Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Žvejok 2024! ×

Peikiu Laurynas_Tevas

Rekomenduojamas pranešimas

• Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Gytis_Putrius

 

• VIP nario Vardas_Pavardė serveryje : Laurynas_Tevas

 

• Už ką yra peikiamas šis VIP narys ?: Tvarkosi automobilį per susišaudymą. Taip neįmanoma padaryti žalos ir nėra sąžininga nusikaltėlių atžvilgiu.

 

• Vaizdinė medžiaga pagrindžianti jūsų papeikimą :

 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

labas vakaras greenside žaidejau matau gavau ppk už tai kad tavarkausi masina ir tai neteisinga nusikaleliu atzvilgiu nagi laeis paaiškint. I mane pradejo šauditi 2 gaujiniai kai jau vežiau nusikalteli į kalejima mašina jau buvo be ušidegant ir as dar bandžiau nuvažiuot nuo šaudanciu gaujiniu susitvarkiau masina kad galeciu išlipt ir ji nesusprogtu ir nenužudytu nusikaltelio islipes as miriau ir kolega nuvyko ir perime jusu gabenima i kalejima. :)

 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
7 minutes prieš, Laurynas_Tevas rašė:

labas vakaras greenside žaidejau matau gavau ppk už tai kad tavarkausi masina ir tai neteisinga nusikaleliu atzvilgiu nagi laeis paaiškint. I mane pradejo šauditi 2 gaujiniai kai jau vežiau nusikalteli į kalejima mašina jau buvo be ušidegant ir as dar bandžiau nuvažiuot nuo šaudanciu gaujiniu susitvarkiau masina kad galeciu išlipt ir ji nesusprogtu ir nenužudytu nusikaltelio islipes as miriau ir kolega nuvyko ir perime jusu gabenima i kalejima. :)

 

Na tai va pats patvirtinot viską, kad šaudymo metu naudojate komandas, siekiant išvengti mirties, neleistinu būdu. O ką aš tarkim esu nusikaltėlis ir pavežu žmogų ir mane policininkai pradeda gaudyti. Tai ką mane policininkai vejasi aš naudosiu visokias admin komandas tarkim /kill nes aš juk vežu žmogų, ir čia viskas gerai ? Tos pačios taisyklės SERVERYJE VISIEMS NESVARBU, KAD TU POLICININKAS.

Pasiskaityk VIP taisykles aiškiai parašyta viskas.

 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.