Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Žvejok 2024! ×

Ar pastaruoju metu teko susidurti su „lag'u“ serveryje?

Rokas

Ar pastaruoju metu teko susidurti su „lag'u“ serveryje?  

70 balsai

  1. 1. Ar pastaruoju metu teko susidurti su „lag'u“ serveryje?

    • Taip, mano internetas yra stabilus, bet serveryje patiriu „lag'ą“
      60
    • Ne, man serveris veikia stabiliai
      10

Ši apklausa yra uždara naujiems balsams

Rekomenduojamas pranešimas

Ar pastaruoju metu teko susidurti su „lag'u“ serveryje?
Pastaruoju metu gauname nemažai nusiskundimų, jog serveris neveikia stabiliai, todėl norėjome sužinoti ar su šia problema susiduria didžioji serverio žaidėjų dalis ar tik tos mažumos, kurios susisiekia su mumis ir praneša apie šią problemą.

Apklausa vieša. Temoje galima rašyti pranešimus.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Man asmeniskai taip atsitinka nemazai. Ir cia yra tikrai ne mano beda nes kituose serveriuose kaip freeroam man nelagina. Buna obijektu nekrauna arba tiesiog nemazas serveerio pingas.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Pas manęs pingas visuomet būna apie 40-50, bet vistiek susiduriu su lagais. Labiausiai lagina kai išeinu iš interjero tai yra : ekranas tampa juodesnis ir aplinkui jokio vaizdo nerodo, o kaip atsiranda galiu įsėsti į bet kokia užrakinta mašina, o tik paskui mane įšmeta iš mašinos ir parašo, kad jinai užrakinta ir dauguma mašinų pravažiuoja kaip su speed hacku.

Paskui tesiog būna taip, kad vežu paprastai krovinį žaidimas keliom sekundei užstringa ir parodo kad kelios mašinos jeigu važiuoja šalia manęs tai parvaro kiaurai fūra ir apverčia.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Norėčiau papildyti iš savo puses tai, kad pastaruoju metu daugelis serverio žaidėjų man lagina nors mano pingas aukščiau 60 tikrai nekyla + kartais būna, kad parašius komandą jinai vėluoja ir jeigu greitai suspaudžius enter tenka iššokti lauk iš mašinos, ko nebuvo prieš man pirmomis savaitėmis.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Taip taip taip.. Žinoma kaip ir visi sako, su šia situacija sisuduriu ir aš, atrodo kituose serveriuose nėra tokio lago, tačiau čia jaučiasi kad serveris veikia tikrai šiek tiek kitaip. ( Turiu omenyje kad kartais ir man lagina).

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Asmeniškai man lagina, sunkiai krauna kai kuriuos dalykus, ypač kai įeini ar išeini iš pastato, ilgokai būna juodas ekranas, nieko nekrauna. Važinėjant po miestelius dažnai būna, jog kiti lyg pristoja, sulėtėja, o po to atkimba ir pradeda teleportuotis. Visada būna stabilus 60-80 pingas.

 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Serveris nelagina kai žaidėjų skaičius yra mažas. Žaisdamas rytais nepatiriu jokio lago, tačiau vakarais kai žaidėjų skaičius 100+ prasidėda visokiausi lagai. Parašau žodį, suvedu komandą ir tai atsiranda po 1-3 sekundžių (retkarčiais). Pasibugina tokie dalykai kaip esi atrakintas policijos tačiau kitiems rodo, kad važineju surakintas (šiandienos įvykis). Vakar pasidėjus picą į motorolerį ji vistiek buvo rankose ir įsėsti į tr. priemonę buvo neįmanoma kol.nepadarai relog. 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Serveris laggina ir dažniausiai tai būna po pietų, vakare kai susirenka 100+ žaidėjų, objektai užsikrauna lėčiau nei įprastai, išeinant iš interjero gana ilgai trunka prašviesėjimas, komandos pasirašo vėliau nei turėtų, taip pat miesteliuose įvažiuojant dropina fps, normaliai būna 70-90, miesteliuose 20-40, bet spėju čia yra dėl didelio transporto kiekio. Dar vienas dalykas tai pakimba spidometras, atrodo serveris atkibo, bet spidometras kaip stovėjo taip stovi, tada telieka daryti rr. 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Mano pingas būna irgi tarp 40 ir 70 maždaug. Tuos laggus patiriu ne vieną kartą ar du.. Ir + daugelis žaidėjų manau nemažai pinigų paklojo, kad atstatytų mašiną į saloną, kaip norėjo pasimti iš garažo.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Pingas pastaruoju metu labai pakilęs maniau kad tai mano interneto bėdos bet pasirodo ne man vienam taip tai problemą yra šita

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.