Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

Peikiu Matthew_Bennett

ALFRED.

Rekomenduojamas pranešimas

• Jūsų Vardas_Pavardė serveryje/forume : Alfred_Pennyworth ( ALFRED. )

• Prižiūrėtojo Vardas_Pavardė serveryje/forume : Matthew_Bennett

• Už ką yra peikiamas šis prižiūrėtojas ?: Situacija tokia: kartu su gauja pradėjome ruoštis zonai, užbėgome už loterijos, dalinomes ginklus, narkotikus, tada iš niekur nieko pasirodė benetis su nico, tuo metu zonos dar nebuvo ir policija turi teisę gaudyti nusikaltėlius, tad pirminis instinktas pamatę pareigūnus pradėjome šaudyti - tačiau mūsų buvo virš penkių, jei ne daugiau, o šis asmuo rakino visus gaujinius nors aiškiai nuostatose parašyta jog tai yra draudžiama. Toliau išsiaiškinus patys prižiūrėtojai teigė, jog "taisyklės yra tam, jog jas laužytų", tačiau šio įrašo neturiu (paliūdytų Jeremy_Malboro). Rašau tiesiogiai į šią skiltį kadangi asmuo taip pat pasiskyrė GSPD pavaduotoju šūdo pamalt, kaip akivaizdžiai matome.

3.14 Draudžiama rakinti gaujų narius, jei jų vienoje vietoje yra daugiau negu trys.

• Vaizdinė medžiaga pagrindžianti jūsų papeikimą : 

Taip pat būtų labai įdomu sužinoti kaip čyteris pateko į gaujų prižiūrėtojų gretas :)

Su šiuo ir kitais penkiais papeikimais šis asmuo turėtų būt nušalintas nuo prižiūrėtojų, kadangi akivaizdžiai darbo našumas mažas bei prastas.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Sveiki dar kartą , labai dažnai čia susitinkam , o man tas patinka. Jeigu yra papeikimai reiškia visgi kažką darau. Suprantu kad jūs norėtumėt kitokio prižiūrėtojo kuriam būtų dzin ant jūsų , galėtumėt žaisti su antrais acc ir visa kt , bet atlieku pareigas savaip , papeikimas galėtų būti pagrįstas ir kitaip. Kaip ten jūsų gauja buvo Moliugovai ar kiek ten? Turbūt dėl jų čia pagrinde ir reiškiatės ir liejat pykti ant manęs , kad nuimiau jums oficialumą , nepelnytai. NORS jokio atsakymo dėl sąjungu iš jūsų nesulaukiau 0 paaiškinimų , o dar kažkas kvailai leptelėjo mūsų buvo tik 4. Nematau skirtumo nors ir vienas bet sąjungu daryti tikrai negalite , bet žn dabar kalbu vėjus , nes papeikimas visiškai ne apie tai. Bėgam prie papeikimo ir trumpas paaiškinimas , kodėl turi kentėti kiti darbai tiek teisėsauga , tiek paprasti darbai kurie nėra nieko dėti , pastebėjus jus ilgiau galima matyti jūsų psichikos išpuolius prieš niekuom dėtus žmones , šaudymus į juos ir visa kt. Kantrybė trūko , kaip be priežasties pradėjot šaudyti į mus , tad jeigu sau tiek daug leidžiat , ko ryškiai negalit , tai mes pasirinkome teisingiausia kelia , surakinom visus ir nuvežėm į jailą , man vienodai , kad jums hoodas ar kas . Vėlgi visi kalti tik ne jūs patys , taisyklių jūs nepakeisit kaip tik siūlyčiau jums prie jų prisitaikyti , jeigu atėjot iš kito projekto nereiškia , kad galit elgtis taip , kaip elgiatės kitam projekte. Tikrai nematau , kad padariau kažką blogo jus surakindamas , o kaip tik padėjas žmonėms , kad jų nešaudytumėt. BET galim sužaisti kitaip surenku įrodymus iš žmonių kurie man rašė jog šaudot ir sumetu visus į ngs , galima pažaisti ir taip , jeigu nevaldot savo veiksmų. Niekada gaujos negalėjo šaudyti civilių , o ypač miestelių rybose ir man yra vienodai kiek ten jūsų 2 ar 30 rakinsiu , nes patys darot draudžiamus dalykus.
Nesiruošiu daugiau atsakinėti į jūsų užduotus klausimus žemiau mano posto , nes ir taip tas atsakinėjimas yra bevertis , kaip patys nesugebat suvokti paprastu dalykų.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

pievas vpš kalbi, sako darom psichinius ispuolius pries civilius, tu bsk primiges man atrodo, koks mums tolkas civilius saudyt jei ir taip tasku turim vos kelis simtus(200-300 tuo metu). bet tai e, kai dirbau mediku ir mumis mentai susaude is lempos, tas drk(serverio ĮŽEIDIMAI), musu net neatsiprase, nes jiems buvo susisaudymas, bent galejo atsiprasyt ir kazkiek normaliau pabendraut, o pasake jeigu matom mentus tai apsisukam ir lekiam kitur, tai ko jus trinates prie musu, specialiai tik norit kad kazka ne taip padarytume ir prisikabint. zdz, ka mlg sake supergames forume, manau taip ir bus, nes tiesa sakant bloga daros nuo tokiu tvarkos priziuretoju

Redaguota Teddy Wudson

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
7 hours ago, Matthew_Bennett said:

Sveiki dar kartą , labai dažnai čia susitinkam , o man tas patinka. Jeigu yra papeikimai reiškia visgi kažką darau. Suprantu kad jūs norėtumėt kitokio prižiūrėtojo kuriam būtų dzin ant jūsų , galėtumėt žaisti su antrais acc ir visa kt , bet atlieku pareigas savaip , papeikimas galėtų būti pagrįstas ir kitaip. Kaip ten jūsų gauja buvo Moliugovai ar kiek ten? Turbūt dėl jų čia pagrinde ir reiškiatės ir liejat pykti ant manęs , kad nuimiau jums oficialumą , nepelnytai. NORS jokio atsakymo dėl sąjungu iš jūsų nesulaukiau 0 paaiškinimų , o dar kažkas kvailai leptelėjo mūsų buvo tik 4. Nematau skirtumo nors ir vienas bet sąjungu daryti tikrai negalite , bet žn dabar kalbu vėjus , nes papeikimas visiškai ne apie tai. Bėgam prie papeikimo ir trumpas paaiškinimas , kodėl turi kentėti kiti darbai tiek teisėsauga , tiek paprasti darbai kurie nėra nieko dėti , pastebėjus jus ilgiau galima matyti jūsų psichikos išpuolius prieš niekuom dėtus žmones , šaudymus į juos ir visa kt. Kantrybė trūko , kaip be priežasties pradėjot šaudyti į mus , tad jeigu sau tiek daug leidžiat , ko ryškiai negalit , tai mes pasirinkome teisingiausia kelia , surakinom visus ir nuvežėm į jailą , man vienodai , kad jums hoodas ar kas . Vėlgi visi kalti tik ne jūs patys , taisyklių jūs nepakeisit kaip tik siūlyčiau jums prie jų prisitaikyti , jeigu atėjot iš kito projekto nereiškia , kad galit elgtis taip , kaip elgiatės kitam projekte. Tikrai nematau , kad padariau kažką blogo jus surakindamas , o kaip tik padėjas žmonėms , kad jų nešaudytumėt. BET galim sužaisti kitaip surenku įrodymus iš žmonių kurie man rašė jog šaudot ir sumetu visus į ngs , galima pažaisti ir taip , jeigu nevaldot savo veiksmų. Niekada gaujos negalėjo šaudyti civilių , o ypač miestelių rybose ir man yra vienodai kiek ten jūsų 2 ar 30 rakinsiu , nes patys darot draudžiamus dalykus.
Nesiruošiu daugiau atsakinėti į jūsų užduotus klausimus žemiau mano posto , nes ir taip tas atsakinėjimas yra bevertis , kaip patys nesugebat suvokti paprastu dalykų.

Nesuprantu ką tu čia bandai įrodyti, civilių nešaudom, šaudom pagrinde asmenis kurie kišasi į zoną nesant gaujoje, arba medikus, kurie kelia priešingos gaujos atstovus ir nesiruošia kelti savų. Išskirtinis atvėjis būna kai civiliai į mus su pilna jėga įsirežia su transportu arba patys pradeda šaudyt. Tema eina ne apie tai, tuo metu nebuvo jokių civilių nei nieko, kaip ir minėjau, laikas buvo nepatogus kadangi policija vis dar gali rakinti bei išvešti žaidėjus į kalėjimą, nes tuo metu dar liko aštuonios minutės iki zonos pradžios, kad kaip ir rašiau anksčiau (ko tu nesugebėjai paskaityt), pirminis instinktas gaujos nariui pamačius policiją iškart į juos šaudyti. Nepaisant ir to "pirminio instinkto", mes akivaizdžiai dalinomes ginklais, kitaip sakant jais "prekiavom", tad pridedant šį  faktoriu taip pat pradėjome į jus šaudyti tam, jog nebūtume surakinti ar išvešti į kalėjimą prieš zonos startą. Turbūt visi prižiūrėtojai susirinko į GSPD šūdo pamalt, nes kaip akivaizdžiai matome su praeitu įrašymu į nds ir keliais papeikimų prižiūrėtojais nei vienas iš jūsų nesilaiko taisyklių ir jum giliai p* ant jų. Tai gerai, visi nesilaikom taisyklių, parsisiunčiam šaudymo pagalbinius failus, dar galim parsisiųsti ir kitus čytus, nes kaip matome serverio "galvos" taisyklių taip pat nesilaiko, tad visi turėtų būti lygūs :)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Įrodymuose nematau pažeidimo, matau tik tris surakintus žaidėjus. Trūksta įrodymų ar tai buvo viena bendra žmonių grupė, kuri darė vieną bendrą pažeidimą ar į tai buvo įsivėlę ir pašaliniai žaidėjai, tad bausti prižiūrėtojus už taisyklių pažeidimus negaliu, nes kaip ir minėjau, įrodymuose trūksta medžiagos, kuri įrodytų įvardintus pažeidimus.

Prižiūrėtojai nebus baudžiami,
Tema rakinama.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    1 narys peržiūrėjo šią temą:
    Svečias 

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.