Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Žvejok 2024! ×

Paišau iliustracijas *11-03

Selija

Rekomenduojamas pranešimas

On 2017-08-20 at 18:03, Rebeka_Sander rašė:

Jeigu darbai įkelti chronologiškai - matyti didelis patobulėjimas. Darbai tikrai verti dėmesio ir net neabejoju, kad laikui bėgant tik tobulėsi. Sėkmės!

 Dėkoju už nuomonę ir padrąsinimą! 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
On 2017-09-09 at 21:13, Antanas_Vairuotojas rašė:

Darbai savotiškai įdomus t.y keliantys įvairiausias mintis ką galėtu jie reikšti ir dėl ko jie buvo taip pateikti :D . Be to vieną pasiskolinsiu, nes žiauriai įdomus ir gražus. Įdomu kokių dar pateiksi ateityje, lauksiu! Sėkmės B)!

Pakėlei nuotaiką, Antanai! Džiaugiuosi, kad darbai kelia įvairias mintis. O kad kaip avatarą užsidėjai, tai iš vis ramunėlės širdyje :D:D 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Wau tikrai kažkas originalaus ! Žaviuosi žmonėmis kurių vaizduotė niekur neišgaruoja :) Būtų labai įdomu sužinoti, kodėl būtent pasirinkai tokio tipo iliustracijas, nors ir atrodo skirtingai, jas visas gaubia kažkokia tai "tamsa"... Na ar bent jau man taip pasirodė ;}} Galbūt ir kažkokius "užsakymus" priimi ? Sakykim, jei ir aš norėčiau tavo pieštos iliustracijos.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
On 2017-10-24 at 23:17, Marija_Lyn rašė:

Wau tikrai kažkas originalaus ! Žaviuosi žmonėmis kurių vaizduotė niekur neišgaruoja :) Būtų labai įdomu sužinoti, kodėl būtent pasirinkai tokio tipo iliustracijas, nors ir atrodo skirtingai, jas visas gaubia kažkokia tai "tamsa"... Na ar bent jau man taip pasirodė ;}} Galbūt ir kažkokius "užsakymus" priimi ? Sakykim, jei ir aš norėčiau tavo pieštos iliustracijos.

Dėkoju, Marija! 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.