Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

GSPD veiksmasss

KazysGrinius

Rekomenduojamas pranešimas

Sori, jaučiu Kazy, tavo .exe failiuką radau ? :D

18 minutes prieš, Edgaras Mix rašė:

nu b** issivaizdavau geresni veiksma, kai 20 gaujiniu pries 20 mentu , o ne 5 mentai pries 15 gaujiniu xdd ir mentai lauke net pasikrauna xdd

Apylygiai mūsų buvo su pareigūnais.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Gražus vidos`as nigerį, nesisekė kaip norėjom, bet nors penkiese galėjom pastovėt. Realiai, nelabai suprantu, kaip tu Calidį gali drąsiai taip kalbėt apie mūsų jėgas, jei net direktoriaus neturim:D būtų kur kas geriau padėkot jūm už veiksmą, nei tokiu būdų savo gaujos vardą pakelt, nes aiškiai matoma, kad vien tik pliusai jūsų pusėj. +rep Kazį, neblogas iš tavęs karžygys, keep it up.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
6 minutes prieš, One_Love rašė:

Gražus vidos`as nigerį, nesisekė kaip norėjom, bet nors penkiese galėjom pastovėt. Realiai, nelabai suprantu, kaip tu Calidį gali drąsiai taip kalbėt apie mūsų jėgas, jei net direktoriaus neturim:D būtų kur kas geriau padėkot jūm už veiksmą, nei tokiu būdų savo gaujos vardą pakelt, nes aiškiai matoma, kad vien tik pliusai jūsų pusėj. +rep Kazį, neblogas iš tavęs karžygys, keep it up.

Hmm ? Nelabai supratau kur aš kažką blogo sakiau apie jus, kaip tik, per patį pirmą jūsų puolimą, vos neatgrobėt, bet sėkmė nusišypsojo man ir vienas likęs ištraukiau, kaip tik sakyčiau šaunuoliai, bet nematau priežasties, kodėl čia taip manę užsipuolei.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
1 minute ago, Dainius Callidi said:

Hmm ? Nelabai supratau kur aš kažką blogo sakiau apie jus, kaip tik, per patį pirmą jūsų puolimą, vos neatgrobėt, bet sėkmė nusišypsojo man ir vienas likęs ištraukiau, kaip tik sakyčiau šaunuoliai, bet nematau priežasties, kodėl čia taip manę užsipuolei.

Ar tikrai aš tave užsipuoliau ? Tiesiog pasakiau nuomonę, nes arba aš ties šia vieta išsireiškiau blogai arba Tu. Peace, no offence. :)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    3 nariai peržiūrėjo šią temą:

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.