Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

Misteris_Erikas peikia Falanji_Friux ("EGP" vadovas)

Misteris_Erikas

Rekomenduojamas pranešimas

• Jūsų Vardas_Pavardė serveryje :Misteris_Erikas
• Vadovo Vardas_Pavardė serveryje Falanji_Friux
 Kokiai firmai šis vadovas atstovauja ?  "EGP" 
• Už ką šis vadovas yra peikiamas ?:  Šis direktorius mane surakino ant hp pickup'o. Kiek žinau ant pickup'ų ir hp žmonių rakinti negalima (pats Falanji_Friux tą sakydavo, kai aš dirbau pd), bet pats tą daro. Aišku jis pradės išsisukinėti sakydamas, jog aš šaudžiau ir pns. Koks skirtumas aš šaudžiau ar ne? Faktas tas, kad ten kur aš buvau rakinti žmonių negalima!
• Kokiai taisyklei šis vadovas nusižengė ?:  Rakinimas ant pickup'o/hp
• Vaizdinė medžiaga, kurioje matosi vadovo pažeidimas http://imgur.com/a/xfiY7

 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Labas gerbiamasis Erikai,

    Tikrai taip, aš tave surakinau ant ligoninės įejimo kai tu buvai ne išėjęs iš ligoninės interjero, o buvai ligoninės teritorijoje. Tu buvai kartu su Jaska_Pivaska, nežinau ko jūs ten laukėte, pradėjote šaudyti į mane. Surakinau Jaska_Pivaska, tavo veiksmai buvo išgelbėti savo draugo likimą - kalėjimas, nes jūs esate gaujos "Varios Los Aztecas" nariai. Tu skubėjai nuo manęs į ligoninės interjerą - prie įejimo, nes žinojai kad sekantis būsi tu surakinamas. Tačiau aš saugojausi savo gyvybę prisidengdamas už Jaska_Pivaska, kadangi jūs šaudėte į mane prie įejimo ir surakinau tave.
    Visus savo darbuotojus informavau, taip pat tave kai dirbai pas mane, jog rakinti ant ligoninės įejimo negalima kai išeina iš interjero ar kitokiomis situacijomis, tačiau tokiai kaip tavo aplinkybei buvo kaip išimtis. Negi stovėsi 1 valandą ar ilgiau kol nuo tavęs pareigūnas atsitrauks, įejimas yra tik rojus jog būdamas joje galėsi šaudyti į kitus, civiliai ir pareigūnai stovės kaip aukos prie sienos o mes jokių savo veiksmų imtis negalėsime.

   Mano pateiktame įrodyme matosi kaip tu Erikai šaudei į mane, nors sunkiai matosi jog tu jį naudojai, tačiau atsižvelgti galima. Taip pat yra kraujo lašai jog aš buvau tavo taikinys.
9fd92b41975c18219afe538c5e2abad3778.png

Kraujo lašeliai kai šaudei į mane.

"Varios Los Aztecas" nariai

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Nuostatos nedraudžia to daryti, tad galima ar negalima PD darbuotojams rakinti ligoninėje ir šalia jos - nusprendžia pats direktorius savo taisyklių sąraše ir/arba apmokydamas darbuotojus, atmesta.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    4 nariai peržiūrėjo šią temą:

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.