Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

Prisistatau Electric_New

Electric_New

Rekomenduojamas pranešimas

Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Electric_New
Jūsų vardas realybėje (jei turite, mėgstama pravardė B)) :  Kristjan (Cristian).
Jūsų amžius, gimimo diena (gal kas nors pasveikins su gimtadieniu :)):  2000/12/05
Jūsų gyvenamasis miestas: Vilnius.
Jūsų kontaktai (nebūtina, bet pageidautina): Skype: eris.new
Apibūdinkite savo charakterį: Esu nekaltas berniukas. Mėgstantis sportuoti, patinka aktyvios veiklos, nepatinka sėdėti vietoje ir nieko neveikti.
Kokia jūsų mėgstamiausia sporto šaka?: Plaukimas.
Kuo galite pasigirti, kuo esate išskirtinis iš kitų?: Esu nekaltas sportininkas <šypsausi>.
Kuo užsiimate? Kuo domitės? Ką veikiat laisvalaikiu?: Užsiimu plaukimu, labiausiai domina plaukimas, MMA, laisvalaikių praleidžių laiką su šeimą, draugais, mėgstų pažaisti kompiuterinius žaidimus.
Kaip pradėjote žaisti SA:MP?: SA:MP pradėjau žaisti nuo 2011 metų kaip mano geras kiemo draugas - Seba_Rusakov parodė man šį žaidimą.
Iš kur sužinojote apie GreenSide projektą?: Apie šitą projektą sužinojau dar 2014 metais, pamatęs SuperGames temą.
Jūsų serverio autoritetas, į ką lygiuositės, ko sieksite?: Net nežinau, labai sunku pasakyti kas yra tavo autoritetas ypač žaidimo erdvėje, kol kas negaliu į tai atsakyti, kadangi man patinka su visais bendrauti, turiu autoritetų realybėje, o "SA:MP" erdvėje net nežinau. Iš pradžių norėjau pasiekti direktoriaus pareigas, bet jau jas turiu ir mano tikslas išlaikyti šias pareigas kuo ilgiau. Taip pat dabar mano pagrindinis tikslas bus išlaikyti kuo ilgiau Medikų firmos direktorių, iškelti šį darbą bei patekti į komandą.
Jūsų gyvenimo autoritetas, ko sieksite realybėje?: Mano gyvenimo autoritetas yra mano tėvai, galbūt tai skamba labai banalu, bet taip yra. Taip pat turiu autoritetą iš plaukimo šakos tai būtų - Adam Peaty.
Ar turite brolių, seserų, augintinių?:  Sesę, augintinį (katiną).
Ar turite merginą(vaikiną)?:  Jeigu dešinė ranka nesiskaito tai neturiu. Nu dar @Gustis_Gustisss
Jei norite dar plačiau papasakokite apie save: Mano vardas Kristjan (Cristian) man yra šešiuolika (16) metų, gyvenu Vilniuje, lankau plaukimą, turiu katiną, sesę.
Jūsų nuotrauka (privaloma)

https://imgur.com/a/t7OVe

 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
12 minutes ago, Gustis_Gustisss said:

Malonu susipažinti, Medikų direktoriau, nemaniau, kad Jums patinka aktyvios veiklos. Tikiuosi su Jumis artimiau susipažinti ir gerai praleisti laiką :)

 

sudrėkau, šitas yra sexboyus. pisčiau

Labas, man taip pat malonu, aš visada linkęs aktyviom veiklom. :wub:

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Sveikas Kristjan atrodai super, manau tau patinka žaisti fule :D o šeip savas chillas Vilenskas pacanas, linkiu tau sekmes real gyvenime taip žinoma ir žaidime. :P

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
6 minutes ago, Karolis_Sudoku said:

Na sveiki, Kristijonai, labai malonu susipažinti, tačiau jūsų prisistatyme labai daug gramatikos klaidų. Iki.

Na sveiki, Karoli, labai malonu susipažinti, ačiū tau už lietuvių pamokas mano sensėjau, iki. 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.