Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

Pasiūlymas skin inventoriams (1.8.1)

Criss

Rekomenduojamas pranešimas

• Jūsų Vardas_Pavardė žaidimeJohn_Cerry

• Plačiai aprašykite savo pasiūlymą: Sveiki visi skaitantys šį pasiūlymą. Aš siūlau padaryti daugiau skin slotų, dabar yra tik 5, o jeigu prie jų pridėtų dar 5 tada būtų įdomiau žaisti.

• Kuo jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui?Šis pasiūlymas būtų naudingas tuo, kad kiekvienas serverio žaidėjas galėtų įsigyti bent 10 skirtingų aprangų. Nes jeigu žmogus turi 5 aprangas ir jam jos atsibodo, bet niekas neperka jis turi atidaryti skin dėžę arba pirkti iš žmonių skinus, tai jis turi pakeisti naują į tą skiną kuris jam atsibodo. Bet jeigu žmogaus visi skinai reti (raudoni), bet jį domina ne retas (pilkas), tai žmogui keisti pilką į raudoną nėra logiška.                             Nu laukiu jūsų Teigiamų bei Neigiamų komentarų.

 

• Kiti svarbūs įrašai (nuotraukos, svarbūs pasiūlymo faktai, papildymas ir pan. Jeigu neturite ką papildyti šiuo klausimu - palikite tuščią tarpą)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Sveikas, su tavo pasiūlymu sutikčiau, bet manau ji galetų dar patobulint. Mano nuomone norint įgyvendint tokią naujovę reiktų už kiekvieną (iš tų 5 slotų) slotą susimoket po vienkartinį mokestį

Aš UŽ.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Aš sutinku su tavo nuomonę, nes kiekvienam žaidėjui kuris turi 5/5 skin slotų visada norisi daugiau skinų, ir tarkim būtų gailą prarasti orandžinį/raudoną/violetinį skiną. Vien todėl, kad nori kokio pilko Homeless.

Pilnai sutinku! 
:)

Patobulinimas: Reikėtų padaryti taip, 100 kreditų ir gauna žaidejas slotą. (Tas pats kaip ir mašinos slotas.)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.