Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Žvejok 2024! ×

Pamoka naujokam 3

Absoliute_Death

Rekomenduojamas pranešimas

1 valandą prieš , Enrique_Quintero rašė:

Kodėl taip iš karto nusistatęs ,kad tavo video heitins? Man patiko, viskas labai aiškiai išdėstyta, manau naujokams norintiems labiau susipažinti su serverio darbais tikrai pravers. Laukiam kitų pamokų.

Dideli ąčiū tauuu. Tiesiog, ne vienas žmogus yra man sakęs, kad nemoku kurti video ir pnš... Nors aš stengsiuosi geriau, kad kiti suprastu... Bet manau, durnoms galvoms ne viskas suprantama :) 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
12 valandas prieš , Kent_Master rašė:

Labas. Mano manymu tavo pamokoje yra viskas  aiškiai parodyta, bei pasakyta. Heitint nemanau, dėl ko. Šaunu jog padeda naujokams apsiprasti GreenSide.lt serveryje. Nenustok kurt, tau tikrai puikiai sekas. Laukiam sekančių pamokų ;)

Ačiū labaaaj tau. Nesustoju, bet kuriu su pertraukom aš. :) 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Mano nuomone, 

Tokiu pamokų kurimas yra beviltiškas ir tik laiko gaišinimas be reikalingai. Kurdamas tokius vaizdo įrašus duodi suprasti, kad serverio naujokai yra paskutiniai "atsilikeliai", kurie nemoka parašyti komandos /gps ir nuvykti į tam tikrą vietą. Geriau sukurtum pamoką, kur geriausiai naujokams yra eiti dirbti, kad greitai užsidirbtum pinigų, nes dauguma naujokų atėję ką tik į serverį nežino, kur geriausiai eina užsidirbti. Vaizdo įrašas neblogas tikrai viskas išdėstyta labai gerai be priekaištų ir matosi dėtos pastangos.

 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
On 8/23/2017 at 11:32, Tankistas Benas rašė:

Ši pamoka yra gera, ir manau ji pravers naujokams. Sėkmės kuriant toliau panašaus tipo video.

Ačiū ! :) 

 

On 8/23/2017 at 12:11, Invision Fierro rašė:

Mano nuomone, 

Tokiu pamokų kurimas yra beviltiškas ir tik laiko gaišinimas be reikalingai. Kurdamas tokius vaizdo įrašus duodi suprasti, kad serverio naujokai yra paskutiniai "atsilikeliai", kurie nemoka parašyti komandos /gps ir nuvykti į tam tikrą vietą. Geriau sukurtum pamoką, kur geriausiai naujokams yra eiti dirbti, kad greitai užsidirbtum pinigų, nes dauguma naujokų atėję ką tik į serverį nežino, kur geriausiai eina užsidirbti. Vaizdo įrašas neblogas tikrai viskas išdėstyta labai gerai be priekaištų ir matosi dėtos pastangos.

 

Žadu, taip ir daryti :) Jei man patinka kurti tokius video, tai kursiu :) 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.