Jump to content
Nesisiųskite jokių .cs ar .asi failų tiesiogiai iš nepažįstamų žmonių. Galite prarasti mūsų serverio vartotojus! ×
Kada ir kokiais atvejais žaidėjai yra blokuojami už „c-bug“? ×
Forume per šviesu?! Išbandyk nakties rėžimą! ×

Peikiu Egidijus_Keza

Fernando`

Rekomenduojamas pranešimas

• Jūsų Vardas_Pavardė serveryje/forume :Denzel_Lunatic

• Moderatoriaus Vardas_Pavardė serveryje/forume :Egidijus_Keza

• Už ką yra peikiamas šis moderatorius ?:Tai manau , kad jis kažkaip lyg ir nori man pakenkti ,nes kai aš kanors freezindavau jis rašydavo tai kviesk policija ir duodavo administratoriaus ispėjima ,bet kai mane sufreezino , atėme ginklus jis nieko nedarė administratoriui.

• Vaizdinė medžiaga pagrindžianti jūsų papeikimą :Irodimai butu peržiurėti ADMIN peikimo anketas kaip mane peikė ir kaip aš peikiau.

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Visu pirma ne čia rašai.Ir šeip niekas niekam nekenkia jeigu patys su savo draugų prisigalvojat kažkokiu nesąmonių tai ir toliau galvokit.

• Trukdote dirbti darbą todėl ir gavote freeze ir iš jūsų buvo atimti ginklai.Kadangi tai buvo situacijoje kurioje jis nei pats šaudė nei ką.
  • Ginklai buvo atimti kadangi pagal situacija ant medikų transporto buvo šaudomas tas pats asmuo kuri turbūt medžiojote dėl vakar,norėdami atkeršyti už jo parašytus papeikimus.Šaudydami nuo mediko transporto jus pažeidėte darbo taisykles+  ir vėl trukdote dirbti.
  • Freeze buvo panaudotas tam ,kad buvo purškiamas vanduo ant žaidėjo.Todėl jis turėjo pilna teise tave sufreezinti ar netgi išspirti iš serverio,
Spoiler

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

• Stilius

2020 © greenside.lt

• Sukurti...