Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

Enrique_Quintero užblokavo Garetth_Waynne

Enrique_Quintero

Rekomenduojamas pranešimas

• Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Enrique_Quintero

 

• Žaidėjo, kurį užblokavote Vardas_Pavardė serveryje : Garetth_Waynne

 

• Už ką žaidėjas buvo užblokuotas ?: Reklamavimas

 

• Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms : http://imgur.com/a/aEuEX

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

nematau galūnės .lt, tai  čia nesuprantama ar reklamavimas. Jeigu adminas neišmano savo darbo, čia jau jo problema. Kadangi nėra kaip kvietimas ar nuorodą į tam tikrą serverį, tai nėra priskiriama kaip reklamavimui. Manau tai turėtu būti atšaukta.

 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Tikrai turbūt niekas iš čia esančių "nežinom" ką reiškia šis žodis, jo reikmė šiam pixelių pasauli, bet gerai pagalvojus jeigu aš nežinočiau ką reiškia šis žodis prasidėtu klausimai, o vos įvedus į google šį žodi išmeta populiariausią serveri lietuvoje, va tau ir visa reklamos esmė, gali ir nekviesti žmogaus, bet smalsumas visada padaro savo. Priims, nepriims, bent jau kažką pabandžiau.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
1 minute ago, Enrique_Quintero said:

Tikrai turbūt niekas iš čia esančių "nežinom" ką reiškia šis žodis, jo reikmė šiam pixelių pasauli, bet gerai pagalvojus jeigu aš nežinočiau ką reiškia šis žodis prasidėtu klausimai, o vos įvedus į google šį žodi išmeta populiariausią serveri lietuvoje, va tau ir visa reklamos esmė, gali ir nekviesti žmogaus, bet smalsumas visada padaro savo. Priims, nepriims, bent jau kažką pabandžiau.

Atsiprašau jog rašau, kažka pabandei? Žmogus norėjo pasikelt xp užsikalt šaibas prižiūrėtojai tokiu laiku nemanau jog tikrina unban/ban anketas žmogui laika sugadinai cituoji jog esi senbuvis nesimato kai Egidijus ir jei neklystu Rokas paskelbė jog jei žaidėjas pasako bent serverio pavadinima už tai nėra baninama, baninama tik jei žaidėjas reklamuoja su .lt bei prašo jog eitume bet, jis to neparašė tad tu esi vertas įspėjimo už free baną bei atmazus.  Peace

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
7 minutes prieš, Enrique_Quintero rašė:

Tikrai turbūt niekas iš čia esančių "nežinom" ką reiškia šis žodis, jo reikmė šiam pixelių pasauli, bet gerai pagalvojus jeigu aš nežinočiau ką reiškia šis žodis prasidėtu klausimai, o vos įvedus į google šį žodi išmeta populiariausią serveri lietuvoje, va tau ir visa reklamos esmė, gali ir nekviesti žmogaus, bet smalsumas visada padaro savo. Priims, nepriims, bent jau kažką pabandžiau.

Nežinau, ir kas?  Ateik į ts galėsi man pacypt. Good luck laikyt adminą. Bei laukiu unbano.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
2 minutes prieš, Garetth_Waynne rašė:

Nežinau, ir kas?  Ateik į ts galėsi man pacypt. Good luck laikyt adminą. Bei laukiu unbano.

Gali apsimetinėti toliau, visi mes gyvenam apsimetėlių pasauli ir toks jau gyvenimas, stengiuos tokius valyt ,bet kartais viskas grįžta atgal. O adminas dar gyvuos ilgai, kol man atsibos tildyt ir nervuoti visus, nes tik dėl to ir pirkau jį (xd) 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Dabar, Enrique_Quintero rašė:

Gali apsimetinėti toliau, visi mes gyvenam apsimetėlių pasauli ir toks jau gyvenimas, stengiuos tokius valyt ,bet kartais viskas grįžta atgal. O adminas dar gyvuos ilgai, kol man atsibos tildyt ir nervuoti visus, nes tik dėl to ir pirkau jį (xd) 

tai tuoj sukrisi sakau ateik į ts

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
2 minutes prieš, Garetth_Waynne rašė:

tai tuoj sukrisi sakau ateik į ts

Ateit tavo žargonų paklausyt ar ko? :D Kažkaip prisiklausau kiekviena diena, pažiūrėk mute skiltį, pilna :D

O šiaip jeigu esi nors kiek normalus ir tikrai žinai ,kad gausi unbana, tai ko čia nervuotis? Chill bro, čia tik žaidimas. 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
1 minute prieš, Enrique_Quintero rašė:

Ateit tavo žargonų paklausyt ar ko? :D Kažkaip prisiklausau kiekviena diena, pažiūrėk mute skiltį, pilna :D

O šiaip jeigu esi nors kiek normalus ir tikrai žinai ,kad gausi unbana, tai ko čia nervuotis? Chill bro, čia tik žaidimas. 

Čia tik žaidimas, bet kai stengies pasiekt kažko serveryje, ir užbanina, tai soo..

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
8 minutes prieš, Garetth_Waynne rašė:

Čia tik žaidimas, bet kai stengies pasiekt kažko serveryje, ir užbanina, tai soo..

Taip, pažįstamas jausmas, 5x bane sėdėjau už paprasta PINGA, žinoma, gavau unbanus, bet vistiek trigerina tokie administratoriai <xd>  O žinai kas dar gali labiau suvaryt žaidimą? Kai gauni baną už tapati PINGA ir tave įrašo į medinį tipo už čytinimą <xd> 

 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.