Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Žvejok 2024! ×

Prašau užblokuoti Andrey_Lebedev

ALFRED.

Rekomenduojamas pranešimas

• Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Alfred_Pennyworth

• Žaidėjo, kurį turėtų užblokuoti Vardas_Pavardė serveryje : Andrey_Lebedev

• Už ką žaidėjas turėtų būti užblokuotas ?: Čytinimą (aim + ahk)

• Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms : Įsijunkit 1080p

 

 

 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

:D:D:D:D::D:D:D:D nu cia aimas nezinau, gal jei per siena buciau susaudes tada galbut, tiesiog prefirinau :D:D:D  buvau gaves bana pripazistu pats savo kliauza, kai testinau blue eclipses aima pries savaite ar daugiau nu bet cia virsune :D:D:D

bet nu ahk, nu cmon, zmogau, cia videkas is savo cbugo

 

pralinksminai, nes kaip ir komplimentas uz cbuga

 

 

 

EDIT: ai beto, kas cia tikrins sita tragikomediska anketa, video iraso savininkas man atrodo lag.cs ant 0:10 susisaudymo

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
4 minutes prieš, Andrey_Lebedev rašė:

:D:D:D:D::D:D:D:D nu cia aimas nezinau, gal jei per siena buciau susaudes tada galbut, tiesiog prefirinau :D:D:D  buvau gaves bana pripazistu pats savo kliauza, kai testinau blue eclipses aima pries savaite ar daugiau nu bet cia virsune :D:D:D

bet nu ahk, nu cmon, zmogau, cia videkas is savo cbugo

 

pralinksminai, nes kaip ir komplimentas uz cbuga

Pries savaite gavau bana bet db magiskai lygiai taip pat saudau, kaip pries bana? Dziaugtis tau reik, kad adminai atsilupe ir nekreipia demesio, antraip nei cripsu nei dekanidziu seniai nebutu buve.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Karlas aimas + makro :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD, *cenzūra* silveriukai patys visus čytus žaidime tur, Kėžai pripisę proto kad dmeriai, nors tas keža nieka nesupranta. Try next time silvers

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
21 minutes prieš, džims rašė:

Karlas aimas + makro :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD, *cenzūra* silveriukai patys visus čytus žaidime tur, Kėžai pripisę proto kad dmeriai, nors tas keža nieka nesupranta. Try next time silvers

Tai jo, neisnykstam kai puse gaujos nariu prabanina po keliu veiksmu, kaip dekanidzes, cripsai, princai ir pns :DD

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

ar as jusu video saudziausi 1v1 ar sone dar yra ir is mano klano zmoniu? :D jeigu butum adminas, Ir rodytu kas pataike kulkas tada suprasciau, paskutine viena kulka pataikiau. Del autocbugo - cmon nu, jus rimtai, nu zmogus, nu nepavadinciau cia saves tuo pro-dmeriu, negali neuzsikirsdamas issaudyt keliu apkabu ar kur jus cia autocbuga matot? :D 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
16 minutes ago, Andrey_Lebedev said:

ar as jusu video saudziausi 1v1 ar sone dar yra ir is mano klano zmoniu? :D jeigu butum adminas, Ir rodytu kas pataike kulkas tada suprasciau, paskutine viena kulka pataikiau. Del autocbugo - cmon nu, jus rimtai, nu zmogus, nu nepavadinciau cia saves tuo pro-dmeriu, negali neuzsikirsdamas issaudyt keliu apkabu ar kur jus cia autocbuga matot? :D 

1. Ne mano video.

2. Filmuodamas fpsas krenta, ant 80fpso ir as nepacbuginciau.

O jau po biski ir pats prisipazinet pradedi, kulka pataikei, o ta kreiva, butu dar turejes armora, lazinuos, kad ir tas likusias hp, pataikytum visas kulkas, bet aimas matosi, kai per sienas bando "kabinti", tam ir numeciau tuos ekspermentinius klipukus, kad musu gerb. priziuretojams lengviau butu. :) 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

o ar tu pats esi zaides tcw/ad ir visus kitus gamemodus? Prefirint visus kampus, nezinau gal lagshoto per daug priprates, bet nu cia naturalu protingai saudant.  atsidaryk pirma savo nuotrauko kur idejai ale irodymus, kur zmogeliukas ir kur mano kulka, o dar tokio aimo, kuris grynai cbuginant vedziotu per sienas dar neteko sutikt ir tikiuosi neteks nes zaidimas bus tikrai nebeidomus.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
3 minutes prieš, Andrey_Lebedev rašė:

o ar tu pats esi zaides tcw/ad ir visus kitus gamemodus? Prefirint visus kampus, nezinau gal lagshoto per daug priprates, bet nu cia naturalu protingai saudant.  atsidaryk pirma savo nuotrauko kur idejai ale irodymus, kur zmogeliukas ir kur mano kulka, o dar tokio aimo, kuris grynai cbuginant vedziotu per sienas dar neteko sutikt ir tikiuosi neteks nes zaidimas bus tikrai nebeidomus.

cia galvoji ant tiek visi moliai, kad ant tiek nesuprastu ir pasimestu tavo zodziuose? yra normalus prefire kai sauni i kampa, po biski, o ne lesdamas lygiai tokia pat trajektorija, kur stovi priesas. nieko nesakyciau jei seip nepasigautum per kiekviena gw ir nebutum gaves BANO uz kuri jau seniai turetum sedet NGS. bet kai kiekviena gw pasigauni, ir jau sedejas bane, tai tik irodo, kad esi nesvarus. mano manymu, aimas uzkabino ant zmogaus ir saudei ten, laukei kol islis ir pataikysi visas reikiamas kulkas.

o del cbugo... abejoju ar zonoj padarytum ~800 ms cbuga kur fpsas dvigubai zemesnis nei kur kitur.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Dabar, Edward_Mckinnon rašė:

cia galvoji ant tiek visi moliai, kad ant tiek nesuprastu ir pasimestu tavo zodziuose? yra normalus prefire kai sauni i kampa, po biski, o ne lesdamas lygiai tokia pat trajektorija, kur stovi priesas. nieko nesakyciau jei seip nepasigautum per kiekviena gw ir nebutum gaves BANO uz kuri jau seniai turetum sedet NGS. bet kai kiekviena gw pasigauni, ir jau sedejas bane, tai tik irodo, kad esi nesvarus. mano manymu, aimas uzkabino ant zmogaus ir saudei ten, laukei kol islis ir pataikysi visas reikiamas kulkas.

o del cbugo... abejoju ar zonoj padarytum ~800 ms cbuga kur fpsas dvigubai zemesnis nei kur kitur.

kita karta teks filmuot viska ir paklausyt leaderio, kuris prase,  kad filmuociau, nes prisikabinejat prie visko. laukiam sprendimo, tikiuosi nesuklys administratoriai.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
11 minutes ago, Andrey_Lebedev said:

o ar tu pats esi zaides tcw/ad ir visus kitus gamemodus? Prefirint visus kampus, nezinau gal lagshoto per daug priprates, bet nu cia naturalu protingai saudant.  atsidaryk pirma savo nuotrauko kur idejai ale irodymus, kur zmogeliukas ir kur mano kulka, o dar tokio aimo, kuris grynai cbuginant vedziotu per sienas dar neteko sutikt ir tikiuosi neteks nes zaidimas bus tikrai nebeidomus.

O tavo prefire geras, saudydamas kelis metrus nuo kampo, kur tau islys? Is sienos?

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

http://prntscr.com/fw4gfe mano ir siek tiek nukrypęs ginklas. :)

bet va video kaip aš šaudžiau. Dmeriai, prigaudinėjat vpš ant beleko, jei jus nušauna, tai jau čyteris, nueikit į ta savo dmeriu serverį kur rimčiausi esat ir loškit... Mano video susilėtinkit ir net nekreivas tas gun, tai išsitrinkit tuos savo pedus, tada filmuokit. :)
https://www.youtube.com/watch?v=AALB5JPY94A&feature=youtu.be

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
1 minute prieš, Pofka_Srd rašė:

jei jus nušauna, tai jau čyteris

tai kai savaite po bano ir vel itartinai saudo, tai zinai, man neatrodo, kad svarus :) kai puse jusu nebus uzbaninta, tai galesi kalbet, ziuriu visi cia rimti, kas cyteriu prisirenka :)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
10 minutes prieš, Edward_Mckinnon rašė:

tai kai savaite po bano ir vel itartinai saudo, tai zinai, man neatrodo, kad svarus :) kai puse jusu nebus uzbaninta, tai galesi kalbet, ziuriu visi cia rimti, kas cyteriu prisirenka :)

delete*

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
3 minutes prieš, Pofka_Srd rašė:

nesuprantu verkiat, nors 3dienas mus daužėt, šį kartą jūsų mažiau gavot malkų, nemokat pralaimėjimo priimti? :D

yra pralaimejimas, ir yra tokie kaip jus, kurie cytina, ir dar kelia kitas gaujas i foruma atseit mes cytinam. kai tokius siuksles kaip lebedevas pravalysit, paziuresim ar penki zmones i zona susirinks ;]

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
13 valandas prieš , Edward_Mckinnon rašė:

yra pralaimejimas, ir yra tokie kaip jus, kurie cytina, ir dar kelia kitas gaujas i foruma atseit mes cytinam. kai tokius siuksles kaip lebedevas pravalysit, paziuresim ar penki zmones i zona susirinks ;]

stipriai perzengi savo ribas, nuleisk balsa ir sedek kur sedi. ne viena, ir ne dvi banned anketos ikeltos butent is jusu gaujos, kai pastoviai issisukat del jusu neva isikeltu pedu. tai kai ir bus beveik defaultinis gta, kur galima normaliai nufilmuoti, tada filmuokit ir baninkit visus mus. 

 

 

edit: feel free, jeigu norit tikrint pc ir pns, susirasom administratoriai i pm

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    3 nariai peržiūrėjo šią temą:

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.