Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

Emigruoju Lietuvis_Player

Belyj_Cielaviek

Rekomenduojamas pranešimas

Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Lietuvis_Player

Nuo kada esate mūsų serverio žaidėjas? : Nuo 2017.08.15

Kiek jau laiko žaidžiate SA-MP serveriuose? : nuo 2015 m.

Iš kur sužinojote apie šį SA-MP serverį? : Iš labai gero draugo

Dėl kokių priežasčių palikote seną serverį ir pasirinkote šį SA-MP serverį:Nes ten buvo labai daug chyterių,nebuvo įdomu,labai brangiai kainuodavo paslaugų pirkimas.

Ar įvykdėte visas apmokymų misijas? Jei taip, tai ar buvo sunku jas suprasti ir įvykdyti? : Truputy įvygdžiau,bet stengiuosi vykdyt visas kuo grč

Kokius darbus jau teko dirbti? Kurie darbai buvo įdomiausi, pelningiausi ir nuobodžiausi? : Valytojai,Picininkai,Medkirčiai,Gaisrininkas-po kolkas dirbu juo,Greenside Gamyklos Visuose darbuose.Pelningiausi ir įdomūs buvo Gamyklos darbai,Valytojai. Nuobodūs-Picininkai,Medkirčiai

Ar buvo sudėtinga rasti elektronikos parduotuvę? : Labai nesunku

Ar dažnai naudojate /gps komandą? : Taip,labai dažnai

Ar buvote nušautas ar sumuštas kito serverio žaidėjo be jokios priežasties? : Buvau 2 kartus,už nieką

Ar pakanka serveryje nuomojamo transporto (dviračiai, mašinos) ir ar sunku buvo jį rasti? : Labai pakanka

Ar naudojote /padmins komandą? Jei taip, tai ar suteikta pagalba jums padėjo? : Taip,naudoju,man suteikė pagalbą labai greitai

Ar teko naudotis /kviesti komandą? Jei taip, tai ar greitai buvo sureaguota į jūsų iškvietimą? : Labai teko daug naudotis,ir ne taip dažnai sureaguodavo

Serveryje pateikiamos informacijos kiekis yra pakankamas ir aiškus? Jeigu teko susidurti su kažkokiu neaiškumu prašome jį paminėti : Informacijos reikėtų bšk daugiau,bet po kolkas man jos pakanka,nu vieną kartą teko susidurti bet viskas gerai išsprendžiau tą problemą

Ką jūsų nuomone serveryje reikėtų keisti, jog naujokams būtų lengviau įsitvirtinti ir pradėti pastoviai žaisi mūsų serveryje? : Manau,nieko nereikia čia keisti,viskas gerai,aš patenkintas viskuo

 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    3 nariai peržiūrėjo šią temą:

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.