Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Žvejok 2024! ×

Susiję su Ginklai,Narkotikais 0.1.8.3)

Cause

Rekomenduojamas pranešimas

 Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Earth_Ceejey

• Plačiai aprašykite savo pasiūlymą: Laba diena, mano pasiūlymas yra susiję su ginklais ir narkotikų medžiaga, žinome kad kiek vienas žmogus nori uždirbti daug serveryje pinigu bet budu yra tikrai mažoka, tai siūlau padaryti kad butų narkotikų rūšiu daugiau pavyždžiui Krekas duotų gyvybės, hašišas šarvus, O nuo narkotikų medžiagos galėtų išgydyti greitosios medicinos pagalbos centras tai butų rūšis anti vitaminas.

2. Pasiūlymas: Toks kad žmonės galėtų iš gaujiniu pasisavinti ginklus iš gaujiniu ar kitu žaideju, paviždžiui butu taip kad žaidejas nužudo kita žaideja ir pasileka ginklai ant žemės taip panašu taip per Gta san andreas jei kas yra žaidus tai žino 

• Kuo jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui?: Manau tiesiog butu labai idomu kiek vienas žmogus nuretu pasisavinti kito žaidėjo ar gaujiniu ginklus taip pat ir narkotikų medžiaga nužudyti gaujini papraščiau butų gauti nemokant pinigus už prekės kaip perkant kontrabanda prekės kiek vienas gaujinis bijotu važiuoti pardavineti prekės tada 2-3 važiuotų pardavinėti,  žinoma ir teisėsauga turetu daugiau darbo patruliuoti visur kad nebutu kontrabandos, Kas nori kas Prieš komentuojam.

• Kiti svarbūs įrašai (nuotraukos, svarbūs pasiūlymo faktai, papildymas ir pan. Jeigu neturite ką papildyti šiuo klausimu - palikite tuščią tarpą)https://imgur.com/a/dDU5I

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Apie narkotikus esu 100 Procentų  už, tikrai geriau būtų padaryti kelių rūšių narkotikus, tiesiog paįvairintų  žaidimą ir būtų įdomiau žaisti. Su ginklais kur sakiai esu prieš o kodėl?. nes tai idėją tikrai nebūtų nieko gero, puse serverio šaudytu nekaltus žmonės kurie turėtu ginklus, ir gausis tikrai didele nesąmonė. 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Neesu narkoti megėjas, bet paivairinimas išeitų į gera. Už ginklus Prieš kadangi serveryje ir taip netruksta žmonių mėgstančių pasišaudyt be priežasties, aišku policijai , gaujoms bei medikams išeitu į naudą, bet kentetu žmones nieko nenusikalte ir kristu ginklų kainos. Tik dar viena priežastis pasišaudyt..

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
6 minutes ago, Just_Remix said:

Apie narkotikus esu 100 Procentų  už, tikrai geriau būtų padaryti kelių rūšių narkotikus, tiesiog paįvairintų  žaidimą ir būtų įdomiau žaisti. Su ginklais kur sakiai esu prieš o kodėl?. nes tai idėją tikrai nebūtų nieko gero, puse serverio šaudytu nekaltus žmonės kurie turėtu ginklus, ir gausis tikrai didele nesąmonė. 

Šiuo metu irgi šaudo žmonės nekaltus tiesiog jei tave nužudo tu gali atkovoti savo ginklus ir be prasmės su ginklais nebuti o teisėsauga prižiuretu miesteliose tvarka už be prasmes civili nužudyma bus baudžiamas, nu čia mano nuomonė

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Esu prieš , abudu pasiulymai nieko verti , narkotikai ir vieni spakainai , kam dar daugiau š kišt ? Ginklu norit ? Pirkit kainos dabar tu ginklu jau vps juokingos.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.