Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Žvejok 2024! ×

[0.1.8.2]Siūlau||Sugražinti

Roof_Gangs

Rekomenduojamas pranešimas

• Jūsų Vardas_Pavardė žaidime:Roof_Gangs

• Plačiai aprašykite savo pasiūlymą:Siūlau,grąžinti seną gaujų sistemą kur buvo gaujos Surenos ir nortenos,vagonai ir t.t

• Kuo jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui?:Būtų,daugiau veiksmo serveryje nes dabar žiūriu serveryje gaujos apmirusios,ir policijai daugiau veiklos.

• Kiti svarbūs įrašai (nuotraukos, svarbūs pasiūlymo faktai, papildymas ir pan. Jeigu neturite ką papildyti šiuo klausimu - palikite tuščią tarpą):tie kas žaidė prie senos gaujų sistemos,tie supras ;)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Pritariu, bet abejuoju ar kas tą seną sistemą gražins... Seniau būdavo surenos Nortenos būdavo ką veikt, o db laukti 1h kol atsiras naujas grobimas..... Gražinkit capeli į gp krč jei idesit seną sistema

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
3 minutes ago, Džeris_Nežinau said:

Koks dar geriausias as geriausias buvau nevykeli tu. Uz tikrai uz. #Surenos4Life

Visi žino aš geriausias kiaušini... Bent jau su fūra pilna neapvirtau ir nesprogau xddddddddddddd

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Esu tikrai užžž, nes ankščiau tikrai būdavo smagu visiems susijungti į veiksma ir belsti vakarais, kapotis su mentais ir t.t. O dabar tos gaujos apmirusios, į jas patekti jau sunkuu. Tikrai už tai, kad sugrąžintų visą smąguma.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Už, bet ar neatsimenat kas būdavo senoje sistemoje? visi sakydavo, kad greičiau ateitu kita sistema nes mažai jau kas pildydavo į tuos lydus. Patys nežinot ko norit, bet aišku praeita sistema buvo geresnė.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    2 nariai peržiūrėjo šią temą:

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.