Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

Peikiu Paulius_Micro ( Taksi Direktorius)

Tremell_Santos

Rekomenduojamas pranešimas

• Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Tremell_Santos
• Vadovo Vardas_Pavardė serveryje : Paulius_Micro
 Kokiai firmai šis vadovas atstovauja ?: Taksistų
• Už ką šis vadovas yra peikiamas ?: Bereikšmiai 3 ispėjimai 
• Kokiai taisyklei šis vadovas nusižengė ?: 1.0.0 Kiekvienas serverio direktorius privalo atsakyti už savo veiksmus;
• Vaizdinė medžiaga, kurioje matosi vadovo pažeidimas 0a9500bcad2a8860c58f27ca78b16dd5200.png

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Nu tu bukas ar kas tau? Kokie bereikšmiai. Ts pw dalinimas + bendradarbės žeminimas, stumimas ar kaip čia pavadinisi. Atsipeikėk, Jei tau čia prikolinimas, susimastyk, Ji viena - jūsų besmegenių su kiaušiais dafiga. Ir kai tu mėtai savo durnas replikas, o kiti tave palaiko, nes jo, juk juokingai skamba tikrai nėr prikolas iš jos pusės. ĮRODYMAI: http://imgur.com/a/2tYGA http://imgur.com/a/sXw0z http://imgur.com/a/uY25o Ir jo, jei jau pana ir turi šiokias tokias pareigas firmoj, nereiškia, kad nardo. Rabotalina ji geriau už 90% visų firmos darbuotojų, aktyvumas irgi puikus, kodėl man nesuteikt jai progos pasireikšt? Ir galiausiai, puikiai žinai už ką esi išmestas, bet papeikimo vistiek reikia, jo? Pipire, subręsk

 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Ką tu čia bandai tuom irodyt gi ne aš vienas taip juokavau.. o kitam nko nebuvo , tas rašė apie papus aš taip , o ji nepyko , galėjo kažką parašyt būčiau aš atsiprašes , nes ižeist nk nenorėjau, o ts jie ten šoko ant manes labai visi tai pasikviečiau draugą vieną Montrezl , nu gaila nerekordinau.. Manau su direktorium bus pakalbėta 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
4 minutes ago, Montrezl_Harrel said:

Tai tu dabar žiūrėk tavo pirmas imguro šaltinis,aiškiai matosi,kad gale parašyta ,,jkj gi", kas kitaip reiškia juokauju. Jūsų firma labai rimta pastebėjau,atėjau pakalbėt, ir visi normalūs buvo išskyrus kažkokį Antaną,kuris man bandė įrodyt savo tiesą.Bei pirmame šaltinyje matosi,kad pati Rebeka net neįsižeidė ties pirmu pasakymu,net parašė ačiū, o kad poto sekė Tremellio žodis ,,jkj gi" tu to nesugebejai pastebėt? Tu dabar aišku galvoji kad aš jį ginu,bet pats Antanas mus kvietė į teamspeaką labai norėjo kažką tremelliui pasakyt tai ir atėjom. Ir tu tikrai dėl kažkokio atėjimo išmesi žaidėją? Matosi,kad bandai rodyti kietą direktorių,bet tau šita sąvoka net netinka, Bei negražu grąsinti NDS žmogui,kai nėra tam tikros priežasties. Aukštai kilęs žemai kilsi.

Man asmeniškai pati pasakė - įsižeidė. O tau jau matau rankos dreba, kad po du pranešimus varai, mazina jis čia su "jkj gi". Tik atėjau į TS - iškart išgirdau dramą, kaip tu, tremelis ir karalius_birdas ir antanas_vairuotojas riejatės. O riejatės dėl ko? Dėl to, nes lazdavojot Rebeką, galiausiai Antanas ją užstojo ir pasikvietė į TS. O Tremelis kaip mergiotė pasikvietė korishus, Prikolintojai jūs

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Negadinkit mano efektyvumo su tokiais bereikšmiais papeikimais, nesimėtykit replikomis, už kurias nesugebat prisiimt atsakomybės ir dėl kurių vėliau verksit forume, skirkit prikolinimą, kuriame smagu abejoms pusėms, nuo elementaraus stumimo.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    1 narys peržiūrėjo šią temą:

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.