Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Žvejok 2024! ×

Pagalbos su GTA V

Pakalniuks_Alfa

Rekomenduojamas pranešimas

Procesorius, ramai viskas puikiai, bet ar vaizdo plokštę ir talpos diske turi ? Čia minimalūs reikalavimai norint kad pavežtų GTA V.
 

  • OS: Windows 10 64 Bit, Windows 8.1 64 Bit, Windows 8 64 Bit, Windows 7 64 Bit Service Pack 1, Windows Vista 64 Bit Service Pack 2* (*NVIDIA video card recommended if running Vista OS)
  • Processor: Intel Core 2 Quad CPU Q6600 @ 2.40GHz (4 CPUs) / AMD Phenom 9850 Quad-Core Processor (4 CPUs) @ 2.5GHz
  • Memory: 4 GB RAM
  • Graphics: NVIDIA 9800 GT 1GB / AMD HD 4870 1GB (*cenzūra* 10, 10.1, 11)
  • Storage: 72 GB available space
  • Sound Card: 100% DirectX 10 compatible

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Dekui abiem ir beje del vaiz*cenzūra*es tai jin as nepasakysiu modelio bet tipo tas kuris surinko sake kad tipo gera idejo nu ka zinau pats nesiskundziu :D tik zinau kad jin yra msi :D pameginsiu suzinot

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
On 7/13/2017 at 2:05 PM, Carlos'Mendetti said:

Eis drasiai, mano stacionarui buvo 2.6ghz intelis, 8gb ram ir 512mb vaizdūškė. Ant high grafikų be lago. Tau tas pats irgi turėtų būti, netgi daugiau fps (Jei neklystu pas tave 1gb vaizdūškė

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
27 minutes prieš, San_Xenon rašė:

Eis drasiai, mano stacionarui buvo 2.6ghz intelis, 8gb ram ir 512mb vaizdūškė. Ant high grafikų be lago. Tau tas pats irgi turėtų būti, netgi daugiau fps (Jei neklystu pas tave 1gb vaizdūškė

Pas mane ziurejom 4gb vaiz*cenzūra*e :D

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
10 hours ago, Carlos'Mendetti said:

Pas mane ziurejom 4gb vaiz*cenzūra*e :D

Vadinas ne ten pažiūrėjau :D tai turėtų grafikos lygis dar didesnis būti :D pavydžiu tau, įdomu sampe su kiek fpsu lakstai :D

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Negaliu tikėti, kad GTX650 turi 4GB. Net oficialiam NVIDIA puslapyje rašo, kad ši vaizdo plokštė turi 1GB atminties. Galbūt tavo motininė plokštė turi integruotą vaizdo plokštę ir pamatėt būtent jos specifikacijas, o kad ji turėtų 4GB, čia jau būtų realu.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
On 2017-07-15 at 00:16, San_Xenon rašė:

Eis drasiai, mano stacionarui buvo 2.6ghz intelis, 8gb ram ir 512mb vaizdūškė. Ant high grafikų be lago. Tau tas pats irgi turėtų būti, netgi daugiau fps (Jei neklystu pas tave 1gb vaizdūškė

kaip tau galėjo būt be lago ant high grafikų, kai fhd+ high grafikos naudoja apie 2.5gb vramo (pas tave buvo 0.5gb) tau turėjo ten freezinti žaidimą kas sekundę arba vapsie crashinti XD? nebent tu ten žaidei ant 800x600 rezoliucijos ir tai vargu ar būtų buvę "NO LAG" :> net nekalbu kokio senumo gpu ten pas tave stovėjo. :>

o šiaip, daugiau nei medium nesitikėk, nebent norėsi lošt ant xz kokios rezoliucijos. @Carlos'Mendetti

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    1 narys peržiūrėjo šią temą:

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.