Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Žvejok 2024! ×

Prisistatau Arnas_Maladiec

Arnas_Maladiec

Rekomenduojamas pranešimas

 Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Arnas_Maladiec
 Jūsų vardas realybėje (jei turite, mėgstama pravardė B)) : Vardas tai Arnas, o pravardės kažkaip nėr.
 Jūsų amžius, gimimo diena (gal kas nors pasveikins su gimtadieniu :)):  Šiuo metu 16-ką metų, spalio 2-trą sukanka 17.
 Jūsų gyvenamasis miestas: Lietuvos uostamiestis, Klaipėda.
 Jūsų kontaktai (nebūtina, bet pageidautina): Apsieisime ir skype: pexun123
 Apibūdinkite savo charakterį: Tai charakteris pas mane toks ganėtinai sudėtingas.. Pabendravę žmonės supranta tai, bet šiaip, pagrindiniai bruožai būtų, jog paslaugus esu, draugiškas labai, bei atsakingas.
 Kokia jūsų mėgstamiausia sporto šaka?: Futbolas.
 Kuo galite pasigirti, kuo esate išskirtinis iš kitų?: Pasigirti galiu savo balsu :D Kas girdėjo, tas supranta.
 Kuo užsiimate? Kuo domitės? Ką veikiat laisvalaikiu?: Na laisvalaikiu šiaip, būna, retkarčiais su draugais pasportuojame, tiesiog į miestą išlendame, taip pat domiuosi futbolu bei informacija apie laivus.
 Kaip pradėjote žaisti SA:MP?: Iš tiesų nebe pamenu, tai buvo senai.
 Iš kur sužinojote apie GreenSide projektą?: Iš kažko gavau reklamą per skype programa.
 Jūsų serverio autoritetas, į ką lygiuositės, ko sieksite?: Šiuo metu nėra autoriteto.
 Jūsų gyvenimo autoritetas, ko sieksite realybėje?:  Realybėje sieksiu nemažai, jau pilna planų yra, o autoritetas tai aš pats sau.
 Ar turite brolių, seserų, augintinių?: Turiu brolį (12 metų), sesę (19 metų), Šunį STAFĄ (1.5 metų) ir kalbančia papūgą (4 metai)
 Ar turite merginą(vaikiną)?: Turiu
 Jei norite dar plačiau papasakokite apie save: Tiesiog, mano vardas pavardė žaidime pasako apie mane viską.
 Jūsų nuotrauka (privaloma)https://www.facebook.com/arnas.klimasauskas 

Štai čia mano facebook paskyra, o kas tyngite atsidaryti tai nuotraukyte : 

14520556_1105350412894886_40500598961073

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Sveikas, Arnai - malonu susipažinti, sėkmės žaidime.

Žiauriai susidomėjau tavo kalbančia papūgą, norėčiau išgirsti kaip ji taria žodžius, ar viską moka atkartoti ar tik paprasčiausius žodžius kaip, labas, ate.. ?

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    3 nariai peržiūrėjo šią temą:

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.