Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Žvejok 2024! ×

[1.8.2] Pasiūlymas dėl transporto kiekio serveryje

Eimantas_Otero

Rekomenduojamas pranešimas

• Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Eimantas_Otero

• Plačiai aprašykite savo pasiūlymą: Temos pavadinimas ir taip aiškiai labai kalba, bet siūlau mažinti, MAŽINTI kiekius transporto, skirto darbams. Ypač policijai bei mechanikams. Tas miestelis yra tragedija, jeigu ten su nemodintu SA:MP galima nuo 200fps krist iki 60fps, apie būvimą su modais net nebekalbu. Be to reikia prisiminti, kad serveryje ne visi žaidžia su gerais kompiuteriais, apie juos nežinau kaip, bet spėju visai strigti viskas pradeda. Nežinau kam yra tiek daug automobilių, nes iš visų jų, naudojamos būna max 10... Padarykit kaip su darbais be pakvietimo, kad yra kažkiek mašinų ir yra pickupas jeigu trūksta. Vairavimo mokykloje išvis nesuprantu kas per nesąmonė, jei neklystu, yra 14 Premier mašinų, kam ten jų tiek ? Galbūt kai startas buvo, taip visi bėgo, trūko, bet dabar kam tiek daug reikia, išvis galima palikt po 1-2 (Premier, wayfarer, linerunner(ta atrodo ten)), o ne tiek kiek dabar... Ne mapp darbai tą apkrovą tokią kelia, o būtent transportas visas... 

• Kuo jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui?: Sumažėtų apkrova, lagas žaidėjams.

• Kiti svarbūs įrašai (nuotraukos, svarbūs pasiūlymo faktai, papildymas ir pan. Jeigu neturite ką papildyti šiuo klausimu - palikite tuščią tarpą): -

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Visiškai sutinku, nekartą apie tokį dalyką mąsčiau jau seniai, ypač sutinku su ta vieta apie VM, kadangi tie automobiliai ten yra visiškai nereikalingi, palikti po 1-2 būtų tikrai labai gera idėja, kadangi retkarčiais ir čyteriai mėgsta tas mašinas pamėtyt po miestelius, o jų ten tikrai daug... 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
49 minutes prieš, Cause rašė:

Prieš žaisk be modu. arba pirk geresni PC ir bus ledas viskas. :P

Aiškiai parašiau, kad su geru pc esu, užmiesty turiu 200-300fps ir pvz dillimore kaime krenta iki 60fps, apie silpnesnių pc turėtojus net baisu pagalvot.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Pilnai sutinku, neužtenka to, kad kaimeliai prikimšti darbinėm transporto priemonėm, o tai dar kai žaidėjai privažiuoja su nuosavom prie skelbimų kontoros kaip pavyzdį duodu tai iš viso tragediją. Aš tą patį norėjau siūlyti dėl Pickupų, tačiau žiūriu tu pirmas tai padarei. Taip mažinti reikia, nes kaimeliuose kaip robotas jaučiuosi ypač vakarais.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Tiesiog padaryt kad kai laikais teises užlipi ant pickupo ir pasiemi kokią nori car (turiu omenyje kokias teises laikyt ; mašinos, furos, motociklo)  nes ten tu mašinų vpš pilna bet niekas nesinaudoja tiek, o fps krenta iki 45 net

DILLIMORE irgi, 2 darbai su pakvietimu, gaisrininku darbas.... O kai būna atrankos ir dar čytai įsisiautėja tada vpš jaučiuos kai prie medinio pc 

Važiuoji krč 150 fps ir pravarai pro gaisrininkus jau 80 fps, leki arčiau pd ir mechų jau fps laikosi 38-45 :D per daug car krč 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Aš esu labai prieš. Kodėl? Pirmas dalykas, iš kurio jau galima supranti dėl ko - TIKROVĖ. Man būtų ypač negražu kaip bazej (gaisrininku, PD...) stovetu kelios mašinėlės...Tai labai negražu būtų. Gal ir keistas mano tas ''pasiteisinimas'', bet man patinak reality. O šiaip dėl to lag. Man tai išvis nei lagina, ar aš filmuoju, ar ne, man nelagina. Tačiau grįžtant prie kitų. Kuriems lagina. Manau įmano prasiversti be mod pack'o. Tai tikrai nepriverstinas dalykas. O jei ir be jo lagina. Tada po paraliais. juk ne koks XX a., kad kompai lievi... Nu visai.

+Aišku, kiti galvos/sakys. Ot kaušas. sako nori tikroviškai, tai tegul parsisiunčia mod pack'ą ir bus jam tikroviškai, tačiau aš ta tikrovę. vertinu ne pagal grafiką. (Žinoma, reikia ir jos), tačiau pagal žaidimo ''sandarą/sudėtį''

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
8 valandas prieš , Yeti_Project rašė:

Aš esu labai prieš. Kodėl? Pirmas dalykas, iš kurio jau galima supranti dėl ko - TIKROVĖ. Man būtų ypač negražu kaip bazej (gaisrininku, PD...) stovetu kelios mašinėlės...Tai labai negražu būtų. Gal ir keistas mano tas ''pasiteisinimas'', bet man patinak reality. O šiaip dėl to lag. Man tai išvis nei lagina, ar aš filmuoju, ar ne, man nelagina. Tačiau grįžtant prie kitų. Kuriems lagina. Manau įmano prasiversti be mod pack'o. Tai tikrai nepriverstinas dalykas. O jei ir be jo lagina. Tada po paraliais. juk ne koks XX a., kad kompai lievi... Nu visai.

+Aišku, kiti galvos/sakys. Ot kaušas. sako nori tikroviškai, tai tegul parsisiunčia mod pack'ą ir bus jam tikroviškai, tačiau aš ta tikrovę. vertinu ne pagal grafiką. (Žinoma, reikia ir jos), tačiau pagal žaidimo ''sandarą/sudėtį''

Tikrovės jis mat nori :D Tada gal padarom, kad žaidėjas turėtų vieną gyvybę, narkotikai neduotų gyvybių, neeitų niekam teleportuotis ir kitus realistiškus dalykus. Žmogau čia žaidimas, o žaidžiant žaidimus žaidėjas privalo jaustis komfortiškai, jausti malonumą žaidžiant, o ne galvoti apie: „kaip čia greičiau pavalgyti ir išvažiuoti, nes lagina žiauriai”. Dėl savo XX a. tai ne visiems mamos priperka ultra galingumo kompiuterius kai šie pažada gerai mokintis visus metus.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
prieš 1 valandą, Baimė rašė:

Tikrovės jis mat nori :D Tada gal padarom, kad žaidėjas turėtų vieną gyvybę, narkotikai neduotų gyvybių, neeitų niekam teleportuotis ir kitus realistiškus dalykus. Žmogau čia žaidimas, o žaidžiant žaidimus žaidėjas privalo jaustis komfortiškai, jausti malonumą žaidžiant, o ne galvoti apie: „kaip čia greičiau pavalgyti ir išvažiuoti, nes lagina žiauriai”. Dėl savo XX a. tai ne visiems mamos priperka ultra galingumo kompiuterius kai šie pažada gerai mokintis visus metus.

Iš dalies pritariu, dėl kompiuterių. Ne visi yra išgalintys nusipirkti geresnį kompiuterį, bet yra žmonių kuriems to nereikia, jiems užtenka paprastesnio kompiuterio žaidžiant SA:MP, kuris velka stabiliai 60-80fps, bet skundžiasi, dėl lago, bet čia yra serverio problema, nes kituose projektuose asmeniškai man nelagina, išskyrus čia. Miesteliuose krenta iki 50fps, o tarkim kitame serveryje SanFierro ir kt. kur daug daugiau objektų vienoje vietoje, laiko 70fps'o, tad kompiuteris nelabai čia kuom ir kaltas.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
12 valandas prieš , Yeti_Project rašė:

*long post*

Tai jeigu tikrovės nori, prašau, eik į RP projektus, ten tos tikrovės bus. Kalbėti apie tikrovę žaidžiant GRP projektuose, nebesvaikit jūs taip gal nu :D Čia laikui prastumt visi ateina, o ne kažkokios realybės pamatyt... O kai sklandžiam laiko leidimui trukdo tokie dalykai kaip ryškiai per didelis transporto kiekis vienoje vietoje, žmonės pradeda ieškoti alternatyvų, t.y. kitų serverių.

Keliam kiek galim šitą temą, kad atsižvelgtų administracija, nes kitaip nieko nebus.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Visiškai už, galėtų darbams su pakvietimu padaryti taip pat kaip ir darbams be pakvietimo (pasiimti iš pickupo), taip pat ir VM, per daug nereikalingo transporto, kuris tik kelia laggą, nes pvz už montgomery man 90 fps, o vos tik įvažiuoju iškart dropina 30-50. Dar prie to pačio, blueberry miestelyje mašinu turguj galėtu sumappinti pastatą su interjeru, nes toje vietoje ypač dropina fps. 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
15 valandas prieš , Cause rašė:

Pridedu prie pasiulimo kad sukurti kiek vienai firmai garaža pvz kaip pas medikus tada butu jokio lago ypac reike PD firmai garaža manau geriau butu.

Pritariu šiam pasiūlymui. PD mašinų skaičiaus mažinti net nereikia, užtektų įrengti garažą. Pagalvojus apie realybę, apie kurią čia visi tiek šneka, Policijos Departamentas VISADA turi automobilių garažus. Pati gyvenu prie policijos ir puikiai matau, kad automobiliai nestovi lauke visi sudėti. 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Pridėsiu dabar pastebėjimą - laikiau teises serveryje ir kadangi iškelia į kitą pasaulį, dingo visos mašinos. Važiavau su ENB turėdamas ~150fps visuose kaimuose nepaisant to, kad primappinta visur yra daug, tai dar kartą parodo, kad lagą tikrai serveryje ne mapp darbai kelia, o didelis automobilių kiekis. Įgyvendinus pasiūlymą ir pamažinus darbinių skaičių, ženkliai pamažinant VM mašinas, liktų nedidelis kiekis, o tai reikštų mažiau lago bei sklandesnį žaidimą visiems. Na taip, 150fps nebūtų, bet būtų 80-90fps dėl viso kito transporto (žaidėjų naudojamo)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Esuuž siūlomą įdėja. Manau, jog tikrai būtų gerai sumažinti tr. priemones. Ištikrųjų pačiam buvo pasitaikę, kaip žaidi su - 50 fps, ir greitai nukrenta iki 10 - 15 fps.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
On 2017-09-15 at 19:46, Cause rašė:

Pridedu prie pasiulimo kad sukurti kiek vienai firmai garaža pvz kaip pas medikus tada butu jokio lago ypac reike PD firmai garaža manau geriau butu.

Fūristuose kaip tik interjere didelis garažas, manau ten galėtume laikyti savo nuosavas transporto priemones arba darbines.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Dėl vairavimo mokyklos tr. priemonių sutinku 100%, galėtų būti išviso, pickup'as ant kurio užėjus lentelėje pasirenki kokios tr. priemonės teises nori laikyti ir su pasirinktąja tave atspawnina į testo/egzamino vietą.

PD transporto irgi turi per daug, nemanau, kad jo tiek net išnaudoja, kad ir direktorius galėtų į tai atsižvelgti, jeigu nebus kažkas dėl to mastoma iš sistemų pusės, kad nesupirkt tiek daug to transporto. @Henry_Setaga 

Už.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
On 2017-09-14 at 19:59, Eimantas_Otero rašė:

Aiškiai parašiau, kad su geru pc esu, užmiesty turiu 200-300fps ir pvz dillimore kaime krenta iki 60fps, apie silpnesnių pc turėtojus net baisu pagalvot.

30fps reikia musarus kelis sucbugint :D:D 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Sveikas,
Visi UŽ. Visgi nors irgi turiu gera PC (nešiojamą), vistiek pajaučiu diskomfortą kai nuvažiuoju į kokį miestelį kur daug objektų ir žmonių vienoje vietoje, tada sukelia šiokį tokį fps dropą ir tas labai suerziną, nes negali praeiti kai šokinėją FPS..

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
On 2017-10-28 at 9:46 AM, UncleBenss said:

Esu su žiauriai modintu sampu. Nei fps nedropina. Nežinau kame problemos pas tave. P R I E Š

Tai niekas ir neklausia lagina tau ar ne. Jeigu turi ta NASA super kompiuterį su 4 procesoriais ir 7 vaizdo plokštėm, tai šaunu - žaisk. Kalba eina apie medinių kompų savininkus (tokius kaip aš) ir apie per didelį transporto kiekį miesteliuose.

Sutinku su įdėja kad turėtų būti suteikti garažai, tačiau manau kad tokia prabanga turėtų mėgautis tik PD arba/ir mechanikų firma, nes kaip ir minėjot, dilimore miestelyje yra velniškai daug transporto. Taip pat sutinku su VM esančiu pickup'u ir pasirinkimu kokios kategorijos teises žaidėjas nori laikytis. 

Reziume: įdėjos geros ir naudingos medinių kompų savininkams, vis dėl to kiekvienas norim to malonesnio žaidimo su šiek tiek daugiau fps. UŽ.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Taip tikrai yra vienas iš svarbiausiu dalykų nėra pagalvota, kad ne visi žaidžia su gerais kompiuteriais. Bet manau, tai nėra kliūtis, kad žaidėjai eitų iš serverio vien dėl to. Viskas priklauso nuo kompiuterio galingumo, jeigu jis yra silpnas tada ir kibs tau žaidimas ir nieko nepadarysi. Nauda manau tikrai būtų didelė serverio žaidėjams ir pačiam serveriui. Kuo mažiau žaidėjų žaidžia su lagais, tuo mažiau ir serveris kimba.

Pasiūlymas iš mano pusės:

Padaryti kiekviename darbe keleta mašinų, o visą kitą jeigu trūktų darbuotojams galėtų pasiimti iš spawn vietos (užėję ant pickup). Kaip yra darbuose be direktoriaus pakvietimo, kad jeigu trūksta darbuotojai gali pasiimti nuo pickup.

 

 

 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    2 nariai peržiūrėjo šią temą:

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.