• Jūsų Vardas_Pavardė žaidime:

Domas_Exus

• Plačiai aprašykite savo pasiūlymą

  • Siūlau gaujoms išimti jvote komandą - asmeniškai man įdomiau kai į veiksmus atvažiuoji su mašina, dar pakeliui kažkur susišaudai, ypač įgyvendinus ir mano antrą siūlomą idėją, nespėjus atvažiuot į patį veiksmą. O dažnas nori kurt kokį video, reikia intro, tipo su visa gauja važiuoji į veiksmą, etc, o dabar reikia pradėt iškart nuo šaudymo. 
  • Siūlau gaujoms, ar ne tik, įdėti drive-by galimybę. Vėl gi, atsiranda daugiau kadrų pagauti į video, patogiau šaudyti į policiją, ar policijai į nusikaltėlius. Nereikia sedėt ant stogo ir šaudyt. Aišku, gaujoms per veiksmus drive-by būtų draudžiamas, pažeidus taisyklę - giežtos bausėmės. Gaujoms ar civiliams leistų drive-by'inti tik su AK, SG, nes deaglo spreadas yra per daug nesąmoningas. O policijai M4.
  • Išimti policijos pareigūnams galimybę matyti minimap'e sekamo žaidėjo (/sekti komandos) funkciją. Tai gaudynes policijai padaro per daug lengva darbą. Nereikia įdėti jokios logikos, tiesiog žiūri į minimap'ą ir viskas. Išėmus - reiktų sukti galvą, kaip, kur galėjo nuvažiuoti sekamas žmogus - žiūrėti į padangų žymes, įjungti mąstymą. Funkcijos, kurios liktų /sekti komandai - negalėtų fixint, getintis, nusigetinti ir t.t.

• Kuo jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui?:

Mano nuomone, būtų žymiai įdomiau.

• Kiti svarbūs įrašai (nuotraukos, svarbūs pasiūlymo faktai, papildymas ir pan. Jeigu neturite ką papildyti šiuo klausimu - palikite tuščią tarpą)

 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.