Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Žvejok 2024! ×

ApprovedPlay antroji sa-mp pamoka naujokams, GreenSide.lt SA-MP serveryje!

Minde_Johnson

Rekomenduojamas pranešimas

4 minutes prieš, Rob_Winston rašė:

Tikrai vertas dėmesio vaizdo įrašas,matosi gera kokybė,geras įgarsinimas,puikus intro bei visą kitą ko reikia sukurti geram vaizdo įrašui ;) Sėkmės tau YouTube karjeroje jei ją taip galima pavadinti :D 

Na aš tai pat nepavadinčiau to karjera :D Realiai kuriu tik savo malonumui, tam kad tobulėčiau, o ne tam, kad iš to uždirbčiau ar velniškai baisiai išpopuliarėčiau. Taip, tai smagu išties kai tave įvertina, tačiau laikui bėgant tai turi ateiti savaime, o savinauda niekada neatneš nieko gero. Jeigu norime kažką gauti, turime kažką ir atiduoti, aš atiduodu save, tam kad įgyčiau daugiau patirties, toks mano tikslas. Ačiū už nuomonę :) 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Šaunuolis, labai smagu serveryje turėti tokių gabių asmenybių. Vaizdo įrašas tiesiog nuostabus! Viskas atlikta labai gerai (įgarsinimas, muzikos fonas). Matosi, kad įdėjai labai daug darbo. Už pastangas spaudžiu ŽALIĄ! Nenustok kurti. Sėkmės.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
9 valandas prieš , Arthur_Maravich rašė:

Atėjau į projektą užvakar, padėjai tikrai, vau, dėkingas.

 

9 valandas prieš , Matas_Shrab rašė:

labai puiku daug suzinojau naujoviu

 

7 valandas prieš , Red_Mamba rašė:

Šaunuolis, labai smagu serveryje turėti tokių gabių asmenybių. Vaizdo įrašas tiesiog nuostabus! Viskas atlikta labai gerai (įgarsinimas, muzikos fonas). Matosi, kad įdėjai labai daug darbo. Už pastangas spaudžiu ŽALIĄ! Nenustok kurti. Sėkmės.

 

20 minutes prieš, KenshinYona rašė:

Su tokiais video visos pateles bus tavo :D 

Labai ačiū visiems už nuomones! Man tai tikrai daug reškia :) 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Palyginus pirmąją dalį su atrąja matosi akivaizdus patobulėjimas. Atvirai pasakius tikėjausi, kad žiovausiu stebint video(nes dažniausiai tokio tipo vaizdo įr. ir sukelia žiovulį), tačiau likau nustebintas. Greičiau kiek ne žiovavau, o buvau išsivėpęs iš nuostabos kaip įdomiai sumontuotas vaizdo įrašas. Turbūt pats svarbiausias punktas yra tas, jog per ilgai neužsistovima ties viena vieta ir keliaujama pirmyn. Labai patiko vaizdo įraše matomos modifikacijos, kurios tik pagražino visą vaizdą. Šaunuolis, Mindaugai! ;)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Išties vertas dėmesio darbas! Peržiūrėjau viską iki pabaigos ir tikrai drąsiai galiu tai pasakyti. Maža klaidelė buvo gana dažnai iššokstantis ir vėl sumažėjęs muzikos garsas, bet tai nieko daug nesudaro... Šaunu, kad yra tokių žmonių, kurie apsiima dėmesį pritraukiančiais darbais. Sėkmės tau toliau kuriant, nesustok!

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
41 minutes prieš, Madd_Dogg rašė:

Palyginus pirmąją dalį su atrąja matosi akivaizdus patobulėjimas. Atvirai pasakius tikėjausi, kad žiovausiu stebint video(nes dažniausiai tokio tipo vaizdo įr. ir sukelia žiovulį), tačiau likau nustebintas. Greičiau kiek ne žiovavau, o buvau išsivėpęs iš nuostabos kaip įdomiai sumontuotas vaizdo įrašas. Turbūt pats svarbiausias punktas yra tas, jog per ilgai neužsistovima ties viena vieta ir keliaujama pirmyn. Labai patiko vaizdo įraše matomos modifikacijos, kurios tik pagražino visą vaizdą. Šaunuolis, Mindaugai! ;)

Labai ačiū tau už šią itin punktualią ir įkvepiančią nuomonę! Man tai be galo džiugu girdėti ar skaityti :). Nuoširdžiai tariant vien dėl tokių komentarų ir atsiliepimų aš esu tik dar labiau stumiamas tolyn, į priekį kad tobulėčiau. Tikiuosi, kad su laiku darysis tik dar įdomiau, tačiau kad pastoviai kelčiau video - reikia turėti laiko, o aš jo turiu tikrai ne itin daug. Kuriu kada galiu ir tik savo malonumui, o tai manau ir yra svarbiausia. 

 

28 minutes prieš, Richard`Orion rašė:

Išties vertas dėmesio darbas! Peržiūrėjau viską iki pabaigos ir tikrai drąsiai galiu tai pasakyti. Maža klaidelė buvo gana dažnai iššokstantis ir vėl sumažėjęs muzikos garsas, bet tai nieko daug nesudaro... Šaunu, kad yra tokių žmonių, kurie apsiima dėmesį pritraukiančiais darbais. Sėkmės tau toliau kuriant, nesustok!

Muzikos foną aš pritaikiau specialiai tam tikroms vietoms, tuo metu kai nekalbu - garsas didesnis, kai kalbu - mažesnis. Man tai pasirodė gan gera idėja, kad vietomis kuomet veiksmas vyksta ir epizodai eina vienas po kito be jokio kito įgarsinimo, galima būtų pasiklausyti fone skambančios muzikos. Ačiū už nuomonę! Kiek galėsiu - tiek nesustosiu. 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Labai gerai viskas išsakyta, nestubėta, išsamiai ir kt. Tik, kad galėjo būti muzika truputį tyliau, nes nelabai ėjo girdėti ką tu pasakoji. Kaip man naujokui tikrai padėjo šis vaizdo įrašas ir apsisprind-iau į kokį darbą man verta eiti, dėkui ;)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    2 nariai peržiūrėjo šią temą:

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.