Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

Pasiūlymas dėl "Smooth Camera"

Daniel_Vegas

Rekomenduojamas pranešimas

• Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Daniel_Vegas

• Plačiai aprašykite savo pasiūlymą: Sveiki, mano pasiūlymas būtų toks - įdėti smooth cam leidimus, būtų moderatorius kuris būtų atsakingas už smooth cam leidimus , Tik skilties moderatorius galėtų duoti leidimus programai "Smooth Cam" Moderatorius galėtų paprašyti parodyti VFX'erio ką nuveikė per leidimo laiką, jam nepadarius nieko būtų baudžiamas.

• Kuo jūsų pasiūlymas būtų naudingas forumui?: Atsirastų nauja moderatoriaus vieta, atsirastų gėresniu VFX'ų.

• Kiti svarbūs įrašai (nuotraukos, svarbūs pasiūlymo faktai, papildymas ir pan. Jeigu neturite ką papildyti šiuo klausimu - palikite tuščią tarpą): -

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Nereikalingas pasiūlymas.  Kam to reikia, jei yra daug alternatyvų smoothcamui ? Nulenkite galvas ir bėkite atgal į savo ryžynus.  

"Atsirastų nauja moderatoriaus vieta, atsirastų gėresniu VFX'ų." - Lietuvių gramatikos lvl over 9000.

http://prntscr.com/g5dgl9 Įdomus parašas XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
1 valandą prieš , Cleme Tean rašė:

Nereikalingas pasiūlymas.  Kam to reikia, jei yra daug alternatyvų smoothcamui ? Nulenkite galvas ir bėkite atgal į savo ryžynus.  

"Atsirastų nauja moderatoriaus vieta, atsirastų gėresniu VFX'ų." - Lietuvių gramatikos lvl over 9000.

http://prntscr.com/g5dgl9 Įdomus parašas XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

camhack panaudojau vakar ir rezultatas toks , kad smoothcam daug patogesne simtu kartu gal :D:D ,

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
3 valandas prieš , Cleme Tean rašė:

Nereikalingas pasiūlymas.  Kam to reikia, jei yra daug alternatyvų smoothcamui ? Nulenkite galvas ir bėkite atgal į savo ryžynus.  

"Atsirastų nauja moderatoriaus vieta, atsirastų gėresniu VFX'ų." - Lietuvių gramatikos lvl over 9000.

http://prntscr.com/g5dgl9 Įdomus parašas XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Juokdary tu, jeigu nori - bėk į tą savo ryžyną , nesuprantu kas tau su mano parašu negerai seni, nebeturėjai prie ko prisikabint - prisikabinai prie gramatikos, - ↓↓↓ žemas lygis -  nepatinka? , tiesiog praeik, nebešnekėjąs šūdų , laisvas - iš ryžyno parėjąs mol ,KYS :))

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
7 minutes prieš, Daniel_Vegas rašė:

Juokdary tu, jeigu nori - bėk į tą savo ryžyną , nesuprantu kas tau su mano parašu negerai seni, nebeturėjai prie ko prisikabint - prisikabinai prie gramatikos, - ↓↓↓ žemas lygis -  nepatinka? , tiesiog praeik, nebešnekėjąs šūdų , laisvas - iš ryžyno parėjąs mol ,KYS :))

Jei nori išsamaus analizavimo, tai štai:
Kaip daugeliui atrodo - smoothcam nepakeičiamas dalykas, bet apsilankius modifikacijų visumoje galima surasti įvairiausių modifikacijų. Modifikacijas galima paskirstyti į dvi skirtingas grupes. Pirmoji atitiktų vizualius pasikeitimus(ENB, lensflare, mašinos ir t.t.). Prie antrosios sėdi kamputyje - žaidimą palengvinančios programos(čytai). Smooth camera dažniausiai naudojama ne tam, kad daryti nuotraukas/vaizdo įrašus. Jei sukurtų  tokias forumo skiltis kaip smooth cameros leidimai, tai būtų nereikalingas dalykas. Kodėl? Vien tik dėl to, kad tokios temos neturėtų jokios paklausos. 

Nebūtų daug paprasčiau atsisiųsti camhunt/camhack ir tiesiog be jokių problemų naudoti, kurti vaizdo įrašus, daryti nuotraukas. Nors ir padarytų smoothcameros leidimus, atsirastų tokių žmonių, kurie gavus leidimus tuo piktnaudžiautų. Skraidytų per miestelius, bugintųsi per sienas/objektus, ir gavus užblokavimą, argumentuotų savo veiksmus gautu leidimu naudoti smcm. Viso gero berniuk iš ryžyno. 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
22 minutes prieš, Cleme Tean rašė:

Jei nori išsamaus analizavimo, tai štai:
Kaip daugeliui atrodo - smoothcam nepakeičiamas dalykas, bet apsilankius modifikacijų visumoje galima surasti įvairiausių modifikacijų. Modifikacijas galima paskirstyti į dvi skirtingas grupes. Pirmoji atitiktų vizualius pasikeitimus(ENB, lensflare, mašinos ir t.t.). Prie antrosios sėdi kamputyje - žaidimą palengvinančios programos(čytai). Smooth camera dažniausiai naudojama ne tam, kad daryti nuotraukas/vaizdo įrašus. Jei sukurtų  tokias forumo skiltis kaip smooth cameros leidimai, tai būtų nereikalingas dalykas. Kodėl? Vien tik dėl to, kad tokios temos neturėtų jokios paklausos. 

Nebūtų daug paprasčiau atsisiųsti camhunt/camhack ir tiesiog be jokių problemų naudoti, kurti vaizdo įrašus, daryti nuotraukas. Nors ir padarytų smoothcameros leidimus, atsirastų tokių žmonių, kurie gavus leidimus tuo piktnaudžiautų. Skraidytų per miestelius, bugintųsi per sienas/objektus, ir gavus užblokavimą, argumentuotų savo veiksmus gautu leidimu naudoti smcm. Viso gero berniuk iš ryžyno. 

Camhack/camhunt - Ne taip patogu naudotis, jeigu žaidėjai piknaudžiautų , būtų užblokavimas teisingas, o po užblokavimo tai pat gautų juodajį smcm sąrašą. Paaiškink kas negerai su mano parašu:)) berniuk iš ryžyno:))

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
7 minutes prieš, Daniel_Vegas rašė:

Camhack/camhunt - Ne taip patogu naudotis, jeigu žaidėjai piknaudžiautų , būtų užblokavimas teisingas, o po užblokavimo tai pat gautų juodajį smcm sąrašą. Paaiškink kas negerai su mano parašu:)) berniuk iš ryžyno:))

Tai dabar viso tavo pasiūlymo pagrindinė mintis: Aš nemoku naudotis camhack/camhunt, dėl manęs legalizuokite smoothcam. 

"Kas mūsų nenužudo, padaro mus stipresniais" - Juokingai skamba. Tokias citatas žino beveik kiekvienas pasaulio gyventojas, panaudotum bent jau kažkokias įdomesnias, negirdėtas citatas. 
"Skorpionas gyvena tam, kad skaudžiai geltu, o aš-kad būčiau gailestingas kitiems" - Jei parašysi kieno čia citata, būsi mldc. 


 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
4 hours ago, Cleme Tean said:

Nereikalingas pasiūlymas.  Kam to reikia, jei yra daug alternatyvų smoothcamui ? Nulenkite galvas ir bėkite atgal į savo ryžynus.  

"Atsirastų nauja moderatoriaus vieta, atsirastų gėresniu VFX'ų." - Lietuvių gramatikos lvl over 9000.

http://prntscr.com/g5dgl9 Įdomus parašas XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

ryžius čia tik tu, mat didžioji ryžyno YouTube žvaigždė bando kažką čia primest. pats pasiūlymas nėra prastas, bet savininkas forume lankosi kas metus laiko tai šį pasiūlymą peržiūrės artėjančiais

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
1 minute prieš, Cleme Tean rašė:

Tai dabar viso tavo pasiūlymo pagrindinė mintis: Aš nemoku naudotis camhack/camhunt, dėl manęs legalizuokite smoothcam. 

"Kas mūsų nenužudo, padaro mus stipresniais" - Juokingai skamba. Tokias citatas žino beveik kiekvienas pasaulio gyventojas, panaudotum bent jau kažkokias įdomesnias, negirdėtas citatas. 
"Skorpionas gyvena tam, kad skaudžiai geltu, o aš-kad būčiau gailestingas kitiems" - Jei parašysi kieno čia citata, būsi mldc. 


 

Skorpionas gyvena tam, kad skaudžiai geltu, o aš-kad būčiau gailestingas kitiems. -- Bruno Ferrero ofc žinau pats skorpionas:D  

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    1 narys peržiūrėjo šią temą:

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.