Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Žvejok 2024! ×

1.8.3 Pasiiūlymas - Darbo patobulinimas (Mechanikai)

Private_Detective

Rekomenduojamas pranešimas

Pasiūlymų anketa:

 

• Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Alpha_Vaikis

• Plačiai aprašykite savo pasiūlymą: Aš šiuo metu dirbu Mechaniku, ir pastebėjau mechanikai turi mažai papildomos veiklos neskaitant atitempti transporstą į KMA. Aš manau kad, ne visada mechanikam yra ką tempti į tą KMA. Tai aš norėčiau pasiūlyti patobulinimą mechanikam tokį: Galimybę mechanikams vežti į namus įrankius ar kita. Panašiai kaip Taxi-lagaminėlius, Fūristai (Senieji DPD-baldus).

• Kuo jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui?: Serveriui, naudos nemanau kad būtų tačiau mechanikam nauda tokia, kad bus daugiau veiklos ir užimtumo, galėsime ilgiau atlikti savo darbą ir būti aktyvesni serveryje. Kiekvienas turėsime darbo, ir nebus taip kas pirmiau priims iškvietimą t.t. 

• Kiti svarbūs įrašai (nuotraukos, svarbūs pasiūlymo faktai, papildymas ir pan. Jeigu neturite ką papildyti šiuo klausimu - palikite tuščią tarpą)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Mano nuomone,

Nemanau, kad visus darbus reikia daryti panašius, nes jau dabar medikai ir taksistai turi panašumu, kad medikai medikamentus vežioja į namus ir taksistai vežioja lagaminėlius į namus. Reikėtų kažko naujesnio ir nematyto, nes jeigu dabar turės daug panašumu, tai nelabai bus noro dirbti, nes jau bus viskas atsibodę. Mechanikams darbe viskas yra gerai , tik manau per ilgą laiko tarpą viskas atsibosta.

Pasiūlymas iš mano pusės,

Reikia užsiiminėti kažkuom kitu serveryje, ne vien tik dirbti darbą su direktoriaus pakvietimu ar be. Pavyzdžiui: padėti naujiems (nebūtinai) žaidėjams įsiprasti serveryje, pirkti ir pardavinėti automobilius už didesnę kainą, užsiimti gfx darbais, išbandyti to ko nesi bandęs. Ir manau tai padės išspresti daugumą problemų.

 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
6 minutes ago, Invision Fierro said:

Mano nuomone,

Nemanau, kad visus darbus reikia daryti panašius, nes jau dabar medikai ir taksistai turi panašumu, kad medikai medikamentus vežioja į namus ir taksistai vežioja lagaminėlius į namus. Reikėtų kažko naujesnio ir nematyto, nes jeigu dabar turės daug panašumu, tai nelabai bus noro dirbti, nes jau bus viskas atsibodę. Mechanikams darbe viskas yra gerai , tik manau per ilgą laiko tarpą viskas atsibosta.

Pasiūlymas iš mano pusės,

Reikia užsiiminėti kažkuom kitu serveryje, ne vien tik dirbti darbą su direktoriaus pakvietimu ar be. Pavyzdžiui: padėti naujiems (nebūtinai) žaidėjams įsiprasti serveryje, pirkti ir pardavinėti automobilius už didesnę kainą, užsiimti gfx darbais, išbandyti to ko nesi bandęs. Ir manau tai padės išspresti daugumą problemų.

 

Tavo komentaras išties beprasmis, nematęs nei syk taves serveryje. tai manyčiau kad viską sprendi iš to ką parašiau. Tačiau mums reikia veiklos o ne tavo tas pasiūlymas, GFX darbai. Tai reikia mokėti ir tai ne greit išmokstama. Tai aš manau kad tu esi eilinis naujokėlis žeminantis projektą, ir neleidžiantis pasireikšti žaidėjų / darbuotojų idėjoms. Tai esmė tame kad aš nesutinku visiškai su tavo išsakytais pasiūlymai  " Pasiūlymai iš mano pusės. " .

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
22 minutes ago, Alpha_Vaikis said:

Tavo komentaras išties beprasmis, nematęs nei syk taves serveryje. tai manyčiau kad viską sprendi iš to ką parašiau. Tačiau mums reikia veiklos o ne tavo tas pasiūlymas, GFX darbai. Tai reikia mokėti ir tai ne greit išmokstama. Tai aš manau kad tu esi eilinis naujokėlis žeminantis projektą, ir neleidžiantis pasireikšti žaidėjų / darbuotojų idėjoms. Tai esmė tame kad aš nesutinku visiškai su tavo išsakytais pasiūlymai  " Pasiūlymai iš mano pusės. " .

Čia yra mano nuomonė, aš nesakau kad tavo įdėja yra bloga ir beprasmiška. Mano atžvilgiu reikėtų naujovių, o ne to paie kiekviename darbe. "Neleidžiantis pasireikšti žeidėjų / darbuotojų įdėjomis" , kaip aš tau neleidžiu reikštis? Aš parašiau, kad visiems žaidėjams neleidžiu siūlyti įdėju? Tu pagalvok, ką rašau nes manau tu pats netgi nejauti. Virš metų laiko žaidžiu serveryje ir sako eilinis naujokėlis... Prie ko čia žeminantis projektą? išvardink bent 1 dalyką, kaip aš žeminu profektą? Ir kitas dalykas, tavo įdėja nesulauks daug dėmesio, automatiškai ji bus beprasmiška ir į ją savininkai nekreips dėmesio. Tavo nuomonę GFX darbai yra blogas dalykas, mano nuomonę tavo įdėja yra netinkama, visi turime skirtingas nuomones.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Esu prieš. Šį darbą patobulinti yra begalė būdų, bet šis mano nuomone nėra tinkamas. Pritariu, jog nuobodu, bet juk tam yra veiklos ir pnš. Įsivaizduok tokią situaciją, kuomet išeini iš vieno darbo, nes nusibosta ta pati veikla ir kai nueini į kitą darbą, ten lygiai tas pats, todėl geriau atsisakyti tokio pasiūlymo. 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    2 nariai peržiūrėjo šią temą:

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.