Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Žvejok 2024! ×

VVP pasiūlymas.

Juodas_Baltas

Rekomenduojamas pranešimas

Pasiūlymų anketa:

 

• Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Kent_Philip

• Plačiai aprašykite savo pasiūlymą: Taigi mano pasiūlymas būtų sukurti VVP(Virtuale vartotojo panele). Kas tai ? Tai būtų lentele, ar netgi atskiras puslapis per kurį būtų įmanoma prisijungti prie savo vartotojo ir atlikti daugelį operacijų kai nesi žaidime. PVZ : pervesti pinigus iš banko pas žaidėja, Užblokuoti/atblokuoti žaidėjus(PRIŽIŪRĖTOJAMS), išmesti, priimti naujus darbuotojus į darba, palikti darbo žinute(DIREKTORIAMS/PAVADUOTOJAMS). Pirkti paslaugas ADMIN/VIP ir kitas. Ir daugeli kitų dalykų kurių sugalvotų Rokas.

• Kuo jūsų pasiūlymas būtų naudingas forumui?: Manau jei esi išvažiavęs ir neturi kompiuterio, galėtum laisvai atlikti visas šias operacijas per telefoną, arba jei neveikia sampas kad galėtum tai padaryti :) 

• Kiti svarbūs įrašai (nuotraukos, svarbūs pasiūlymo faktai, papildymas ir pan. Jeigu neturite ką papildyti šiuo klausimu - palikite tuščią tarpą): Kritikos nebijau, peikit, taisykit įdėjos mano parašytas klaidas :) 

 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
10 minutes prieš, Cleme Tean rašė:

Apie pasiūlymą: :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

TAU VISKAS GERAI? 

http://prntscr.com/g5gceg

:DDDDDDDDDD

Gerbiamasis klemeu. tai yra visiškai kitame serveryje, o aš siūlau šią įdėją įsivesti šiam serverį, ir su daug daugiau funkcijų. Na 0 jai jūms kažkas nepatinka, manau tiesiog praeikite šią įdėją. :)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Dabar, Kent_Philip rašė:

Gerbiamasis klemeu. tai yra visiškai kitame serveryje, o aš siūlau šią įdėją įsivesti šiam serverį, ir su daug daugiau funkcijų. Na 0 jai jūms kažkas nepatinka, manau tiesiog praeikite šią įdėją. :)

Eik į kitus projektus, manau, kad tavo siūlomas idėjas pasiimtų be jokių problemų. Čia greenSide, niekas iš savininkų nekopijuos nuvalkiotų idėjų. 

"Manau jei esi išvažiavęs ir neturi kompiuterio, galėtum laisvai atlikti visas šias operacijas per telefoną, arba jei neveikia sampas kad galėtum tai padaryti" - Aš kiek supratau, kad tu negali praleisti nei vienos paros be pc? Būtent sėdėdamas su draugais, važiuodamas į išvykas, mokydamasis mokykloje galvoji apie samp? 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Tikrai prieš Nes Kadangi yra kito serverio įdėję būmerynas. ir jei negali prisijunkt vėliau prisijunksi ar negali pabūt keles dėnas be pc.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Aš prieš šį dalyką tikrai visiškai prieš, nes tai jau yra senamadiška, o šitas serveris pasižymi tik unikaliomis ir kituose serveriuose nematytomis sistemomis. Taigi todėl savininkai ir kuria unikalias sistema, kad pritrauktų dėmesį žmones ateiti būtent į šį serverį žaisti. Jeigu šitame arba betkokiame serveryje bus tokios pačios sistemos nebus žmonės įdomu žaisti čia ir jie paprasčiausiai įšeis iš to serverio ir eis ten kur yra įvairiausių naujovių ir nematytų dalykų. Duosiu patarimą ar klausysi manęs ar ne, bet kai jau žadi skelbti įdėja ar kažkokį pasiūlymą pasiklausk kitų žmonių nuomonių ar apsimoka pasiūlyti ir t.t... nes dabar visiškai paimiai, kas šovė į galvą tą ir parašiai.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.