Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

Apgavo Gta_Monster

Rytis_Real

Rekomenduojamas pranešimas

1. Jūsų Vardas_Pavardė: Rytis_Real

2. Jus apgavusio asmens Vardas_Pavardė: Gta_Monster

3. Detalus apgavystės aprašymas su įrodymais (kuo detaliau - tuo mums bus lengviau jums padėti): So hello visi skaitantys, kaip čia GreenSide serverį be apgaulių, ane? Va ir aš pakliuvau ant vieno žmogaus, matyt labai jam patinka šioji veikla, jei susiprotės administracija, tai nubaus tokius, o dabar einam prie temos ! Buvo taip, kad norėjau pirkti gražią elegy apie kurią svajojau, pardaviau tam namą, gavau pinigų ant jos ir susitariau su juo pirkti mašiną ( Elegy) . Gerai, tuomet pasiemiau pinigus iš banko jau jis su Elegy stovi ( su tą kur norėjau ir turėjau nusipirkt) pasiūlė pažiūrėjau, kad spoileris panašus, ratai ir kt. ridos neklausiau, kas yra blogai, o apie dalis nieko nesuprantu beveik, todėl neapsižiūrėjau ir nupirkau, pažiūriu kad neina atrakinti, o šis žaidėjas pasiūlė man kitą elegy, ją norėjęs rast buvo name ( no shit, kad norėjau pirkt tą prie banko, nes jei name buvo kaip ją pirkčiau nematęs) Kitas dalykas, kad pradėjo mazintis dalykais '' Pateik įrodymus'' ir kt. kas aiškiai matosi, kad mano be įrodymų ir kt, nors yra log'ai.. Galbūt ir nesakiau, kad būtent šitą bet jis visada su šią Elegy važinėja ir kt ( daug kas gali patvirtint, nes ją parduoda, o matyt scammina). Siūlė atsikeisti ir kt( nes pasakiau, kad gali baigtis blogai)  sakiau eit pirmam arba su tarp jis atrašė eik pirmas arba iki, tuomet atsijungė. Viskas aišku su šiuo žaidėju, nukentėjau ant geros sumeles, nes paklojau 320k, o pasiūlė atsiprašant paskutinį mėšlą ;/ Btw matosi proofuose, kad sako imsi ar ne 320k ( už elegy su pj) o vėliau siūlė kažkokią ''ale'' kitą 250k, tuomet aš pirkau 320k aišku.. Parašiau atvykti prie banko 320k, kad perku jis įkišo kitą, so kaip Džeikas sako jz...

Proofs - http://imgur.com/a/74Sd6

+ http://imgur.com/a/WQDgQ

Nuostoliai tokie, kad 320k paklojau už ne tą mašiną kur sutarta buvo pirkti..

Log'uose matysite, kad nusipirkau ir kt, nuotraukų nespėjau užgaudyti, turbūt perdaug bullshit įvyko su šiuo asmeniu ;/ Nes jei atmazint pradėjo, kad ryt, o tada pirmam duot, tai cringe žinokit :(

 

 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

tu pats esi kaip kaltas nes reikejo apsiziureti dalis o paskiu pirkti o tu iskarto nusipirkai ir kaip as tau siulau apsikiesti tu nesutikai tai ne mano bedos kad tu nenorejei apsikiesti

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
2 valandas prieš , Gta_Monst rašė:

tu pats esi kaip kaltas nes reikejo apsiziureti dalis o paskiu pirkti o tu iskarto nusipirkai ir kaip as tau siulau apsikiesti tu nesutikai tai ne mano bedos kad tu nenorejei apsikiesti

Ką tu čia puliuoji? :D (Rašau, nes buvau su Ryčiu ir jam padėjau su temą, bei padėjau su nuotraukom, tai.. ) Pats kaltas, jau vien pripažįsti, kad apgavai.. Dar kartą paminiu, kad jis nieko nesuprato, manęs nepaklausė ir nusipirko neapsižiūrėjęs, btw sakė tau apsikeist, o tu sakai pirmas eit :D LOLOLOLOL, ez scam dar atgal pasiimt elegy. Krč bye, nesimazink ir neatrašinėk či Taduli.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Rytis_Real kita kart pasitikslink į tos tr. priemones rida, daužtumą ir visas kitas pridedamas dalis. DAR KART ISPĖJU APSIŽIŪRĖK KITĄ KARTĄ.

Redaguota Sweet_Sms
Zvonink_Man

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
4 valandas prieš , Gta_Monst rašė:

tu pats esi kaip kaltas nes reikejo apsiziureti dalis o paskiu pirkti o tu iskarto nusipirkai ir kaip as tau siulau apsikiesti tu nesutikai tai ne mano bedos kad tu nenorejei apsikiesti

Ka tu cia grybini tai jei sutari kokia parduosi tai ir parduok o ne kitoki daikta siulyk scameri tu

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

No isp

Ehh eilinis Black_Tado scammas... nenaujiena čia , O tai kodėl butent elegy pasiulei? galėjai faggio pasiulyt butum netaip išsidaves. bet nvm rcon inc. Bei tie zvoninkai tai tik tavo draugeliai jiems komentuot net nebūtina.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Aš dabar jaučiuosi kažkaip nekaip, nemėgstu apgaudinėti, bet kiekvienas bando savaip pasipelnyti iš neatidžių šios planetos gyventojų.  Tačiau suprantu, kad mano žingsnis buvo klaidingas.  Aš norėčiau nuskriaustam asmeniui atiduoti svajonių automobilį – galingą ir prabangų elegy su pj! Įvyktų atitinkamas keitimasis, senas elegy į elegy su pj.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.