Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

[1.8.1] Dalybos

Haku_Rinha

Rekomenduojamas pranešimas

• Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Haku_Rinha

• Plačiai aprašykite savo pasiūlymą: Siūlau pakeisti, arba išvis panaikinti dėžių dalybas pagal surinktus "patinka" Greenside.lt Facebook puslapyje, nuo šių dalybų krenta tiek įdomumas gauti dėžes sunkiau, tiek serverio ekonomika, nusibodo tai jog žaidėjai kuria naujus acc Facebook puslapyje jog galėtų paspausti "patinka" ir gautų dėžių, siūlau keisti "patinka" skaičių į maždaug 500, arba visiškai tai panaikinti, ir dalinti dėžes tik švenčių proga. Suprantu jog daugelis neigs, bet pažiūrėkit iš kitos pusės kas bus jeigu šios dalybos tęsis ilgai, serveris paliks visiškai tuščia vieta.

• Kuo jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui?: Nebekristu serverio ekonomika dėžių srityje ir tuo tarpu būtų įdomiau pirkti dėžes ir pasunkinti žaidimą kaip buvo anksčiau.

• Kiti svarbūs įrašai (nuotraukos, svarbūs pasiūlymo faktai, papildymas ir pan. Jeigu neturite ką papildyti šiuo klausimu - palikite tuščią tarpą)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Dabar, Haku'Rinha rašė:

Deja pasisekė jau ne pirmą kartą, tiesiog pažiūrėk iš kitos pusės kas vyks po ilgesnio laiko. ;)

Tai jai nepatinka leavink , nes tu vienintelis skundes tuom kad čia laikus surenka ..

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
1 minute prieš, Anton_Cartel rašė:

Tai jai nepatinka leavink , nes tu vienintelis skundes tuom kad čia laikus surenka ..

Norėsiu leavinsiu, norėsiu ne, aiškinti nereikia, galbūt vienintelis suprantu kas gali gręsti serveriui po tokių dalybų kiekvieną savaitę, nori žaisti antrame ryžyne ? Aš tikrai ne, manau po šito gali nebekomentuoti, nes suprantu iš kur esi atėjęs ir tau ten įdomu buvo, todėl ir čia būtų įdomu jeigu taip nutiktų.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Dabar, Matthew_Bennett rašė:

Paaiskink savo teorija kaip krenta ekonomika?

Anksčiau dėžės kainuodavo po 25.000, tik pradėjau žaisti buvo sunku ir įdomu, šiuo atveju gauna dėžes ir gali nusipirkti už 10.000, arba net nereikia pirkti nes gauni pats, kur yra visas įdomumas ? Pardavinėji dėžes gauni pinigų ir perki ką tik nori, įdomumo nelieka. Nežinau kaip jūs bet ankščiau buvo geriau.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
1 minute prieš, Haku'Rinha rašė:

Anksčiau dėžės kainuodavo po 25.000, tik pradėjau žaisti buvo sunku ir įdomu, šiuo atveju gauna dėžes ir gali nusipirkti už 10.000, arba net nereikia pirkti nes gauni pats, kur yra visas įdomumas ? Pardavinėji dėžes gauni pinigų ir perki ką tik nori, įdomumo nelieka. Nežinau kaip jūs bet ankščiau buvo geriau.

Visiškai pritariu

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Dabar, Matthew_Bennett rašė:

Kaip tau tokia teorija.

TDEZES ATEINA IS NIEKUR ZMONES PERKA JAS UZ SAVO PINIGUS , PAPILDOMU PINIGU NEATSIRANDA VISISKAI , ANKSCIAU AR VELIAU TDEZES SUSIDEDA

Gerai, ši teorija teisinga, bet pagalvok, duosiu pavyzdį, tu nusiperki naują sultaną, turi 100.000 pinigų, ir perki tdėžes kurias pirkai po 25.000 ir gauni gerą tunę kuri nemenkai verta, tu džiaugiesi šiuo atveju kad pasisekė gauti gerą tune iš mažai tune dėžių, ir kitas atvejis taspats nusiperki sultaną, turi tokią pat sumą pinigų ir nusiperki žymiai daugiau dėžių, iš kurių gali gauti 2. galbūt net 3 tokius sultan, kuriuos pardavęs tu gauni nemenką pinigų sumą. Manau suprasi ką noriu pasakyti tau, taip pat ir kitiems. Kiekvienas turi savo nuomonę ir laikosi jos, mano nuomonė kitokia nei jūsų.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Dabar, Haku'Rinha rašė:

Gerai, ši teorija teisinga, bet pagalvok, duosiu pavyzdį, tu nusiperki naują sultaną, turi 100.000 pinigų, ir perki tdėžes kurias pirkai po 25.000 ir gauni gerą tunę kuri nemenkai verta, tu džiaugiesi šiuo atveju kad pasisekė gauti gerą tune iš mažai tune dėžių, ir kitas atvejis taspats nusiperki sultaną, turi tokią pat sumą pinigų ir nusiperki žymiai daugiau dėžių, iš kurių gali gauti 2. galbūt net 3 tokius sultan, kuriuos pardavęs tu gauni nemenką pinigų sumą. Manau suprasi ką noriu pasakyti tau, taip pat ir kitiems. Kiekvienas turi savo nuomonę ir laikosi jos, mano nuomonė kitokia nei jūsų.

Tai kodel niekas ju negauna , jeigu tavo cia teisinga teorija?

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
1 minute prieš, Matthew_Bennett rašė:

Tai kodel niekas ju negauna , jeigu tavo cia teisinga teorija?

Mačiau jau ne vieną kurie gavo gan neblogas tune, tik tiek kad jie pardavę kitiems žaidėjams, tie kiti žaidėjai mano kad gali gauti geresnių ir uždeda, tuo metu tu nepastebi kaip dingsta geresni sultanai, pavyzdžiui aš renku transporto kolekciją vienos spalvos, tad man galbūt ir yra sunkiau gauti norimą tune, o kitiems mačiau tikrai puikiai pasisekė gauti puikius tune.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Dabar, Haku'Rinha rašė:

Mačiau jau ne vieną kurie gavo gan neblogas tune, tik tiek kad jie pardavę kitiems žaidėjams, tie kiti žaidėjai mano kad gali gauti geresnių ir uždeda, tuo metu tu nepastebi kaip dingsta geresni sultanai, pavyzdžiui aš renku transporto kolekciją vienos spalvos, tad man galbūt ir yra sunkiau gauti norimą tune, o kitiems mačiau tikrai puikiai pasisekė gauti puikius tune.

Skiriasi musu poziuriai i gerus tune , jeigu tu xflow sultana smelio spalvos laikai geru tada jo , geru sultanu serve yra mazai o ir tie geri atsirado is luxus , nematau cia problemos.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
1 minute prieš, Matthew_Bennett rašė:

Skiriasi musu poziuriai i gerus tune , jeigu tu xflow sultana smelio spalvos laikai geru tada jo , geru sultanu serve yra mazai o ir tie geri atsirado is luxus , nematau cia problemos.

Aš asmeniškai neperku sultanų pagal tune retumą, perku sultanus pagal tai kaip man atrodo gražiai, yra tokių mėgėjų kuriems rūpi retumas kaip suprantu ir tau, žodžiu geriau manau riškim šitą mūsų ginčą, nes tai bus be galo, vis vien nei tu man, nei aš tau neįrodysim tai ko norim įrodyti

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Turbūt tai vienintelės dalybos, kurias pateisinu, nes nuo jų visiškai nedidėja pinigų infiliacija serveryje. Sakai kris tdėžių kainos? Tai kas trukdo padaryti "Bendrą susitarimą" ir pakelti tdėžių kainas iki 20k? Tereik tik noro. Pasižiūrėk į rudu stogu namų pavyzdį, Marko sugebėjo visus įtikinti, kad šitie namai verti milžiniškų šaibų. Galima panašiai padaryti ir su tdėžėmis. 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Ka aš supratau tai kad greenside papirkinėja žmonės tuom kad būtu daugiau like facebook'e.

Na surenkamas didelis "Like" skaičius, aktyviu sekėju nėra.

Žaidėju skaičius tas pats. Butu gerai kad tai pritrauktu nauju aktyviu žaidėju bet kažkaip ju nesimato.

Žinoma daugelis žaidėju išnaudoja šia sistema kad pasipelnyti, NES VISI ŽMONES SAVANAUDŽIAI, tokie jie jau yra.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Nelabai suprantu tavo logikos. Vienintėlė dalybų problema - pigiau gaunamos dėžės, kadangi jų servery yra daugiau. Tavo argumentas (Kuomet dėžės kainavo brangiau, buvo įdomiau žaisti) lygus nuliui. Tos dėžės laikinas resursas gi, kaip kažkas sakė - anksčiau ar veliau jos susinaudos. Kalbi, kad gadina ekonomika? Kuom tau gadina? Gerai, naujokui pasiseka ir jis gauna tų dėžių, tarkim 30. Jis jas parduoda, oba 450k ane? Bet tie pinigai neatsiranda iš niekur, tas dėžes kažkas gi nuperka, kažkas praranda pinigus. Pritariu nebent tam, kad dalybos vyktų rečiau, t.y. kas 200 like

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Aš Už kad nebutu facebook tu like nes vistek žaidžia tik 130 žaidėjų o per dalybas buna 300 :D keista, Ir bus /Tdežes vertingesnės bus tada po  20-25k,  nes šiuo metu 14-16k tdežes net sultan su labai gera tune nevertingi yra nes bet kas gali uždeti kaip yra tek /Tdežiu, taip pat ir /Sdežes Big Smoke buvo prieš dalybas po 500-800k dabar 150k :D bei GreenSide administracija gauna minusa kaip niekas neperka tdežes.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Jeigu kalbant apie ekonomika, jokia ekonomika nekrinta, daugumas kas gauna tas /tdezes sumeta ant savo transporto priemonių.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Serveryje tampą infliacija vien dėl tu facebook like , prisirenką lavoniniai žaidėjai tai iš ryžyno iš bumerino ir iš daugeli kitu kad tik susirinkt dėžes parduot ir susirinkt šaibas realybėje vien dėl to kad keičiama greenside valiutą į realybės pinigus labai dažnai kaip girdėjau vienas žmogus pardavė apie 2 milijonus greenside valiutos už 35 eurus realybės pinigų tai patys pagalvokit kiti daunai iš lavono neverto serverių susirenka iš gero projekto kaip sakant "Brangenybes" ir *cenzūra* sau nemažas varkes iš jų taip aš neesu gavęs ir neverkiu dėl to vien dėl to jog man patinką sunkesnis žaidimas kuris būdavo seniau apie 1 metus kai viskas buvo uždirbama iš savo sunkiai uždirbtu pinigų serveryje , mano manymų tuos dalybos nieko vertos kad tik sau pasidaryt pelno, ir jus galvojat tai padidins skaičių serveryje ne kaip tik abejojų vien dėl to jog prisijungę 60-70 sandboxų arba seniau sukurtu paskyrų, žaidimas buvo daug įdomesnis seniau dabar tai čia mano manymų darosi ko lengviau bei neįdomiau palyginus normaliai stovi apie 10-15 žaidėjų prie SK(Skelbimų kontoros) po evento pabaigos vos ne 80-100 žmonių vien dėl to jog kaip ir minėjau parduosi - prasikalsi. Už šia idėją tariu didelį UŽ .

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.