Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Žvejok 2024! ×

Medikų firma atsigauna: naujasis firmos vadovas.

Nico_Moretti

Rekomenduojamas pranešimas

Finišo tiesiąją kerta dar vieni rinkimai, kurių numeris toks pat kaip ir šiandien dienos – 15, tačiau toks čia ir sutapimas, kai aš pats sau leidžiu nuspręst, kada šią temą galės pamatyti šio projekto žaidėjai. Aišku, tą skaičių parašiau ne šiaip sau, šie rinkimai, lyginant su kitais 14, pasižymėjo stipriausia konkurencija ir galėjau rinktis ne tik iš kandidatų, kurie yra patenkinamo lygio, bet ir iš kažko geresnio, ko tikrai nebūna kiekvienuose rinkimuose. Šiuose rinkimuose sulaukiau 15 (vėl tas skaičius) kandidatūrų, iš kurių patenkinamas bei geras kandidatūras pateikė šie projekto žaidėjai: Terry_Snow, Forever_Young, Madd_Dogg, Altiriks_Men ir Dzeris_Nezinau.

 

 

Nors ir visi 5 paryškintų nick‘ų savininkai pateikė pakankamai stiprius laiškus, atsirinkti buvo nesunku, nickų šįkart neminėsiu, teks patiems ieškotis informacijos remiantis duotais faktais. Pirmasis kandidatas atkrenta dėl to, jog yra melagis, o tauta puikiai žino, ko aš labiausiai nemėgstu, faktai tokie: šiame projekte ėjo medikų direktoriaus pareigas, tačiau išbuvęs minimumą jų atsisakė, oficiali priežastis: noras geriau pažinti serverį, susirasti draugų ir t.t., tačiau tikroji šiek tiek skiriasi – direktoriaus atsisakyta dėl žymiai aukštesnių pareigų kitame projekte. Įmanomas variantas, kad tos pareigos būtų pasiūlytos iškart po direktoriaus palikimo, sutapimas, žinai, bet pranešimas apie naująjį komandos narį tame projekte pasirodė dar jam nespėjus atsisakyti direktoriaus čia. Reziumė - dar viena, sėkminga detektiv Nico byla. Sekantis kandidatas labai stengėsi mane įtikinti, jog žmonės moka keistis, gaila, tačiau jam tai nepavyko, žmogus, aišku, gali pasikeist po kokio nors rimto įvykio jo gyvenime, bet tikrai ne dėl krūvos kažkokių pikselių, galbūt sekantis kartas bus sėkmingesnis labai nesėkmingam gaujos lyderiui. Trečiasis kandidatas buvo neblogas direktorius, turėjo susikūręs išties įdomią firmą, kuri pritraukdavo nemažai dėmesio ir anketų atrankose, tačiau jis turėjo problemų su bendravimu, kas jam labai kišo koją, o vėliau dar sugebėjo įsivelti ten, kur visiškai nereikėjo. Visgi progresą ties bendravimu matau, kuo toliau – tuo mažiau randu už ko užsikabint, nors ir rašiau pora eilučių aukščiau, jog labai naiviai žiūriu į tuos žmonių pasikeitimus, bet galbūt tau pavyks įrodyt priešingai. Dabar svarbiausia toliau rodyti progresą ir siekti savo tikslo. Ketvirtasis ne per seniausiai kandidatavo į medikų firmos vadovo pareigas, tuomet jam surašiau nemažai padarytų klaidų, kadangi kandidatūra buvo silpnoka, ir jis padarė tai, ką sugeba retas kandidatas – jis suprato ko aš konkrečiai noriu ir šįkart pateikė žymiai stipresnę kandidatūrą. Respect‘as tau, jog kartais aš tas ilgas analizes, kuriose aptariu kiekvieną kandidatą, rašau ne veltui, o įrodymas, jog moki tobulėt, analizuot ir spręst problemas, padės tau sekančiuose rinkimuose, jei tau išvis dar teks kandidatuot, kadangi įmanomas ir visai realus variantas, jog gausi pasiūlymą kur nors užimti pavaduotojo pareigas. Na ir lieka paskutinysis, penktasis kandidatas, kuris vos atėjęs į šį projektą įrodė, jog yra išties neeilinė asmenybė, dėl ko labai greit pateko į DP ir savininkų akiratį bei visai netrukus jam teko užimti svarbias pareigas šiame projekte, kuriose, deja, jis ilgai neužsibuvo, bet galbūt netolimoje ateityje sėkmingas direktoriavimas medikų firmoje užtikrins jam panašias pareigas, o kol kas užteks pasveikinti naująjį firmos vadovą, palinkėti jam sėkmės ir užbaigti šią nevykusią analizę.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Dar du skaičiai 15 :D Taip jau išeina kad Liepos 15-tą dieną man sukanka 15 xDDDDDD

 

Sveikinu Madd_Dogg'ą, sėkmės nelinkėsiu, nes nemanau kad jos prireiks kokybiškam direktoriavimui.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.