Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

1.8.2 papildomas kaimelis

Dede_Linex

Rekomenduojamas pranešimas

 Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Tony_Double

• Plačiai aprašykite savo pasiūlymą: Siūlau į greenside idėti nauja kaimelį t.y https://imgur.com/a/OQVyW šita, kodėl verta parašysiu apačioje.

• Kuo jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui?:  Manau ne pas visus būna kompai geri ir pnš ir sulaukia fps dropo, kai būna kokiose kaimeliuose, tai nauda iš naujo kaimelio būtu ta, kad ten būtu perkeliami kai kurie objektai ir taip būtu sumažinamas lag'as. 

• Kiti svarbūs įrašai (nuotraukos, svarbūs pasiūlymo faktai, papildymas ir pan. Jeigu neturite ką papildyti šiuo klausimu - palikite tuščią tarpą)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Iš dalies gal ir sutinku. Būtų galima ir pridėti kokį naują darbą į šį kaimelį be ar su pakvietimu. Parduotuvių pora perkelt, automobilių nuoma ir dar kokia nors serverio veiklą. Pridėt objektą kažką vežiot fūristams. Prasiplėstų žemėlapis, daugiau važinėjimo, manau būtų neblogai. Aš .

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Aš nepritariu tavo sukurtai idėjai, tikrai nereikia didinti mapo, tikrai užtenka 4 kaimelių. Na, bet jei tau dropina fps, tada kažką daryk su kompiuteriu, tai dar kartą sakau kad esu prieš šią idėją. 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
7 valandas prieš , Lemme_Queen rašė:

Aš nepritariu tavo sukurtai idėjai, tikrai nereikia didinti mapo, tikrai užtenka 4 kaimelių. Na, bet jei tau dropina fps, tada kažką daryk su kompiuteriu, tai dar kartą sakau kad esu prieš šią idėją. 

Man už miestelio ribu buna 100fps~ o kai i kaimeli ivaziuoju tai mazdaug 30fps~, manau su pc nieko daryti nereikia.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Tikrai ne, ir kas ten būtų? 5 bankai? Kam to reikia, žinoma, jeigu serveris plėstūsi ir atsirastų daug daugiau vietovių ar (-ir) pastatų, tada tai taip, bet šiai minutei, tikrai nereikia, soriukas, bet esu prieš.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
6 minutes prieš, Marcus Pollen rašė:

Tikrai ne, ir kas ten būtų? 5 bankai? Kam to reikia, žinoma, jeigu serveris plėstūsi ir atsirastų daug daugiau vietovių ar (-ir) pastatų, tada tai taip, bet šiai minutei, tikrai nereikia, soriukas, bet esu prieš.

Esmė ne tai, kad ten būtu nauji tokie pastatai, bet ta, kad būtu perkelti kai kurie pastatai ten.

 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Iš dalies įdėja yra gera. Bet, manau jog pridėti dar vieną miestelį į greenside serverį nereikia. Todėl, kad, taip galbūt ir sumažints tą lagą, tačiau jeigu sumažins tai tik mažai, ir tai didelis klausimas - ar išvis sumažins? Jeigu greenside administracija, žinotų kokius objektus padėtų į penktą miestelį, galbūt ir būtų neblogai.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    1 narys peržiūrėjo šią temą:

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.